Szóstka "na szóstkę"!
14
14.03.2010 w Nowym Sączu odbył się turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2000 "Grand Prix Dunajec". Zaproszenie na te zawody otrzymał również UKS SZÓSTKA JASŁO.

Po fazie grupowej UKS zajął pierwsze miejsce w swojej grupie uzyskując następujące wyniki:
Hutnik Kraków 0 - 0
Akademia Piłkarska 21 Kraków 1 - 0
Dunajec Nowy Sącz 1 - 0
Harnaś Tymbark 1 - 1
W drugiej fazie turnieju decydującej o ostatecznej kolejności zawodów UKS osiągnął następujące wyniki:
Igloopol Dębica 0 - 0
Sandecja Nowy Sącz 2 - 1
Borek Kraków 3 - 0
Drużyna UKS Szóstka Jasło po znakomitej grze wygrała ten bardzo mocno obsadzony turniej.
Wyniki turnieju:
1.UKS 6 Jasło
2.Hutnik Kraków
3.Sandecja Nowy Sącz
4.Igloopol Dębica
5.Borek Kraków
6.Dunajec Nowy Sącz
7.Jadwiga Kraków
8.Harnaś Tymbark
9.Akademia Piłkarska 21 Kraków
10.Dunajec II Nowy Sącz


Ponadto zawodnik UKS Patryk Korneusz wybrany został najlepszym piłkarzem
turnieju.

UKS SZÓSTKA JASŁO wystąpił w składzie: Żytniak Grzegorz, Filip Mateusz, Cyntler Mateusz, Pankiewicz Szymon, Szura Kacper, Gierlasiński Gabriel, Korneusz Patryk, Grzegorczyk Jakub, Wójcik Krystian, Sajdak Norbert, Piątkowski Kamil.
Jasielska drużyna po raz kolejny pokazała charakter i udowodniła, że grając w najsilniejszym składzie jest trudnym przeciwnikiem.
Brawa dla trenera Tomaszewskiego i przede wszystkim zawodników!
UKS Szóstka

Po fazie grupowej UKS zajął pierwsze miejsce w swojej grupie uzyskując następujące wyniki:
Hutnik Kraków 0 - 0
Akademia Piłkarska 21 Kraków 1 - 0
Dunajec Nowy Sącz 1 - 0
Harnaś Tymbark 1 - 1
W drugiej fazie turnieju decydującej o ostatecznej kolejności zawodów UKS osiągnął następujące wyniki:
Igloopol Dębica 0 - 0
Sandecja Nowy Sącz 2 - 1
Borek Kraków 3 - 0
Drużyna UKS Szóstka Jasło po znakomitej grze wygrała ten bardzo mocno obsadzony turniej.
Wyniki turnieju:
1.UKS 6 Jasło
2.Hutnik Kraków
3.Sandecja Nowy Sącz
4.Igloopol Dębica
5.Borek Kraków
6.Dunajec Nowy Sącz
7.Jadwiga Kraków
8.Harnaś Tymbark
9.Akademia Piłkarska 21 Kraków
10.Dunajec II Nowy Sącz


Ponadto zawodnik UKS Patryk Korneusz wybrany został najlepszym piłkarzem
turnieju.

UKS SZÓSTKA JASŁO wystąpił w składzie: Żytniak Grzegorz, Filip Mateusz, Cyntler Mateusz, Pankiewicz Szymon, Szura Kacper, Gierlasiński Gabriel, Korneusz Patryk, Grzegorczyk Jakub, Wójcik Krystian, Sajdak Norbert, Piątkowski Kamil.
Jasielska drużyna po raz kolejny pokazała charakter i udowodniła, że grając w najsilniejszym składzie jest trudnym przeciwnikiem.
Brawa dla trenera Tomaszewskiego i przede wszystkim zawodników!
UKS Szóstka
