Szóstka mistrzem!
22.06.2010 meczem ze Stalą II Rzeszów Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA Jasło zakończył sezon w Podkarpackiej Lidze Młodzików Młodszych.
Kiedy 26.08.2009 roku jasielska drużyna rozpoczynała zmagania w tej lidze meczem z Igloopolem nikt nie przypuszczał, że będzie to tak udany sezon. W swoim debiucie w jakichkolwiek rozgrywkach ligowych Szóstka wypadła wspaniale: w rozegranych 22 meczach z boiska schodziła pokonana jedynie dwa razy. W rundzie jesiennej uległa Polonii Przemyśl (wicelider) oraz w rundzie wiosennej Orłom Rzeszów. W pozostałych meczach 20 razy wygrywała ze swoimi przeciwnikami, a na uznanie zasługują na pewno dwie wygrane ze Stalą Mielec oraz udany rewanż w Jaśle z Polonią Przemyśl (wygrana 2-1).



Podopieczni trenera Artura Tomaszewskiego zdobyli 60 punktów, wyprzedzając o 2 punkty Polonię Przemyśl. Zawodnicy UKS strzelili 80 goli, tracąc 13. Ich dobra gra w lidze została zauważona przez Podkarpacki Związek piłki Nożnej i w trakcie sezonu kilku z nich brało udział w konsultacjach kadry Podkarpacia (Gogola, Żygłowicz, Marszałek, Żychowski, Skórka), a na Turniej im.Leszka Jezierskiego - mistrzostwa Polski rocznika 1998 - pojechał do Łodzi Pisula.
Mistrzostwo Podkarpackiej Ligi Młodzików Młodszych jest dużym sukcesem grupy chłopców trenujących od czterech lat w niemal niezmienionym składzie - gratulacje należą się tym, którzy ten sukces wywalczyli swoją grą na boiskach Podkarpacia: Kamil Marszałek (22 mecze), Arkadiusz Szot (21), Kamil Żychowski (20 meczy i 1 gol), Szymon Wojdyła (19), Mateusz bejnar (20), Miłosz Wiśniowski (11) , Piotr Gogola (22 mecze i 10 goli), Marcin Pisula (20 meczy i 8 goli), Łukasz Opałka (20 meczy i 14 goli) Marek Żygłowicz ( 22 mecze i 8 goli), Szymon Myśliwiec (15), Przemysław Skórka (22 mecze i 20 goli), Kamil Gąsior (19 meczy i 14 goli), Ernest Kowalski (16), Kacper Korczykowski (7), Marcin Myśliwiec (6 meczy i 1 gol) Marcin Gajda (7), Dominik Pierzowicz (4) , Wiktor Grygiel (3) i Patryk Korneusz (1) oraz trenerowi Arturowi Tomaszewskiemu.
Gratulacje dla mistrzowskiej drużyny, która już wkrótce zaczyna zasłużone wakacje!
UKS Szóstka
