Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Szóstka mistrzem Podkarpacia!

87
XIV Turniej im.Marka Wielgusa ORANGE CUP w tym roku ma wyłonić najmłodszą reprezentację Polski U-11 stąd też rekordowa liczba zgłoszeń do turnieju - 2050 drużyn. Z Podkarpacia do zmagań gminnych przystąpiło 215 zespołów, w tym UKS SZÓSTKA JASŁO.




Po udanych eliminacjach gminnych właśnie, a następnie zwycięstwu w zawodach powiatowych chłopcy z Jasła mogli wystąpić wśród 16 najlepszych drużyn Podkarpacia. Zawody odbyły się 09 czerwca 2009 roku w Rudniku nad Sanem. W meczach grupowych SZÓSTKA pokonała SP5 Jarosław 5-0, MZS Strzyżów 5-1 i uległa faworytowi zawodów UKS SP2 Leżajsk 2-5. W ćwierćfianale Szóstka pokonała Nurt Zarzecze 4-2 i w półfinale, po bramce z rzutu karnego strzelonej w ostatniej minucie meczu SP Skopanie 2-1.

W finale na chłopców z Jasła w tym momencie czekała już drużyna z Leżajska. Tym razem Szóstka dzięki wspaniałym interwencjom bramkarza Kamila Marszałka i dwóm bramkom Piotra Gogoli wygrała 2-1. Zwycięstwo to oznacza, że Szóstka znalazła się wśród 16 najlepszych drużyn w Polsce rocznika 1998, które w dniach 10-12.09.2009 roku zagrają w Zamościu o tytuł Mistrza Polski w tej kategorii wiekowej. Trener Artur Tomaszewski dziękuje za grę wszystkim chłopcom, firmie Plastekol SA która pomogła w zorganizowaniu tego wyjazdu oraz pomagającym rodzicom, a także trenerowi bramkarzy Jackowi Dubielowi.

Warto też nadmienić, że Szóstka otrzymała honorową nagrodę Fair Play organizatora turnieju, a Piotr Gogola został najlepszym zawodnikiem finałów w Rudniku nad Sanem.


Sukcesy cieszą, tym bardziej kiedy drużyna z Jasła zajmuje najwyższe miejsce na podium - gratulujemy!!!

Serdecznie zapraszamy też na szczegółową dokumentacje turnieju na stronę www.uks6.eu


>>>UKS Szóstka<<<
Reklama

Komentarze: 87

Dodaj komentarz Widok:
0
@ miodzik
dnia 08.08.2009, 21:13 · Zgłoś
miauczy kaja miau miau miau, a miaucz sobie dalej złośliwa kajo. wrzesień jest pięknym miesiącem. czekam na niego tęskno. twoi pupile grali w składzie na pewno w pierwszym, I WRZESIEŃ TO POTWIERDZI. to powiedziała kaja trener 3 klasy. są w naszym klubie ludzie którzy wbijają naszemu kochanem prezesowi szpilki to nie ludzie to wilki - to powiedziała kaja trener 3 klasy. i na koniec łubu dubu, łubu dubu ...... pozdrawiam Cię przegrzana i spieczona kajo. daj filtra na ciało i głowę
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 30.07.2009, 20:40 · Zgłoś
miodzik, coś Ty taki kąśliwy, po przegranej?? Ja na słoneczko uważam, ale Ty chyba nie - aż z Ciebie kipi jadem - chłopie, wyluzuj. A jeżeli chodzi o moich pupilków, to poczytaj trochę wyżej... pa miodku, obyś nie wykipiał.......
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 27.07.2009, 19:52 · Zgłoś
cześć kaja. pozdro dla Ciebie. kibic ma rację popatrz na stronę, którą Ci pdał. co do z tym genialnie Wam poszło to jak zwykle masz znowu jakieś "ale" do chłopaków, którzy tam grali. Ja nie grałem więc nic Ci nie powiem. A tak na marginesie to dla nich wielki szacun za swoje występy.
Skup się lepiej na Twoich szczęściach a może szczęściarzach. Coś też cicho o olbrzymich sukcesach Twoich pupili. Czyżby znowu była jakaś zła pogoda, a może nie zadziałały jakieś inne czynniki.
Myślałem, że w okresie letnim trochę przystopujesz z tym jadowitym, zawistnym tonem do małych chłopaków z innych drużyn, poza wspaniałymi, oczywiście w każdym calu piłkarzami bez względu na wiek z Czarnych, ale upał to niestety nie jest Twój sprzymierzeniec.
Chwalenie to raczej domena Twoja i Tobie podobnych. Nawet sparingi można dobrze „sprzedać” w necie. I szczerze nawet mi to nie przeszkadza. Taki jest ten dzisiejszy świat – niestety pali - koto podobny; plastik i komercja. O tempora o mora rzekłby filozof.
Nie przebywaj długo na słoneczku, żeby Ci się coś nie przepaliło lub przypaliło. Dedykuję Ci piosenkę Kabaretu pod Wyrwigroszem „Jesteś spalona” – to dla Ciebie słodka KAJO http://www.youtube.com/watch?v=xb80nCIwd5Q .
Wsłuchaj się w nią i dokonaj analizy tekstu – cała Ty. A i przepraszam, za chłopaków z kabaretu, że zmienili tekst pierwotny – wiem, że jesteś rozczarowana (pewnie woli pierwowzór) ale trudno, to taka moja mała złośliwość w stosunku do Ciebie.
pozdro
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 19.07.2009, 13:37 · Zgłoś
Ale po co mam łazić po jakichś www skoro tutaj mogłabym poczytać słodkie chwały.... to nie takie jasne kibic, przecież wszyscy chcą wiedzieć, nie tylko ja. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 18.07.2009, 11:01 · Zgłoś
www.4sport.sk - i wszystko jasne Kaja
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 16.07.2009, 21:57 · Zgłoś
miodzik, słodki, zaglądasz tu jeszcze? Ja chciałam tylko zapytać jak tam Fragaria Cup - ponoć genialnie Wam poszło. Opowiadaj - pochwal się, tak cicho........... nikt nie pieje chwał na ten temat......... no opowiadaj, podziel się szczęściem Waszym.
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 26.06.2009, 20:12 · Zgłoś
O miodzik staruszku, coś Ty taki umęczony - my sportowcy ponoć nigdy nie odpoczywamy.
A w tej sprawie to dużo wiem, bo chyba dokładnie wiem kim jestem, chyba, że Ty wiesz lepiej.
No tak, Ty wszystko wiesz lepiej.
Odpoczywaj staruszku - fotel, telewizor, [...] - mężczyźni w pewnym wieku do niczego się już nie nadają. Idę pobiegać. Pa!
PS. Nie zapomnij włączyć klimy - parno coś po tym deszczu, spocić się możesz.
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 26.06.2009, 16:16 · Zgłoś
kaja. ja nie mam nikogo konkretnego na myśli, piszę ogólnie. chyba że Ty coś wiesz w tej sprawie.
pozdrawiam Cię
PS. piątek - odpoczynku czas, koniec pisania
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 26.06.2009, 14:31 · Zgłoś
Pudło miodzik!!! Ja kaja to nie ta o której myślisz - przypuszczam, że wiem o kogo Ci chodzi, ale nie jestem tą osobą - ogromnie niecelny strzał. Mierz całkiem w inną stronę a będzie gol.
Miodzik, skuteczność strzału pozostała Ci z kariery sportowej?
Oj słabiutka musiała być.....
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 26.06.2009, 11:51 · Zgłoś
Dzięki ozo za wreszcie rozsądny komentarz. Nie wiem jakie relacje miałeś z trenerem i trudno obiektywnie się do tego odnieść.
Jeżeli prawdą jest to co piszesz, to ja Tobie też życzę dalszych sukcesów zarówno na niwie sportowej jak i naukowej, nawet biorąc pod uwagę zdanie „on się dopiero będzie rozwijał w przyszłości” – oczywiście odnosi się to do tematu, a nie do osoby.
