SZÓSTKA wciąż "na fali"
21
05.12.2009 roku w Tarnowie odbył się Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2000 i młodszych TARNOVIA CUP.


Zagrały w nim drużyny Igloopolu Dębica, MOSiR Bochnia, Stali Rzeszów, Partizana Bardejów ze Słowacji i UKS Szóstka Jasło w grupie A oraz Cracovii, Okocimskiego Brzesko, Stali Mielec, Glinika Gorlice i gospodarza Tarnovii w grupie B.
W tej fazie mecze trwały 15 minut, a drużyna z Jasła najpierw zremisowała bezbramkowo z Igloopolem, by potem już do końca fazy eliminacyjnej cieszyć się ze zwycięstw: z Partizanem Bardejow 1-0 (Wójcik), MOSiR Bochnia 1-0 (Piątkowski) i Stalą Rzeszów 2-0 (Korneusz, Machowski) do dało 1 miejsce w grupie.
W finale Turnieju przeciwnikiem Szóstki była Cracovia. Mecz był bardzo emocjonującym, trwającym 18 minut widowiskiem, w którym jasielska drużyna dwukrotnie odrabiała straty, aż w końcu w ostatnich sekundach meczu zdobyła zwycięską bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla UKS (Korneusz, Piątkowski, Wójcik).

Drużyna trenera Artura Tomaszewskiego zagrała w składzie: Grzegorz Żytniak, Gabriel Gierlasiński, Michał Machowski, Patryk Korneusz, Krystian Wójcik, Kamil Piątkowski, Jakub Grzegorczyk i Wiktor Kobak.
Nagrodę dla najlepszego bramkarza Turnieju organizatorzy przyznali Grzegorzowi Żytniakowi.
UKS Szóstka


Zagrały w nim drużyny Igloopolu Dębica, MOSiR Bochnia, Stali Rzeszów, Partizana Bardejów ze Słowacji i UKS Szóstka Jasło w grupie A oraz Cracovii, Okocimskiego Brzesko, Stali Mielec, Glinika Gorlice i gospodarza Tarnovii w grupie B.
W tej fazie mecze trwały 15 minut, a drużyna z Jasła najpierw zremisowała bezbramkowo z Igloopolem, by potem już do końca fazy eliminacyjnej cieszyć się ze zwycięstw: z Partizanem Bardejow 1-0 (Wójcik), MOSiR Bochnia 1-0 (Piątkowski) i Stalą Rzeszów 2-0 (Korneusz, Machowski) do dało 1 miejsce w grupie.
W finale Turnieju przeciwnikiem Szóstki była Cracovia. Mecz był bardzo emocjonującym, trwającym 18 minut widowiskiem, w którym jasielska drużyna dwukrotnie odrabiała straty, aż w końcu w ostatnich sekundach meczu zdobyła zwycięską bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla UKS (Korneusz, Piątkowski, Wójcik).

Drużyna trenera Artura Tomaszewskiego zagrała w składzie: Grzegorz Żytniak, Gabriel Gierlasiński, Michał Machowski, Patryk Korneusz, Krystian Wójcik, Kamil Piątkowski, Jakub Grzegorczyk i Wiktor Kobak.
Nagrodę dla najlepszego bramkarza Turnieju organizatorzy przyznali Grzegorzowi Żytniakowi.
UKS Szóstka
