Szóstka mistrzem Podkarpacia!
87
XIV Turniej im.Marka Wielgusa ORANGE CUP w tym roku ma wyłonić najmłodszą reprezentację Polski U-11 stąd też rekordowa liczba zgłoszeń do turnieju - 2050 drużyn. Z Podkarpacia do zmagań gminnych przystąpiło 215 zespołów, w tym UKS SZÓSTKA JASŁO.


Po udanych eliminacjach gminnych właśnie, a następnie zwycięstwu w zawodach powiatowych chłopcy z Jasła mogli wystąpić wśród 16 najlepszych drużyn Podkarpacia. Zawody odbyły się 09 czerwca 2009 roku w Rudniku nad Sanem. W meczach grupowych SZÓSTKA pokonała SP5 Jarosław 5-0, MZS Strzyżów 5-1 i uległa faworytowi zawodów UKS SP2 Leżajsk 2-5. W ćwierćfianale Szóstka pokonała Nurt Zarzecze 4-2 i w półfinale, po bramce z rzutu karnego strzelonej w ostatniej minucie meczu SP Skopanie 2-1.
W finale na chłopców z Jasła w tym momencie czekała już drużyna z Leżajska. Tym razem Szóstka dzięki wspaniałym interwencjom bramkarza Kamila Marszałka i dwóm bramkom Piotra Gogoli wygrała 2-1. Zwycięstwo to oznacza, że Szóstka znalazła się wśród 16 najlepszych drużyn w Polsce rocznika 1998, które w dniach 10-12.09.2009 roku zagrają w Zamościu o tytuł Mistrza Polski w tej kategorii wiekowej. Trener Artur Tomaszewski dziękuje za grę wszystkim chłopcom, firmie Plastekol SA która pomogła w zorganizowaniu tego wyjazdu oraz pomagającym rodzicom, a także trenerowi bramkarzy Jackowi Dubielowi.
Warto też nadmienić, że Szóstka otrzymała honorową nagrodę Fair Play organizatora turnieju, a Piotr Gogola został najlepszym zawodnikiem finałów w Rudniku nad Sanem.
Sukcesy cieszą, tym bardziej kiedy drużyna z Jasła zajmuje najwyższe miejsce na podium - gratulujemy!!!
Serdecznie zapraszamy też na szczegółową dokumentacje turnieju na stronę www.uks6.eu
>>>UKS Szóstka<<<


Po udanych eliminacjach gminnych właśnie, a następnie zwycięstwu w zawodach powiatowych chłopcy z Jasła mogli wystąpić wśród 16 najlepszych drużyn Podkarpacia. Zawody odbyły się 09 czerwca 2009 roku w Rudniku nad Sanem. W meczach grupowych SZÓSTKA pokonała SP5 Jarosław 5-0, MZS Strzyżów 5-1 i uległa faworytowi zawodów UKS SP2 Leżajsk 2-5. W ćwierćfianale Szóstka pokonała Nurt Zarzecze 4-2 i w półfinale, po bramce z rzutu karnego strzelonej w ostatniej minucie meczu SP Skopanie 2-1.
W finale na chłopców z Jasła w tym momencie czekała już drużyna z Leżajska. Tym razem Szóstka dzięki wspaniałym interwencjom bramkarza Kamila Marszałka i dwóm bramkom Piotra Gogoli wygrała 2-1. Zwycięstwo to oznacza, że Szóstka znalazła się wśród 16 najlepszych drużyn w Polsce rocznika 1998, które w dniach 10-12.09.2009 roku zagrają w Zamościu o tytuł Mistrza Polski w tej kategorii wiekowej. Trener Artur Tomaszewski dziękuje za grę wszystkim chłopcom, firmie Plastekol SA która pomogła w zorganizowaniu tego wyjazdu oraz pomagającym rodzicom, a także trenerowi bramkarzy Jackowi Dubielowi.
Warto też nadmienić, że Szóstka otrzymała honorową nagrodę Fair Play organizatora turnieju, a Piotr Gogola został najlepszym zawodnikiem finałów w Rudniku nad Sanem.
Sukcesy cieszą, tym bardziej kiedy drużyna z Jasła zajmuje najwyższe miejsce na podium - gratulujemy!!!
Serdecznie zapraszamy też na szczegółową dokumentacje turnieju na stronę www.uks6.eu
>>>UKS Szóstka<<<
