Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

SZÓSTKA wciąż "na fali"

21
05.12.2009 roku w Tarnowie odbył się Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2000 i młodszych TARNOVIA CUP.



Zagrały w nim drużyny Igloopolu Dębica, MOSiR Bochnia, Stali Rzeszów, Partizana Bardejów ze Słowacji i UKS Szóstka Jasło w grupie A oraz Cracovii, Okocimskiego Brzesko, Stali Mielec, Glinika Gorlice i gospodarza Tarnovii w grupie B.

W tej fazie mecze trwały 15 minut, a drużyna z Jasła najpierw zremisowała bezbramkowo z Igloopolem, by potem już do końca fazy eliminacyjnej cieszyć się ze zwycięstw: z Partizanem Bardejow 1-0 (Wójcik), MOSiR Bochnia 1-0 (Piątkowski) i Stalą Rzeszów 2-0 (Korneusz, Machowski) do dało 1 miejsce w grupie.

W finale Turnieju przeciwnikiem Szóstki była Cracovia. Mecz był bardzo emocjonującym, trwającym 18 minut widowiskiem, w którym jasielska drużyna dwukrotnie odrabiała straty, aż w końcu w ostatnich sekundach meczu zdobyła zwycięską bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla UKS (Korneusz, Piątkowski, Wójcik).


Drużyna trenera Artura Tomaszewskiego zagrała w składzie: Grzegorz Żytniak, Gabriel Gierlasiński, Michał Machowski, Patryk Korneusz, Krystian Wójcik, Kamil Piątkowski, Jakub Grzegorczyk i Wiktor Kobak.

Nagrodę dla najlepszego bramkarza Turnieju organizatorzy przyznali Grzegorzowi Żytniakowi.


UKS Szóstka
Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ CARLOS
dnia 10.12.2009, 22:27 · Zgłoś
Gratulacje dla wszystkich chłopców, trenera Artura i Grzegorza, rodziców i sponsorów. Wytrwała praca przynosi efekty! Oby tak dalej!
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 10.12.2009, 13:41 · Zgłoś
do antykibic: czy ten Pan i ta Pani .... trenują tych Panów? A może i trenują.....
Odpowiedz
0
@ M.M.
dnia 10.12.2009, 11:15 · Zgłoś
GRATULACJE DLA CHŁOPCÓW I TRENERA :))))
Odpowiedz
0
@ yogi
dnia 09.12.2009, 23:20 · Zgłoś
Super chłopaki. Brawo trener.Myśle ,że jeszcze wiele dobrego o was usłyszymy. Jeszcze raz GRATULACJE !!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ yogi
dnia 09.12.2009, 22:30 · Zgłoś
Super chłopaki. Brawo trener.Myśle ,że jeszcze wiele dobrego o was usłyszymy. Jeszcze raz GRATULACJE !!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ antykibic
dnia 09.12.2009, 19:26 · Zgłoś
Czy ta Pani trenuje tych Panów :)
Odpowiedz
0
@ organista
dnia 09.12.2009, 19:24 · Zgłoś
super chlopaki
Odpowiedz
0
@ fanka
dnia 09.12.2009, 13:38 · Zgłoś
SERDECZNIE GRATULUJE :)
Odpowiedz
0
@ mmm
dnia 09.12.2009, 11:40 · Zgłoś
Gratulacje CHŁOPCY.Dobra robota i oby tak dalej:)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 09.12.2009, 08:35 · Zgłoś
Gratulacje dla chłopaków i trenera.
Tak trzymajcie!!!
Brawo!!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 09.12.2009, 08:33 · Zgłoś
Gratulacje dla chłopaków i ich trenera.
Tak trzymajcie!!!
Brawo !!!
Odpowiedz
0
@ do JKS
dnia 08.12.2009, 21:49 · Zgłoś
Była informacja o Andrzejkowym turnieju Czarnych Jasło i tam było zero komentarzy - dlaczego nic tam nie napisałeś ? Jeśli masz informacje o innych turniejach roczników o których napisałeś , a które ostatnio się odbyły , to zdradź nam szczegóły : kto grał , kto wygrał ... Wystarczy tylko napisać i już dowiedzą się wszyscy jak wspaniale jest na tych turniejach i na następny przyjdzie jeszcze więcej ludzi dopingować Czarnych ... A póki co gratulacje dla Szóstki bo wygrali i o tym napisali , aby inni mogli cieszyć się wraz z nimi !
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 08.12.2009, 20:13 · Zgłoś
no i oczywiście ja też bardzo,bardzo gratuluję tej fajnej drużynce i Arturowi.Tak trzymać !!!
Odpowiedz
0
@ Kibic UKS 6
dnia 08.12.2009, 19:54 · Zgłoś
Brawo chłopaki gratuluję. Tak trzymać.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 08.12.2009, 19:21 · Zgłoś
Gratulacje. widać, że wysiłek wasz i trenera nie idzie na marne(biedne gardło trenera).Życzę powodzenia szóstce
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 08.12.2009, 18:57 · Zgłoś
Po chlopakach Pana Podkulskiego rosnie kolejny rocznik dobrych pilkarzy . Gratulacje dla Chłopców ,Trenera i Rodziców.
Odpowiedz
0
@ fan6
dnia 08.12.2009, 17:18 · Zgłoś
No,No czwarty raz podjum to nie przypadek!!!
Odpowiedz
0
@ Brawo
dnia 08.12.2009, 15:21 · Zgłoś
brawa widze że nie tylko mój rocznik był na fali
ale to wielka zasługa Pana A.Tomaszewskiego brawa
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 08.12.2009, 15:20 · Zgłoś
Szóstka i szóstka:D Patrzcie na drużyny Czarnych a w szczególnosci 93,96,99!! tam to dopiero na każdym turnieju są emocje i doping kibiców :P:D!
Odpowiedz
0
@ Z.M.
dnia 08.12.2009, 13:10 · Zgłoś
Brawo Artur i chłopaki
Odpowiedz
1
@ fan
dnia 08.12.2009, 08:22 · Zgłoś
Brawo chłopaki. Zawsze wiedziałem że przyjdzie czas kiedy zaczniecie wygrywać. Tak trzymać. Gratulacje także dla trenera.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.