Co do oszczerstw? W komentarzu powyżej napisałem, że kończę ten temat. I żebyś ozo mnie dobrze zrozumiał, nie chcę go dalej rozwijać, nie dlatego, że mam obawy co do mijania się z prawdą, ale ze względu na tych chłopaków – zasłużyli tak czy siak na wyjazd i tyle. Jeżeli masz jakieś pytania w tej sprawie to sugeruję żebyś na przykład zwrócił się do kaji – być może ona coś wie.
I dobra rada dla Ciebie – jak jesteś uprzedzony do jakiejś osoby, i masz ku temu powody, to niech te uprzedzenia dotyczą tylko jej, a nie innych, którzy nie mają z tym nic wspólnego.
I ostatnie zdanie do Ciebie: zawsze będę szczerze popierał młodych sportowców z Jasła, chociaż już nie mieszkam w tym mieście, i szczerze im gratulował osiąganych sukcesów bez względu na „koszulki” w jakich występują.
Pozdrawiam Ciebie ozo – są wakacje i wypoczywaj, bo to Twój czas zabawy.
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 26.06.2009, 06:33 · Zgłoś
inny kibic, nie denerwuj się, jeżeli Ci szkoda czasu to nie czytaj, nie pisz, zjamij się czymś pożytecznym - mnie czasu nie szkoda - mam wakacje, mało roboty. Miodzik, mówię Ci - jestem dzieckiem i kiedyś nawet trenowałem w uks6 - wrażenia treningowe już gdzieś tam kiedyś opisałem. Co osiągnąłem pytacie - za młody jeszcze jestem, ale to i owo mam już na swoim koncie i w sporcie i w nauce, jak na mój wiek to dużo. Czas pokaże co jeszcze ze mnie będzie, więc w tym temacie tyle - on się dopiero będzie rozwijał w przyszłości.
Pytasz miodzik czego życzę 6? Powiem więc - chłopaki życzę Wam innego trenera - jesteście młodzi, zdolni, ambitni, naprawdę możecie wiele osiągnąć trenując pod odpowiednim okiem. I może wtedy inny kibic poczyta sobie (jak doczeka oczywiście) jak to jesteście mistrzami świata. A teraz odpowiedz miodzik na moje wczorajsze pytanie. Co Ty sugerujesz tymi telefonami? To jest straszne oszczerstwo. Proszę się z tego wytłumaczyć!!!
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 26.06.2009, 01:02 · Zgłoś
do inny kibic. dzieki za radę i szczerze masz rację, z jednym wyjątkiem ja nie neguję czarnych i nie tworzę jakiejś rywalizacji z szóstką. proszę tylko innych żeby obiektywnie patrzyli na świat - pewnie na próżno. inny kibic zobacz na te komentarze kaji, ozo, realkibic i tym podobnych - gdzie w nich obiektywizm. boli ich, że inni też coś robią. stary ja też się cieszę każdym sukcesem sportowym w Jaśle. ale nie można pozwolic na to, żeby niektórzy stosowali realatywizm. zgadzam się z Tobą - STOP.
i prośba do Ciebie zobacz w przyszłości jak będą komentowane pewne sprawy to się przekonasz o co chodzi.
pozdrawiam Cię
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 26.06.2009, 00:53 · Zgłoś
Kaja.-co ja ci będę o telefonach mówił jak sama wiesz o co chodzi. Gdybyś powiedziała „B” to by wyglądało to niezbyt ciekawie. Kończę temat i do niego już nie wracam.
Cieszę się, że skupiasz się na mnie. Moja prośba na przyszłoś bądź obiektywna i tylko tyle od Ciebie chcę.
Widać, ze jesteś mocno zaangażowana w rocznik 99 i pewnie w 97 w Czarnych. I powiem Ci dobrze, że tak jest, więcej takich ludzi.
Ortografia nie jedno ma imię – Twój błąd też był „ortograficzny”. Niestety moją pomyłkę tłumaczysz tak, swoją inaczej – taka Twoja natura. Podobnie robisz w innych tematach. Matematyka to nauka logicznego myślenia – szkoda, że to nie jest „Twoja branża”.
I na koniec, bo późna pora, szanuj innych i Ciebie też będą szanować.
PS
Ucząc małe dzieci należy im przekazywać pozytywny stosunek do innych. Czy to realizujesz kaja?
Gorąco Cię pozdrawiam i życzę spełnienia pokładanych nadziei w rozwoju piłkarskim twoich pociech z Czarnych. Zawszę im będę gratulował sukcesów. Wiem już, że Ciebie na to nie stać w stosunku do innych.
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 25.06.2009, 20:38 · Zgłoś
Mówisz miodzik, że ozo za dobrze gada jak na małolata, ale to nie moja wina, że nigdy w życiu nie miałeś przyjemności z mądrymi dziećmi - ja miałam i mam i podziwiam.
Co do 5+1, to oczywiście 6, 8+7 to 15, a 2+1 to taki zespół (wnioskuję) z naszych młodzieńczych lat miodku - ale w matematykę to się tu nie będziemy bawić - nie moja "branża".
W pralni też nie pracuję - miałam większe ambicje i osiągnęłam więcej niż praczka.
Co do obrońców to też jadą oczywiście i to 1+1 czyli 2.
A jeżeli Ty słodki nie widzisz różnicy w popełnianiu błędów typu "tesz" (ortograf) i "oczywiści" (brak 1+0 czyli 1 literki) to nie dziwię się, że zaskakują Cię wypowiedzi mądrych dzieci.
A wracając do tematu, to niby co jest prawdą z tymi telefonami? Jak coś wiesz, to powiedz - strasznie coś kręcisz - proszę fakty. Jak się powiedziało A trzeba powiedzieć B (i tego nie dodajemy, to alfabet).
Czekam na miodem płynącą odpowiedź. Pozdrawiam. kaja
Odpowiedz
0
@ inny kibic ...
dnia 25.06.2009, 20:36 · Zgłoś
[...] STOP - miodzik . ozo , kaja i inni : spotkajcie się gdziena neutralnym gruncie i wtedy okaże się kto ma rację - ja jestem w takim wieku , że chyba juz nie doczekam reprezentanta Polski z Jała - a szkoda ... aha IP nie świadczy o tym , ze kiedyś juz komentarze pisałem ( czytałem owszem ) ,pseudo-rywalizacja Szóstka contra Czarni do niczego nie prowadzi - cieszmy sie z sukcesów jaślan ( jak pomyślę , że kiedyś odesłano Peszkę do domu z Czarnych to mam ochotę sie [...] ... - znawcy talentów są w Czarnych ... ) Ozo , Kaja i Miodzik - czy osiągneliście jakieś sukcesy sportowe w swoim życiu ? Komentatorów w Polsce jest wielu ( znawców futbolu jeszzce więcej ) , tylko dlaczego Polska przegrywa z RPA i remisuje z Irakiem - przeciez powinna byc mistrzem świata ! - skończmy juz tę jałową dyskusję bo czasu szkoda ...
