Szóstka znów wygrywa
8
31.01.2010 w Pustkowie odbył się turniej piłkarski chłopców rocznika 1998 CHEMIK CUP 2010. Wystąpiło w nim 10 drużyn, w tym UKS SZÓSTKA JASŁO. Zespoły podzielono na dwie grupy, a następnie odbyły się mecze półfinałowe oraz mecze o konkretne miejsce w zawodach.
W grupie A Szóstka Jasło, prowadzona przez trenera Artura Tomaszewskiego, pokonała w pierwszym meczu gospodarza Chemik Pustków 2-0, po bramkach Marka Żygłowicza. Następnie pewnie wygrała z Głogovią Głogów Małopolski 4-0 ( Pisula, Skórka, Żychowsk, Myśliwiec), po trudnym meczu pokonała Ekobal Sanok 3-2 (Skórka, Gogola, Żygłowicz) i w meczu o pierwsze miejsce w grupie wygrała z Team Przecław 2-0 (Skórka , Gogola).

W półfinale rywalem jasielskiej drużyny była druga drużyna Chemika Pustków. Po wygranej 3-0 (Gogola, Skórka -2) Szóstka czekała na finałowego rywala. Wygrana z drużyną z Przecławia dała to miejsce Igloopolowi Dębica.
Finał to twarda gra, dwie niewykorzystane stuprocentowe sytuacje przez jaślan, kontuzja Przemka Skórki, dziwne decyzje sędziów i w konsekwencji remis 0-0.


W konkursie rzutów karnych szczęście tym razem było po stronie UKS. Wygrana 2-1 dała pierwsze miejsce w turnieju drużynie która w Pustkowie zagrała w składzie: Kamil Marszałek, Szymon Myśliwiec, Marek Żygłowicz, Mateusz Bejnar, Arkadiusz Szot, Piotr Gogola, Przemysław Skórka, Ernest Kowalski, Kamil Żychowski i Marci Pisula.
Okazało się również, że Przemysław Skórka uznany został najlepszym zawodnikiem całego turnieju.
UKS Szóstka
W grupie A Szóstka Jasło, prowadzona przez trenera Artura Tomaszewskiego, pokonała w pierwszym meczu gospodarza Chemik Pustków 2-0, po bramkach Marka Żygłowicza. Następnie pewnie wygrała z Głogovią Głogów Małopolski 4-0 ( Pisula, Skórka, Żychowsk, Myśliwiec), po trudnym meczu pokonała Ekobal Sanok 3-2 (Skórka, Gogola, Żygłowicz) i w meczu o pierwsze miejsce w grupie wygrała z Team Przecław 2-0 (Skórka , Gogola).

W półfinale rywalem jasielskiej drużyny była druga drużyna Chemika Pustków. Po wygranej 3-0 (Gogola, Skórka -2) Szóstka czekała na finałowego rywala. Wygrana z drużyną z Przecławia dała to miejsce Igloopolowi Dębica.
Finał to twarda gra, dwie niewykorzystane stuprocentowe sytuacje przez jaślan, kontuzja Przemka Skórki, dziwne decyzje sędziów i w konsekwencji remis 0-0.


W konkursie rzutów karnych szczęście tym razem było po stronie UKS. Wygrana 2-1 dała pierwsze miejsce w turnieju drużynie która w Pustkowie zagrała w składzie: Kamil Marszałek, Szymon Myśliwiec, Marek Żygłowicz, Mateusz Bejnar, Arkadiusz Szot, Piotr Gogola, Przemysław Skórka, Ernest Kowalski, Kamil Żychowski i Marci Pisula.
Okazało się również, że Przemysław Skórka uznany został najlepszym zawodnikiem całego turnieju.
UKS Szóstka
