Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Szykujmy łyżwy. Otwarcie lodowiska już w najbliższą sobotę.

11

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle informuje, że obecnie na lodowisku tworzona jest tafla oraz prowadzone są prace przygotowawcze  do nowego sezonu. O ile pozwolą na to warunki pogodowe zostanie ono otwarte w najbliższą sobotę tj. 14 grudnia. Dobrą wiadomością niech będzie również fakt, iż ceny wstępu zostaną utrzymane na zeszłorocznym poziomie.

Lodowisko będzie czynne:   

Zapraszamy!

 

 

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
1
@ saba
dnia 31.01.2014, 17:25 · Zgłoś
Czy lodowisko w Jaśle jest jeszcze otwarte
Odpowiedz
4
@ iks
dnia 28.12.2013, 13:13 · Zgłoś
Otwarte lodowisko? Warunki atmosferyczne raczej słabo sprzyjające utrzymywaniu tafli lodu :)
Odpowiedz
5
@ kleks
dnia 16.12.2013, 21:44 · Zgłoś
Jedź sobie do Nowego Sącza.
Odpowiedz
-5
@ keks
dnia 15.12.2013, 22:56 · Zgłoś
W Chełmcu koło Nowego Sącza jest kryte lodowisko- duże, wejścia w każdą pełną godzinę, wstęp 4 zł, tafla czyszczona przed każdym wejściem, wypożyczenie 5 zł, dzieci do 4 lat gratis, daleko ale polecam , u nas niestety ciasno i drogo..
Odpowiedz
5
@ antidotum
dnia 16.12.2013, 15:01 · Zgłoś
To o 1 zł jest taniej niż w Jaśle + pieniądze za paliwo do Sącza -czysty zysk.
Odpowiedz
4
@ Ula
dnia 14.12.2013, 21:25 · Zgłoś
Bylo super!
Odpowiedz
-4
@ Przemysław
dnia 14.12.2013, 16:52 · Zgłoś
Tafla nieprzygotowana kompletnie... Nie polecam jak na ten czas...
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 14.12.2013, 10:40 · Zgłoś
a ile wypożyczenie łyżew?
Odpowiedz
1
@ he he dobre
dnia 13.12.2013, 01:50 · Zgłoś
powinni zrobić jakieś pakiety rodzinne bo drogo jak diabli
Odpowiedz
8
@ Alek
dnia 12.12.2013, 18:45 · Zgłoś
Takie same ceny, jak w zeszłym sezonie.
Odpowiedz
-7
@ olek
dnia 12.12.2013, 17:22 · Zgłoś
Drożyzna...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.