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 25.06.2009, 18:29 · Zgłoś
do kaja: 5+1 to jest Szóstka jakbym nie liczył - nie napisałem nigdzie, że z Jasła jedzie szóstka. ubliżam ozo, kaja gdzie znajdziesz moje teksty, w którym mu ubliżyłem. a jak to jest faktycznie rodzic to co wtedy? ozo, jak na młokosa, dobrze operuje językiem również pisanym, czego mogę mu pogratulować jak na kilkunastolatka, również małej zawziętości. Mam wiedzę, kto jedzie – cieszy mnie to, że wśród tych chłopaków znajdują się nawet młodsi niż rocznik 99. Czy ja kwestionuję wybór bramkarza – był najlepszy na swojej pozycji i dostał wyróżnienie i bez dwóch zdań musi jechać. Tak się składa, że wiem kto strzelał bramki na tym finale wojewódzkim – tak jak mówisz gdyby nie ochrona danych osobowych to bym wymienił z nazwiska; skoro mówisz, że jadą najlepsi strzelcy z Jasła, a co z obrońcami też jadą najlepsi z Jasła. Skoro nie było żadnych telefonów – zresztą zauważyłem, że szybko omijasz ten temat bo jakiś jest dla Ciebie niezręczny, to po sprawie. Wiem, że jesteś orędowniczką mówienia prawdy i tylko prawdy. A wracając jeszcze do twej konwencji myślowej, że „u nas się mówi 5+1” to jak grają w jedenastu to wtedy mówisz „10+1” itd. Przyznaję ciekawy wywód logiczny w piłce nożnej 11 osobowej rzadko spotykany. Nie przypominam sobie jakoś komentatorów którzy by powiedzieli: „Zapraszamy państwa na mecz drużyn w składach 10+1”. Na ale są różne punkty widzenia. Ja ubliżam ozo, ale Ty i Tobie podobni nie ubliżacie nikomu. Szóstka Ci nie przejdzie przez Gardło nie wiem czemu? Tam grają antytalenty no nie? Z mokrymi rękoma też można zadzwonić, gdzie trzeba? A co Ty w pralni pracujesz? Policzyłem do 10, ale Twoim sposobem 9+1, wyszło 10. Rozum podpowiada: co to za „ciekawe liczenie”, nie lepiej 9… 10.
A i na koniec: co to jest to „oczywiści”.
Pozdrawiam
PS. Ubliżyć - powiedzieć coś lub zachować się w sposób obrażający kogoś; znowu „zły” dla niektórych słownik PWN.
Wiesz kaja przeczytałem Twoje komentarze co do chłopaków z Szóstki – powiem Ci szczerze, że zgodnie z Twoim pojęciem „ubliżania” to Ty jesteś mistrzynią. Kaja popatrz co pisałaś jeszcze kilka dni temu, apotem praw morały i o „strasznych błędach”. I dobra rada dla Ciebie i Tobie podobnych – jak tak będziecie syczeć „obiektywnie” to możecie się zmienić w węże. A wtedy kto weźmie za telefon, jak węże nie mają rączek. Jak wykręcicie odpowiedni numerek? A i wasze komentarze będą tylko takie: sssssssssssssssssssssssssss. Ale możecie pokąsać i na to trzeba uważać, ale to już robicie teraz.
A moze ja też jestem dzieciakiem, ale mi "ubliżasz" kaja i jak z tego wybrniesz?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 25.06.2009, 18:08 · Zgłoś
Kaja powoli ... z tymi telefonami to prawda i tyle w tym temacie ... Życzę chłopakom powodzenia bo czeka ich dużo pracy we Wronkach !
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 25.06.2009, 15:30 · Zgłoś
Witaj miodzik! Odpowiem jeśli pozwolisz - z Jasła zostali wybrani najlepsi - właśnie Ci którzy ten turniej grali, gole strzelali i oczywiści najlepszy bramkarz tego turnieju, który został wybrany nie tylko przez trenera zwycięskiej drużyny ale przez wszystkich trenerów drużyn, które tam uczestniczyły. I nie jedzie "szóstka" tak jak mówisz, słowo które się źle kojarzy, tylko 5 + 1 (pole+bramkarz), u nas tak to się mówi. A tak nawiasem mówiąc to widzę, że popełniłeś straszny błąd sugerując jakieś telefony, załatwiania i teraz żeby z tego wybrnąć strasznie ubliżasz ozo (a może to nie żaden niespełniony rodzic, tylko faktycznie dzieciak, tak jak mówi?)- Miodzik, luzuj, strasznie narwany jesteś, odetchnij, policz do 10 i samo przejdzie.
A do Twojej wiadomości to swoje pazurki ostatnio maczałam jak robiłam pranie. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 25.06.2009, 14:02 · Zgłoś
do realkibica i innych: cieszę się że Ci chłopcy tam jadą, a czy zasługują? nie wiem - o tym mógłby powiedzieć trener zwycięskiej drużyny w finale podkarpackim Tymbarku, który ich wytypował lub też trenerzy z Jasła, którzy ich wskzali, a trener tejże zwycięskiej drużyny zaakceptował to wskzanie, przeczytaj komentarz skierowany do ozo. mam tylko nadzieję, że z Jasła zostali wybarni najlepsi i tyle. a dyskusję chciałem wywołać tylko po to żeby zobaczyć jakie to wywoła reakcje u zajadłych przeciwników Szóstki. bo gdyby tak było w np. Szóstce, to wiem, że ci jej krytycy, będa tak samo podkreslać zasługi chłopaków w niej grających i zastosują te same zasady co w przypadku opisywanym powyżej.
pozdrawiam realkibic
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 25.06.2009, 13:47 · Zgłoś
Ozo. Nie jest już moją sprawą jak wygląda interpretacja tego co piszę przez na przykład Twoją osobę. W żadnym komentarzu nie stwierdziłem, że chłopcy z Jasła byli słabsi od innych, jak to sam sugerujesz, i trzeba im „pomóc”. Gdybyś uważnie czytał to co jest zawarte w treści moich komentarzy to byś zrozumiał sens. Jeszcze raz podkreślam wyraźnie, drogi ozo - niedowartościowany rodzicu, który miał coś wspólnego z Szóstką, gratuluję sukcesu chłopakom z Czarnych na Turnieju Tymbarku i na Turnieju Śnieżka Cup – sami sobie wywalczyli ten sukces i cieszy mnie to. Wiem, że Ty ozo, ze względu na Twój [...] charakter, ciągły żal, nie jesteś w stanie pogratulować komukolwiek innemu, niż tym chłopcom z Czarnych, no i dobra. Ale Twoje komentarze w stosunku np. do chłopaków z Szóstki nie są już tak „obiektywne”, jak próbujesz sugerować. Nie stać Cię na zwykłe, proste „gratuluje”.
Ozo wracając do tematu, wywołałem jakąś dyskusję na tema tych „powołań” i de facto o to mi chodziło. Twoje tłumaczenia i innych są zbędne, jeżeli nic nie było w tej sprawie. Znasz takie powiedzenie „uderz w stół, a nożyce się otworzą”. Jeżeli było inaczej to zaprzecz w sposób kategoryczny. Jestem pewien, że chłopcy nie czytają komentarzy więc nie bierz mnie na litość, że umniejszam ich sukces. Ozo to Ty masz jakiś kompleks niespełnionego talentu – ale chłopie zawsze może sobie pograć np. w piłkę halową, strzelić kilka „ważnych” bramek i poczucie wartości się u Ciebie ustabilizuje.
Do Twojej wiadomości nie piję z „kielichów”. Wątpię też żeby Twój potencjał intelektualny pozwalał Ci dokonywać osądów co do poziomu mądrości czy głupoty kogokolwiek.
Na koniec proszę Cię tylko o to: czytaj uważnie treść moich komentarzy, zastanów się głęboko i komentuj je na spokojnie. W Twoim przypadku nerwy nie są dobrym doradcą.
I żebyś ozo znowu nie dokonał niewłaściwej wykładni: życzę chłopakom z Jasła, którzy jadą na kadrę Tymbarku, żeby przebili się do pierwszej szóstki (trudne słowo dla Ciebie ozo) kadry Podkarpacia i wygrali finały ogólnopolskie. A Ty ozo czego życzysz Szóstce na finałach ogólnopolskich Wielgusa? Czekam na co Cię stać?
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 25.06.2009, 12:01 · Zgłoś
do midzik: bardzo nieładnie - mówisz, że cenisz wszystkich chłopaków grających w piłkę, to dlaczego nagle mówisz o jakichś telefonach do centrali?? tzn., że są słabi i, że trzeba im było "coś załatwić"??? nieładnie.... czyli to, że zająli 2 miejsce i dostali najlepszego bramkarza turnieju (chłopak rocznik 2000)znaczy, że też to mieli załatwione? a Twoje posty miodzik to co post to głupszy - pewnie po każdym wypijasz kielicha. jak to z Tobą jest? oj miodzik, miodzik, zawiodłem się na Tobie - jednak taki obiektywny jak mówisz to Ty nie jesteś......
