"Szóstka" Jasło lepsza od Wisły Kraków i Cracovii!!!
W dniu 19 grudnia 2010r. zespół UKS 6 Jasło rocznik 2000 zwyciężył w mocno obsadzonym turnieju „PBS CUP 2010” zorganizowanym przez „IGLOOPOL” Dębica.



Wyższość "szóstki" musiały uznać takie drużyny jak Wisła Kraków, Cracovia, Sandecja, Dunajec Nowy Sącz, MOSIR Bochnia, Resovia Rzeszów, Stal Rzeszów, Socer Ropczyce oraz gospodarz turnieju Igloopol Dębica.
Skład zwycięskiej drużyny: Grzegorz ŻYTNIAK, Paweł KISZKA, Norbert SAJDAK, Kacper SZURA, Kamil PIĄTKOWSKI, Wiktor MADEJ, Mateusz CYNTLER, Gabriel GIERLASIŃSKi, Kacper JĘDRUSIK, Jakub GRZEGORCZYK, Krystian WÓJCIK, Wiktor KOBAK oraz Patryk KORNEUSZ.
Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został zawodnik „UKS 6 JASŁO” Kacper Szura.



2010 rok 'szóstka' zakończyła sukcesem, nowy rok rozpoczynamy turniejem halowym roczników 2000 i 2002 , który zostanie rozegrany na sali Gimnazjum w dniach 22 i 23 stycznia. Tak więc kibice piłki nożnej będą mieli okazję spędzić styczniowy weekend kibicując młodym piłkarzom UKS-u 6 Jasło oraz zaprzyjaźnionych z 'szóstką' drużyn.
Jest szansa że będziemy mieli okazję zobaczyć więcej jasielskich drużyn bo 'szóstka' wysłała zaproszenia także do Czarnych Jasło, co może dać początek owocnej współpracy oraz wymianie zaproszeń na organizowane turnieje.
Szczegóły na stronie klubu www.uks6jaslo.futbolowo.pl
Podziękowania dla wszystkich sympatyków i kibiców 'szóstki", szczególnie pragniemy podziękować Zakładowi Remontowemu Urządzeń Gazowniczych z Podgórskiej Woli za pomoc w zakupie dresów sportowych dla chłopców oraz Panu Kazimierzowi Dzikowi z firmy SAMBUD za pomoc w organizacji turnieju i wyjazdów na mecze.
Życzenia Zdrowych, Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku
składa UKS 6 Jasło