Odpowiedz
0
@ realkibic
dnia 25.06.2009, 11:56 · Zgłoś
Do Miodzia. Bardzo proszę o wyjaśnienie w jakim celu wplatasz w swoją wypowiedź informację o rzekomych telefonach do centrali. Czy uważasz że chłopcy w rzeczywistości nie zasługują na wyjazd na zgrupowanie do Wronek i znaleźli się tam tylko dzięki tzw. 'znajomością'?. Chłopcy że w drodze do finału pokonali wiele mocnych drużyn a zawodnik ich drużyny otrzymał tytuł najlepszego bramkarz, więc o co chodzi, rozjaśnij swoja wypowiedź.
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 25.06.2009, 08:58 · Zgłoś
cześć kaja.Dzięki za wyłapanie błędu; oczywiście też, a nie tesz. Mam nadzieję, że zawsze jesteś taka skrupulatna w stosunku do wszystkich. Mistrzostwo jest i to zostaje w pamięci, ale czas idzie do przodu i trzeba robić wszystko żeby być lepszym i nie stać w miejscu; na marginesie to nie jest moje mistrzostwo czy mój sukces, chociaż bardzo bym chciał, ale niestety co począć.
Coś musi być na rzeczy z tym doborem chłopaków na kadrę Tymbarku bo się ostro irytujesz i używasz już dość dziwacznych argumentów typu: nie ten poziom, [...], mądry inaczej – jestem pewien że coś na ten temat wiesz; powiem więcej, przypuszczam, że być może maczałaś w tym swoje paluszki. Tak jak napisałem powyżej: szanuję tych chłopaków i nie chcę rozwijać tematu. Powiem to tylko Tobie: nie ma to jak telefon z centrali i ma być tak a nie inaczej. Ale koniec z tym. Mam nadzieję, że któryś z tych młodych piłkarzy przebije się do kadry Tymbarku województwa podkarpackiego i będzie grał w pierwszej szóstce (znów to straszne słowo dla Ciebie i Tobie podobnych) – mam nadzieję, że nikt nie będzie interweniował w centrali, że grają "szóstką" bo to może się źle kojarzyć rodzicom niektórych chłopaków.
Na koniec rada dla Ciebie na przyszłość – szacunek dla chłopaków grających w piłkę dziecięcą należy im się bez względu pod jakim szyldem to robią.
PS.
Zarządzanie centralne i telefony ze „zjednoczenia” miały swój najlepszy czas w ostatniej epoce – a może ta epoka trwa dalej; mam nadzieję, że nie.
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 24.06.2009, 22:27 · Zgłoś
O, miodzik!!! To Ty jeszcze żyjesz??? Przestałeś zachwycać się już swoim mistrzostwem?? Trochę krótko - widać niewielkie było...
A tak nawiasem mówiąc to:
1. Co Ty możesz wiedzieć na temat doboru na Tymbark - skoro Cię tam nie było ( ani w dobierających ani w dobieranych) - a to nam kobietom zarzucają plotkarstwo... ej miodzik, miodzik.
2. Jak czytam te Twoje [...], to dochodzę do wniosku, że nie ma nawet co dyskutować, bo nie dorastam do twojego poziomu - zwyczajnie jesteś dla mnie za mądry... - inaczej...
3. A co to jest "tesz"??? Chodzi mi o takie słóweczko koło Łazarka - 5 linijka od dołu Twojej miodnej wypowiedzi.

Miodzik - mistrzu, czekam... napisz coś mistrzowsko słodkiego, tylko pamiętaj - bez przesady.
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 23.06.2009, 21:47 · Zgłoś
ozo co Ty chcesz; jaka przesada jest z mojej strony; Toje komentarze oczywiście trąca "obiektywizmem".Gratuluję poczucia humoru. Nie przypominam sobie żebyś Szóstkę ocenił pozytywnie. Znajdź mój jeden komentarz, w którym nie gratulowałem również młodym chłopakom z czarnych sukcesu. Co powiesz na dobór kadry Podkarpacia na puchar Tymbarku chłopaków z Jasła. Może tutaj powiesz coś ciekawego? Słyszeliśmy jak to się odbyło? Ale ze względu na szacunek dla tych chłopaków nie ma co wchodzić w szczegóły. Może być coś ozo w tej kwestii o tzw. przesadzie wspomniał. Musze powiedzieć, że Twój relatywizm też mi imponuje. Pamiętasz: trener Łazarek tesz tak gaworzył jak ty: wiał wiatr, padał deszcz, zawodników cisły getry i nie tylko, do przerwy było ok., sędzia źle gwizdał, itd. Wybierając taką optykę wszystko można wytłumaczyć nawet to, że Polacy nigdy nie polecieli na księżyc bo wiało od wschodu i zniosło by ich na marsa (nie pomyl ozo z batonem).
Pozdro dla kaji. A Ty ozo widać, że masz jakiś żal do, no właśnie do czego lub do kogo?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 23.06.2009, 19:47 · Zgłoś
Ozo - jestem fanatykiem i nie wstydzę się tego , jednej tylko drużyny : Brazylii z roku 1982 , która grała futbol ponadczasowy i wspaniały , bez żadnego kunktatorstwa . Obecnie nie kręcą mnie popisy gwiazdeczek typu C.Ronaldo czy Beckham - jestem jaslanienem i cieszą mnie sukcesy wszystkich drużyn z Jasła ale w osądach staram się być obiektywny , nie stosując zasady Kalego . Pozdrawiam wszystkich , Ciebie ozo też !
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 23.06.2009, 11:14 · Zgłoś
kibic, widzę, że masz skłonności do przesady jak i miodzik - reasumując: wszyscy fanatycy piłki nożnej w wykonaniu mistrzowskiej 6 mają mistrzowskie skłonności do przesady - pozdrawiam kaję
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 22.06.2009, 21:38 · Zgłoś
Widzisz Ozo - jak Czarni grają w złych warunkach i chorują to wszystko jest OK , a jak Szóstka wyjeżdża na turniej z 3 bramkarzami bo reszta chłopaków z pola jest chora to trzeba śmiać się do rozpuku z osiągniętageo wyniku ... W tym poście właśnie wyszło Twoje obiektywne podejście do obu klubów - jasteś fanatykiem Czarnych , z którym nie ma sensu podejmować jakichkolwiek dyskusji ( bo Czarni nigdny nie przegrywaja sami : albo za sprawą chorób , sędziów , nierównego boiska , krzywych bramek , pogody ... ) - pozdrawiam serdecznie życząc sukcesów w przyszłości !
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 22.06.2009, 13:13 · Zgłoś
do 77.254.131.* - byłeś i widziałeś - znasz chłopaków, więc bez złośliwości - sam widziałeś w jakim grali składzie - rezerwowi + bramkarz w polu, a bramkarz rezerwowy na bramce - z takim składem, to wiesz co mogli………… Chłopaki po ostatnim turnieju śnieżka, którą wygrali, grając cały dzień w okropnym deszczu pochorowali się. Ale i tak walczyli, jak tylko mogli – ci co zostali oczywiście. A Ty co, w swej złośliwości spać nie możesz? Nawet o północy musisz dowalić czarnym?? Wielki szacun dla Ciebie kolego. Puzdro.
Odpowiedz
0
@ do realkibic
dnia 21.06.2009, 23:24 · Zgłoś
jakoś nie widzę owacji z twojej strony po turnieju śnieżka cup w Pustyni w ta sobotę widocznie to był nadrzędny turniej i czarni 1999 pokazali co potrafią BRAWO UKŁONY DLA CIEBE I KAJI
Odpowiedz
0
@ do realkibic
dnia 19.06.2009, 19:11 · Zgłoś
powiedział co wiedział, no ale niema jak Czarni Jasło to jest dopiero potęga .............
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 19.06.2009, 19:05 · Zgłoś
A wiesz chociaż gdzie te miejscowości leżą ? Przeczytaj regulamin Orange Cup to podyskutujemy ... Czarni za to spadają z IV ligi po walce z potentatami futbolu w Polsce ...
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 19.06.2009, 14:21 · Zgłoś
do real kibic-Twoje interpretacje zdarzeń opierają się niestety na takim przekonaniu: jak Kali ukraść krowę, to jest dobrze, jak Kalemu to jest źle, oj bardzo źle. Cytujesz znaczenie słowa mistrzostwo:tytuł drużyny, która zwyciężyła w zawodach sportowych” i robisz do tego wywód, że SZÓSTKA jest mistrzem jakiegoś tam etapu. Albo ja czegoś nie rozumiem albo to Ty jesteś mega komenatatorem otaczającego nas świata. SZÓSTKA zwyciężyła w rozgrywkach wojewódzkich ergo zwyciężyła w województwie podkarpackim w tych zawodach ergo jest mistrzem województwa podkarpackiego w tych rozgrywkach ergo wyczerpuje przytoczoną wyżej definicję. Czy miałeś kiedyś do czynienia z LOGIKĄ? żeby nie być gołosłownym i trzymać się Twojego toku rozumowania to należy stwierdzić, że WIDZEW wygrał rozgrywki I ligi, ale nie można nazwać go mistrzem I ligi, bo przecież jest jeszcze ekstraklasa - lepiej mówić, że WIDZEW wygrał I ligę.
cwaniakujesz i przytaczasz nazwy drużyn Zarzecze, Skopanie, Strzyżów, Jarosław, Leżajsk i przez to próbujesz zdezawuować sukces SZÓSTKI. a może być tak przytoczył nazwy drużyn, z którymi grają np. juniorzy młodsi Czarnych. i co mam być jak Ty malkontentem i krzyknąć - też mi firmy piłkarskie. przecież nie o to chodzi. każdy sukces w sporcie i nie tylko młodych ludzi z Jasła, bez względu na szyld, jest ważny i godny uwagi. niestety dla Ciebie nie jesteś recenzentem życia sportowego, który zasługiwałby na jakąś większą uwagę. Poświęcam Ci tylko czas ze względu na fakt, że warto edukować takich jak TY. Może co nieco zostanie Ci w głowie. Drogi i błyskotliwy internauto - realkibicu, dla Twojej wiedzy encyklopedię PWN tworzą fachowcy, którzy znają się na języku polskim. To że Wikopedia, tworzona przez internautów, jest bardziej popularna na dzisiaj o tego słownika, to wynika z bardzo prostej rzeczy – ludzie dzisiaj mają szerszy dostęp do Internetu. Ale w żaden sposób to nie podważa znaczenia fachowego słownika PWN. Trzeba czytać książki realkibic. Chyba że wyznajesz zasadę, że to co najbardziej popularne, to najbardziej wartościowe – czyżbyś był miłośnikiem polskich, wenezuelskich i brazylijskich seriali; a może, nie daj boże, tak postrzegasz świat. Zmień login na Antonio Diego Rodrigez Smęcinio – dla Polaków Smętek.
Kaja nie zapomniałem o Tobie – ale nasza znajomość pozwala mi już tylko przekazać Ci tylko gorące, acz klimatyzowane, pozdrowienia.
Realkibic Ciebie też pozdrawiam.
SZÓSTKA MISTRZEM JEST.
Odpowiedz
0
@ realkibic
dnia 19.06.2009, 13:33 · Zgłoś
Zastanawiam sie w jakim celu ip. 77.254.149 miesza do całej rozmowy dzieciaki, nikt nigdy w żadnym poście nie miał żadnych uwag do gry dzieci, są wspaniali i basta. Uwagi były innego typu. Myślę że te uwagi o 'nienawiści do dziaciaków' to zabieg socjotechniczny mający na celu ukryć brak racjonalnych argumentów. Widzę że forumowicze typu miodzik często uciekają sie do wytykania literówek lub wtrącania wyrażeń typu „śmieszność, głupota ludzka jest porażająca, zazdrość, zawiść, zawistniczku, zazdrośniczku jeden”.W jakim celu?
Odpowiedz
0
@ realkibic
dnia 19.06.2009, 12:02 · Zgłoś
Zarzecze, Skopanie, Strzyżów, Jarosław, Leżajsk - piłkarskie potęgi BRAWO !!!!!!
Odpowiedz
0
@ do Kaja
dnia 18.06.2009, 09:18 · Zgłoś
powiedz mi jak Orange Cup to podrzędny turniej to wg ciebie jaki jest nadrzędny turniej????? Bo z twoich wypowiedzi widzę ze nie jesteś sympatykiem(czką)UKS6 i A.Tomaszewskiego powiedz mi skąd tyle nienawiści w tobie do klubu do trenera i co za tym idzie no i do chłopców którzy tam trenują już to widzę jakie słowa byś używał(a) jakby doszło do meczu Czarni vs UKS i o czym tu z tobą gadać
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 17.06.2009, 09:35 · Zgłoś
i tutaj syczy i kąsa kaja. gdybyś dobrze czytała to zauważyłabyś, że nie podważam znaczenia zywcięstwa chłopaków z Czarnych z rocznika 99. to Ty, zazdrośnico jedna i zawistniczko, ciągle masz jakiś żal do sukcesu Szóstki. czy ktoś Cię prosi żebyś chwaliła Szóstkę? chyba nie. ale Ty wolisz stosować relatywizm, jak inni wygrywają np. 4:0 to jest świetny wynik, jak Szóstka to gadka Twoja brzmi tak: co to za rywale byli jak im się wbiło 4 bramki. widzę, że preferujesz styl gry, jak i zachowania, polegający na nawalance bez wyraźnego i przekonywującego zwycięstwa. tak na marginesie w tym roku barca wygrywała 6:2 z Realem i strzeliła 6 bramek bayernowi - jakie te mecze były nudne i "[...]", nie było walki kopania po nogach, ledwo to się dało oglądać - jak by była kopanina, jak chcesz droga kajo, to byłoby dopiero fajne widowiskio; jestem pod wrażeniem Twojej filozofii futbolu, sportu i życia.
ale Twoje cierpiętnicze żale i marudzenia nic nie zmienią- SZÓSTKA jest mistrzem i jedzie na finały ogólnopolskie i jest w 16 najlepszych drużyn w Polsce. nie chwal SZÓSTKI - nikt Cię o to nie prosi.
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 17.06.2009, 09:33 · Zgłoś
Kaja - odpowiedz szczerze - czy zadałaś(eś) trud przeczytania informacji które znajdują się na stronie www.orangecup.pl ? Czy turniej którego celem jest wyłonienie kadry Polski U-11 jest turniejem podrzędnym ? Czy turniej pod patronatem PZPN jest turniejem podrzednym ? Gratuluję poczucia humoru i proponuję trochę obiektywizmu ... Real Kibic powiedział , że to był turniej podrzędny i były wysokie wyniki i basta tak ma być ... Mówice , że padł wynik 15-0 , a można wiedzieć w jakim meczu ? Czyli rozumiem , że wszystkie zwyciężtwa różnicą większą niż dwie brami to tylko zabawa - bo tak wynika z kontekstu Twojej Kaja wypowiedzi ? Na Pucharze Konfederacji Brazylia Wygrała z egiptem 4-3 : odpowiedz mi o czym to świadczy ? Szkoda słów bo i tak każda sroka swój ogonek chwali ...
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 17.06.2009, 07:35 · Zgłoś
miodzik, a co tak krzyczysz na Real Kibic - trochę kultury to Tobie brakuje. chłopak mówi, że był to turniej podrzędny, bo był - co to za drużyny? Skąd tyle goli. Prawdziwy mecz to walka, walka i jeszcze raz walka 0, 1, 2 gole max. a nie to, że mecz rozgrywa się tylko na jednej połowie boiska - można wtedy strzelać do tej bramki ile się da, ale odpowiedz sobie miodzik sam o czym to świadczy..... a zawiść to bije z Ciebie - jak tylko ktoś nie pochwali uks6 to widzę, że Ty jakiejś nerwicy dostajesz chłopie. Pozdro.
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 16.06.2009, 18:59 · Zgłoś
Do Real kibic - sam jesteś podrzędnym znawcą piłki. czekałem kiedy ktoś zacznie krzyczeć, że chodzi o pieniądze. śmieszność i głupota ludzka jest porażająca i do tego zazdrość i zawiść. umiaru to brakuje Tobie zawistniczku i zazdrośniczku jeden - sukces jest i to poza wszelką dyskusją, czy się to podoba Real Kibicowi i innym zazdrośnikom czy nie.
Odpowiedz
0
@ do Real Kibic
dnia 16.06.2009, 12:49 · Zgłoś
wpisz w wyszukiwarke www.orangecup.pl i dowiesz się na jakiej podstawie pisze się o szóstce , że są mistrzami Podkarpacia , a Lublina w Rudniku nie było ... nawet do finału ogólnopolskiego żadna druzyna z Lublina nie awansowała ...
Odpowiedz
0
@ Real Kibic
dnia 16.06.2009, 08:55 · Zgłoś
Do maja czy [...] (jeden IP dwie nicki?)Wiecej spokoju przecież nikt nie zabrania chłopcom spokojnego treningu, fora to miejsca gdzie można podyskutować, spokojnie i z kulturą (bez zadnych [...] itp.)W wieku 9-10 lat kazdy sukces jest wielki, niech sie dzieciaki cieszą i basta. Zastanawia mnie jedynie skala 'nadmuchiwania balonu' w opisach 'sukcesów' 6-ki. Wygrali podrzędny turniej, bo inaczej nie mozna nazwać turnieju gdzie padaja wyniki po 15:0 przy takich wynikach i o króla strzelców łatwo, jedyny liczacy sie zaspół to lublin i tytułują sie 'Mistrzami Podkarpacia'. Rozumię że trzeba pieniążków na utrzymanie szkólki ale troche umiaru, proszę.
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 16.06.2009, 08:54 · Zgłoś
[...] dzięki za dobre rady, nie ma obaw, nie [...]..., chyba, że ktoś z zewnątrz będzie chciał włożyć palce w szprychy,
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 16.06.2009, 06:11 · Zgłoś
miodzik - powiem tak: jestem dzieckiem. trenowałem u Pana Tomaszewskiego i wiedz, że jego kochają tylko rodzice. My NIE. On ciągle się drze - tylko niewiadomo o co. Na turniejach z nim to już TRAGEDIA. Jak wygrywamy to stoi i cieszy, a jak nam już idzie gorzej, to znika na cały mecz do szatni i pokazuje focha. W czarnych jakby nie było to trener zawsze jest z nami, podtrzymuje na duchu i zagrzewa do walki. Zawsze jest - chłopaki walczymy do końca, nie poddajemy się, nic się nie stało........... i jest dobrzee. To nie rodzice mają być zadowoleni z trenera - chyba, że oni chcą pobiegać - to proszę bardzo. Nawiedzonych rodziców w uks jest miliony. pozdrawiam szczególnie jagę - dobrze mówi.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 15.06.2009, 17:06 · Zgłoś
miodzik i reszta nadpalonych tatusiow ,dajcie chlopakom spokojnie trenowac i grac ,bo wszystko s[...]ie ...
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 15.06.2009, 13:38 · Zgłoś
Do ozo. Coś jak na małolata to dobrze piszesz – nie chodzi o treść ale o formę. Tym bardziej, że jeszcze przywołujesz zwycięstwo Czarnych z rocznika 1999 w turnieju z tego weekendu w Dębicy – moje gratulacje. Tak na moje oko to raczej nie jesteś zawodnikiem ale rodzicem chłopaka, który odszedł z Szóstki. Masz jakieś osobiste pretensje do trenera Tomaszewskiego. Twierdzisz, że w Czarnych jest o niebo lepiej. Powiem szczerze, że trochę Twoja wypowiedź mnie rozczarowuje. Czuję, że przemawia przez Ciebie trochę żal, że nie mogłeś, a w zasadzie Twój syn, święcić sukcesu Szóstki osiągniętego w Rudniku. Ale każdy ma w nim swój udział, nawet Ci co odeszli z Szóstki. Zgadzam się z Tobą, że jak się ma talent i chęć to można wiele osiągnąć. Jednakże Twoja opinia, że nie ważny jest trener czy klub, gdzie można to zrobić, jest nielogiczna. Piłka nożna to dyscyplina zespołowa, a zawodnicy muszą mieć kogoś kto im powie jak mają grać i przede wszystkim nauczy ich tej gry.
I na koniec największym zagrożeniem dla piłki dziecięcej są rodzice tych małych chłopaków (wiecie o co mi chodzi) – paradoks no nie, bo przecież bez rodziców nie mogłyby takie zespoły istnieć. Najgorzej jest wtedy kiedy ambicje rodzica i jego niespełnione marzenia musi za wszelką cenę realizować i to już jego dziecko.
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 15.06.2009, 08:14 · Zgłoś
Witam! O ile dobrze czytam to kaja prosiła o ilość i nazwiska. Kilku to również dwóch - a to mało jak na takie "chwały". A u trenera Tomaszewskiego to ja kiedyś grałem i przeniosłem się do czarnych - jest o niebo lepiej i znam takich wielu. znam też wielu takich którzy trenują i tu i tu, bo kochają piłkę i chcą grać jak najwięcej. powiem Ci kaja i "do kaja", że według mnie to nie żaden trener, klub itp. - albo ktoś ma talent i kocha piłkę, albo nie. Krowy nie nauczysz latać. A tak nawiasem mówiąc to 1999/2000 czarni wygrali wczoraj śnieżkę. Gratulacje chłopaki. W tej młodej drużynie to jest kilka talentów i pewien jestem, że nieważne gdzie by trenowali, to i tak "coś" z nich wyrośnie. Tak trzymać. pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
0
@ do Kaja
dnia 14.06.2009, 19:41 · Zgłoś
Pan Tomaszewski pracuje w UKS Szóstka od roku 1994 - do dziś trenował kilunastu chłopców którzy są jego wychowankami bo Szóstka była ich pierwszym klubem - część z nich gra w Czarnych Jasło , część w SMS Łódź i siłą rzeczy ( czas przeszły ) nie mogą wygrywać teraz turniejów , a czas teraźnieszjy przestawia się tak , że w UKS Szóstka w dwóch rocznikach trenuje ponad 30 chłopców - jeśli kiedyś będą grali w innych klubach będą mogli powiedzieć , że są wychowankami trenera Tomaszewskiego - proste ? Siłą rzeczy turnieji nie wygrywa tylko trzech wychowanków jak napisałaś ( eś ) i to jest odpowiedx na jedno z Twoich pytań .To nie są kluby , które mogą sobie pozwalać na transfery - dla wszystkich chłopców grających w Szóstce jest to ich pierwszy klub , będą więc jego wychowankami - czy dalej będzie trenował ich Tomaszewski czy sam Ferguson - poniatno ? Jeżeli jesteś chłopcem zapraszam na trening może zniknie awersja do trenera Tomaszewskiego ( aha - awersja to inaczej niechęć ... ) , a jeśli kobietą to też zapraszam - może storzona zostanie drużyna żenska ? na turnieju Orange Cup też grają dziewczyny ... Nie mogę wytknąć błędów stylistycznych bo po prostu całośc twoich wypowiedzi jest bez sensu co mam nadzieję , zrozumiesz czytając to coi napisałem powyżej . Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 14.06.2009, 15:32 · Zgłoś
do 195.205.3.* - a dlaczego nie udzieliłeś mi odpowiedzi na pytanie? Jak się jej nie zna to trzeba komuś wytknąć jakieś błędy stylistyczne, czy pisownię?? Wybacz nie wiem o co Ci chodzi. Powiedz mi więc, gdzie popełniłam błąd w "czasach w języku polskim" i niby dlaczego nie rozumieć mam słowa "wychowanek"? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Odpowiedź na to pytanie to chyba znasz? A jak już będziesz mi jej udzielał, to może skoro tak wszystko wiesz, to na te moje pytania wyżej też poproszę. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ do kaja
dnia 14.06.2009, 13:17 · Zgłoś
chcesz podyskutować to zapraszamy na trening UKS6 we wtorek, środę, piątek i sobotę a nie ukrywaj sie pod kaja pogadamy i sie wszystkiego dowiesz nawet A. Tomaszewski ci sam powie bo widzę po wypowiedziach że czujesz coś do niego no ale jesteś wielka czy wielki przed monitorkiem i klawiaturą pod paluchami nara
Odpowiedz
0
@ do kaja
dnia 14.06.2009, 09:04 · Zgłoś
Kaja naucz się czytać ze zrozumieniem - weź do ręki słownik czy encyklopedię , sprawdź znaczenie słowa "wychowanek" , poczytaj o czasach w języku polskim i wtedy wróć do dysuksji - pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 13.06.2009, 21:07 · Zgłoś
do ip:195.205.3.* - to tylko 3 wychowanków ma pan Tomaszewski i i to z nimi wszystkimi tzn. trzema wygrywa te turnieje???????? A reszta??? no tak nie jest potrzebna, po co - ONI dadzą sobie radę sami.
Odpowiedz
0
@ maja
dnia 13.06.2009, 20:06 · Zgłoś
Brawo chlopcy sukces uczciwy a nie jak /wlosi/co ztego ze wygrali ,wystepowali tam clopcy ze starszych rocznikow ....
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 13.06.2009, 15:20 · Zgłoś
a ilu tych wychowanków? Kto? Sprawdzę, zainteresuję się? Czy to talent - czy pan trener? ciekawe.....
Odpowiedz
0
@ fan uks 6 - do "kaja
dnia 13.06.2009, 14:49 · Zgłoś
Jeśli byłabyś zorientowana pierwszym rocznikiem UKS 6 był rocznik 1994, który też zdobył mistrzostwo Podkarpacia. Wychowankowie UKS 6 grają w SMS Łódź i obijają się o reprezentację Polski, a klub bliski jest podpisania umowy o współpracę z Gwarkiem Zabrze. Jeśli te kluby Ci nic nie mówią, to daj se luz. Pozdrowienia , fan.
Odpowiedz
0
@ nobek
dnia 13.06.2009, 14:33 · Zgłoś
poprostu jesteście mistrzami!!
Odpowiedz
0
@ do kaja
dnia 13.06.2009, 13:08 · Zgłoś
Jeden na pewno wychowanek trenera Tomaszewskiego gra w SMS Łódź ( byc może jest ich więcej ) , kilku wychowanków Szóstki z lat poprzednich gra w tej chwili w tej witanej fajerwerkami drużynie Roberta Podkulskiego ( Pankiewicz , Wietecha ) - Szóstka ma jeszcze bardzo krótką histoię Kaja - jeszcze raz zachęcam Cię do poczytania strony Szóstki
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 13.06.2009, 10:45 · Zgłoś
a jakie już mają podopieczni trenera - Ci co już skończyli trenować? tak pytam, bo nie wiem
Odpowiedz
0
@ do kaja
dnia 13.06.2009, 09:41 · Zgłoś
to nie film "powrót do przyszłości" - nie potrafimy już teraz napisać jakie będą mieć osiągnięcia za 3 lata - może będą grać i w ekstraklasie jak przewidujesz , któż to wie ...
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 13.06.2009, 08:24 · Zgłoś
ale ja pytam co się stanie jak przestaną trenować w uks6. przecież o ile mi wiadomo to Pan Tomaszewski kończy ich trenować jak skończą 4 klasę, czy tam podstawówkę i co wtedy robią? podajcie jakieś ich późniejsze działania - osiągnięcia - przecież tak wytrenowani muszą grać co najmniej w extraklasie. jak to jest, bo nie wiem.
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 12.06.2009, 21:56 · Zgłoś
do kaja
W UKS 6 mają grać przynajmniej do końca podstawówki.
Odpowiedz
0
@ obserwatorka
dnia 12.06.2009, 21:53 · Zgłoś
mam pytanie bo nie za bardzo kojarzę - z tego co wiedziałam to jeszcze niedawno treningiem bramkarzy zajmował się pan Grzegorz co się z nim stało? - został zdymisjonowany?
Odpowiedz
0
@ do Kaji
dnia 12.06.2009, 20:50 · Zgłoś
Jak skończą 4 klasę to zaczną piątą - tak akolej rzeczy ... a od sierpnia zaczynają rogrywki w lidze podkarpackiej rocznika 1998 pod szyldem UKS Szóstka , wcześniej graja w turnieju w Dębicy , a na początku lipca jadą do Preszowa , potem Umbro Cup w Pustyni - to wszystko na stronie internetowej Szóstki ... wystarczy tylko wejśc i przeczytać ... Pozdrowienia
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 12.06.2009, 20:35 · Zgłoś
a że tak zapytam - co później z tymi chłopakami jak skończą 4 klasę podstawówki i nie będą już mogli grać w uks6?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 12.06.2009, 09:57 · Zgłoś
Ozo - numer IP to numer całej sieci stąd tyle pseudonimów bo różni ludzie są do niej podpięci- juz raz stwierdziłeś , że w Jaśle nie ma rocznika 1998 - a teraz on nagle wygrywa , więc może choć pogratuluj , a nie pisz o rzeczach , o których nie masz pojęcia
Odpowiedz
0
@ miodzik
dnia 12.06.2009, 09:36 · Zgłoś
Brawo, brawo, brawo dla chłopaków, Artura i wszystkich, którzy wspierają tą inicjatywę sportową. To był (i nadal jest, bo przecież finał ogólnopolski dopiero przed nami) de facto najważniejszy turniej dla tego rocznika UKS Szóstki Jasło. Przygotowania do tych zawodów poparte ciężką pracą, wysiłkiem, zaangażowaniem, determinacją przyniosły zamierzony skutek. Oczywiście nie można się zatrzymać w tym biegu, ale należy jeszcze przyspieszyć. Mam ochotę ponarzekać, ale z drugiej strony przecież w Polsce tak mają prawie wszyscy, a mianowicie brakuje normalnych boisk treningowych, trenerzy są wolontariuszami bo nikt im nie chce zapłacić, Państwo i Samorząd raczej niechętnie wspierają takie inicjatywy sportowe bo nie przekłada się to na doraźny efekt wyborczy, PZPN prawie nie interesuje się piłką dziecięcą, bo jego działacze nic przy takich rozgrywkach nie ugrają dla siebie. Taka jest płaszczyzna działania dla piłki dziecięcej i gdyby się tylko na to oglądać to nie powinno się nic dziać nie mówiąc już o jakichkolwiek osiągnięciach. Trzeba też pamiętać w jakiej części Polski żyjemy, w jakim małym miasteczku – tu nie było aż tak wiele talentów piłkarskich. Tym bardziej każde osiągniecie młodych chłopaków cieszy. Jak napisałem powyżej każdy sukces musi być tylko kolejnym powodem do jeszcze większego treningu i zaangażowania i ten też tak powinien zadziałać. Celowo nie odnoszę się do samych finałów w Rudniku, które oglądałem z bliska, ponieważ nie chcę wyróżniać kogokolwiek z drużyny Szóstki czy też kogoś pominąć. Piłka nożna to dyscyplina zespołowa i na wartość konkretnej drużyny składają się jej poszczególni piłkarze. Z Rudnika chciałbym opowiedzieć tylko jedną historię: nagroda fair play dla Artura, bo warta ją przedstawić. W meczu ćwierćfinałowym przy wyniku 0:0 Szóstka zdobywa bramkę, sędzia wskazuje na środek boiska i Szóstka wychodzi na prowadzenie. W tej samej chwili trener Tomaszewski prosi sędziego prowadzącego mecz i wyjaśnia, że bramka dla jego drużyny nie może być uznana, bo piłka przed samym strzałem minimalnie opuściła plac gry, czego sędzia nie zauważył. Sędzia anuluje wcześniejszą decyzję o uznaniu bramki i wynik jest nadal 0:0. Ja sam trochę się wtedy po cichu zdenerwowałem na naszego trenera zapominając o pewnych prostych zasadach życiowych. Morał: nic za wszelką cenę; trzeba zawsze pamiętać o uczciwości. Postawa godna naśladowania i szacunku.
Jeszcze raz gratulacje dla całej drużyny Szóstki.
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 12.06.2009, 09:26 · Zgłoś
do ip: 88.220.132.* - strasznie dużo pseudonimów używasz - nie ma to jak samemu podtrzymywać rozmowę na forum - hihihi
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 12.06.2009, 00:18 · Zgłoś
To co osiągneli jest dowodem na to że ciężko pracują oraz mają talent.Teraz jest potrzebne większe docenienie pracy jaką wkładają w cała drużyne Rodzice oczywiście Trener TOMASZEWSKI no i ZAWODNICY.CO do Czarnych to niech sie cieszą że ktoś im przygotowuje zawodnikow do starszyc roczników.PZDR
Odpowiedz
0
@ mam
dnia 11.06.2009, 23:49 · Zgłoś
Podziękowania dla trenera i zawodnikó za dobrą robotę :)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 11.06.2009, 20:08 · Zgłoś
Gratulacje dla zawodników i trenera.
Odpowiedz
0
@ KT
dnia 11.06.2009, 19:49 · Zgłoś
GRATULACJE ARTUR !!!
Odpowiedz
0
@ ojciec zawodnika 6
dnia 11.06.2009, 16:05 · Zgłoś
do wszystkich co piszecie Jasło jest Jasło i nie ważne czy to jest MOSiR czy Czarni wy co piszecie te komentarze to nawet zielonego pojęcia nie macie ile nas kosztuje, wkład jaki udzielamy dla tego uczniowskiego klubu to my pokrywamy w większości szukamy sponsorów a chłopcy dają wszystko z siebie co mogą dać i jeden za drugim stanie jedni grają lepiej drudzy gorzej i to nie wynika z tego że nie umieją grać tylko od dnia w którym grają. Zostali mistrzami podkarpacia w swojej kategorii wiekowej i to się liczy, czas poświęcony przez trenerów nie poszedł w krzaki tylko efekty widać na boisku. W ostatnim meczu chłopcy się zmobilizowali i pokazali na co ich stać i to nie jest efekt jednego zawodnika tylko całej drużyny i trenerów.Już raz przywieźli z Zamościa puchar i honory pierwszego miejsca czas powtórzyć i przywieźć do Jasła puchar Polski w waszej kategorii wiekowej. GRATYYYYYYY dla całej drużyny oraz trenerów i rodziców bo to oni to stworzyli i oni to ciągną dalej myślę ze we wrześniu PUCHAR POLSKI będzie w Jaśle powodzenia chłopcy.
Odpowiedz
0
@ Looopezzz
dnia 11.06.2009, 13:50 · Zgłoś
Ukłon w strone trenera za poswiecony czas i wlozona ciezka prace, gratulacje dla chlopcow... Obyscie dali rade we wrzesniu. Trzymam kciukasy...ale... no wlasnie APEL do wladz miasta o wyrazenie wiekszego zainteresowania osobami firmujacymi w takim stylu nasze miasto i powiat... To dzieki Nim slyszy o nas Polska. Jakos odwdzieczyc sie nalezy. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ inny kibic
dnia 11.06.2009, 10:46 · Zgłoś
Do "realisty" - skoro zagrał w Szóstce to gra w Szóstce ... a nie chcieli go trenerzy ś.p. MOSiRu Jasło - udowodnili chłopcy , że jednak w Jaśle rocznik 1998 jest i ma się dobrze - Gartulacje !
Odpowiedz
0
@ coach
dnia 10.06.2009, 23:14 · Zgłoś
Kolejny dowód że w Jasle mamy zdolnych chłopaków i trenerów. Ale póżniej przyjdzie [...] i wszystko na nic. Artur masz pecha jesteś z Jasła.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 10.06.2009, 21:54 · Zgłoś
I zaczyna się od nowa -kiedyś Nafta i Czarni teraz Szóstka i Czarni.
Czy w tym mieście nie może być normalnie?
czy nie lepiej żyć w zgodzie i cieszyć się z sukcesów wszyskich Jaślan?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 10.06.2009, 20:17 · Zgłoś
Fajerwerki nie świadczą o klasie drużyny ... Szóstka pokazała klase w najważniejszym dla jej historii momencie i za to należą się ogromne gratulacje ( a nie fajerwerki , które mozna kupić w sklepie ) zarówno dla trenera , rodziców , sponsorów , ale głównie dla CHLOPAKÓW ! brawo i tak trzymać ...
Odpowiedz
0
@ KibiC
dnia 10.06.2009, 14:38 · Zgłoś
Piłkarz Zamknij [...].. Fajerwerki Zoraganizowali rodzice rocznika 96. Bo juz 3 raz są w czołówce
Remec Cup 2007 2 Miejsce Rok Później 1 Miejsce i We Włoszech 1 Miejsce to nie Jest przypadek Tylko ta grupa Jest Zorganizowana i nie ma Leserów..
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 10.06.2009, 13:29 · Zgłoś
rzeczywiscie sukces ! tylko pamietajcie , ze w druzynie "6 " zagral Galuszka ( 4 bramki ) , ktorego trenerzy nie chcieli w Jasle i teraz gra w Karpatach, choc do Jasla ma blizej.
Odpowiedz
0
@ Kibic-ka
dnia 10.06.2009, 12:46 · Zgłoś
Fajerwerki należą się każdemu komu chce się chcieć.. Fajno, że każdy ma szanse na swoje 5 minut... wczoraj tamci, dzisiaj ci.. Wszystkim należą się brawa. A dziś to właśnie wasz sukces:) Dumni jesteśmy z Was. I nie odpuszczajcie bo już we wrześniu walka o Mistrzostwo Polski! Myślę, że każdy kto wie, ile kropel potu wylaliście na treningach, jest z sercem z wami.. To wasz sukces, wasza walka, wasze życie.. A krytykanci? To zazwyczaj [...], którym się nigdy nic nie chce:) Niech krytykują..:) Krytyka buduje. Powodzenia chłopcy:)
Odpowiedz
0
@ Do "Piłkarz"
dnia 10.06.2009, 12:36 · Zgłoś
Może zamiast stukac się z łopatą stuknę się z Tobą??( cwaniaczku zza klawiatury???)
Odpowiedz
0
@ Piłkarz
dnia 10.06.2009, 12:01 · Zgłoś
Nie potrzebuje się tym dowartosciowywać ;) Idz do zelaznego , kup sobie łopate i [...] sie nią w [...] :)

Jeszcze raz gratuluje chłopaki i życze kolejnych sukcesów :)
Odpowiedz
0
@ Z M
dnia 10.06.2009, 09:19 · Zgłoś
Brawo Artur gratulacje dla Chłopaków i rodziców
Odpowiedz
0
@ Do "Piłkarz"
dnia 10.06.2009, 08:21 · Zgłoś
Ty nigdy takich fajerwerków nie bedziesz miał , po prostu jestes za cienki.
Odpowiedz
0
@ KIBIC
dnia 10.06.2009, 07:42 · Zgłoś
GRATULACJE !!! dla chłopców , trenerów , ale i rodziców - tak trzymać !
Odpowiedz
0
@ Piłkarz
dnia 10.06.2009, 01:05 · Zgłoś
To jest druzyna ! A nie jakies chłopki z mosiru , którym puszczaja fajerwerki ;) Brawo chłopaki :)
Odpowiedz
0
@ CHRIS
dnia 09.06.2009, 23:58 · Zgłoś
Brawo, życzę dalszych sukcesów.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.