Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Talent Show w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle

14

29 stycznia 2014 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się pokaz dziecięcych talentów.

Na scenie wystąpiło 22 uczestników, którzy prezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne oraz recytatorskie. Publiczność mogła usłyszeć znane przeboje, jak np. „Małgośkę” Maryli Rodowicz, „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar. Największym hitem okazał się jednak utwór Sylwii Grzeszczak „Pożyczony”, który został zaprezentowany na scenie kilkukrotnie.

Oprócz talentów wokalnych publiczność mogła podziwiać taneczne umiejętności dzieci - jedna para wykonała mix tańców towarzyskich, przedstawiony został również taniec dyskotekowy oraz balet.

Po zakończeniu występów publiczność głosowała na swojego faworyta.

Wyniki prezentują się następująco:

1 miejsce: Roksana Węgiel oraz Hubert Wielgosz

2 miejsce: Anita Kamińska

3 miejsce: Dagmara Piątkowska

4 miejsce: Wiktoria Kozicki

Każdy uczestnik Talent Show został doceniony za swoją odwagę oraz talent poprzez duże brawa publiczności, a także upominki od Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
-5
@ od aw
dnia 05.02.2014, 20:03 · Zgłoś
No właśnie! To chyba dzieci mają to traktować jak zabawę a nie rodzice! Powodzenia i sukcesów życzę!
Odpowiedz
4
@ Do aw
dnia 05.02.2014, 21:04 · Zgłoś
Dziękuje, ale ja mam w domu dwoje prawie dorosłych dzieci. Z powodzeniem startują już tylko w konkursach wiedzowych z własnej i nieprzymusowej woli. Rozumiem jednak, ze młodsze dzieci chcą uczestniczyć w rożnych pokazach i nie krytykuje złośliwie ich rodziców... Widocznie w ten sposób dzieci realizują potrzebę akceptacji i uznania. A że czyjeś dziecko zostanie wyróżnione, to od razu znajdują sie tacy, co obrażają jego rodziców, żeby, broń Boże, za bardzo nie zadzierali nosa...Ot, taka sobie katolicka moralność...
Odpowiedz
-7
@ od aw
dnia 04.02.2014, 20:23 · Zgłoś
Maja! maja!(i to dwoje)tylko za darmo!wrodzony ! Nie wystawiam ich wszędzie jak [...]!A z prawdy się spowiadać nie muszę!
Odpowiedz
4
@ Do aw
dnia 05.02.2014, 18:44 · Zgłoś
Dobrze, ze nie wszędzie wystawiasz, bo kolejne wystawienie musi być okropnym upokorzeniem dla Twoich dzieci! Inni rodzice traktują to jak zabawę, a nie rywalizacje, występujące dzieci są zadowolone, a Ty swoje dzieci wystawiasz, przykre...
Odpowiedz
-7
@ aw
dnia 03.02.2014, 09:45 · Zgłoś
O MALWINKA K. nie występowała! pewno mamusia stwierdziła że to za niski poziom na taką gwiazdę!
Odpowiedz
9
@ do aw
dnia 03.02.2014, 23:58 · Zgłoś
Co za złośliwość! Przykro, ze Twoje dzieci nie mają żadnych talentów. Ale to nie powód, żeby dokopywać innym, potem będziesz się musiała spowiadać z czwartego grzechu głównego...
Odpowiedz
17
@ obywatel
dnia 01.02.2014, 08:58 · Zgłoś
pana michał p. komentarz wogóle nie powinien sie ukazac
a co do mdk to popieram wszystkie ich działania aby dzieci były dowartościowane
Odpowiedz
-3
@ matka
dnia 01.02.2014, 08:45 · Zgłoś
z autopsji wiem że konkursy mdk wygrywają uczestniczy zajęć szkoda czasu tam startować
Odpowiedz
15
@ ...
dnia 01.02.2014, 09:22 · Zgłoś
Szanowna "MATKO" ...
A czy wiesz,że w tym konkursie nagrody były przyznawane przez publiczność? Wygrały te prezentacje, które zdobyły największą ilość głosów publiki. Trzeba było zgłosić swoje dzieciątko, przygotować go z jakąś prezentacją, a później ruszyć swoje zacne [...] i przyjść razem z nim na ten konkurs, a nie teraz narzekać ! Ale jak narzekanie jest lepsze niż zorganizowanie swojemu dziecku jakiejś rozrywki to powodzenia ... Konkurs jest prowadzony w fajnej atmosferze, bardziej jako przegląd niż "wyścig szczurów". Dzieciaki cieszą się,że mogą zaprezentować coś nad czym długo pracowały, widzą też talenty innych i z nich czerpią inspirację.
Odpowiedz
6
@ Trochę racji
dnia 05.02.2014, 18:56 · Zgłoś
Matka ma trochę racji, chociaż nie w przypadku akurat tego konkursu. Zobaczcie np. na wyniki konkursu "Ptak mój przyjaciel" lub ostatnio "Jaslo moje miasto", czolowe miejsca zajęli uczestnicy zajęć MDK...Uczestnicy tych zajęć powinni raczej startować w konkursach organizowanych przez inne placówki, a takich konkursów o charakterze ogólnopolskim jest naprawdę wiele...
Odpowiedz
25
@ Szczęściarz
dnia 31.01.2014, 15:27 · Zgłoś
Widać że opinie piszą ludzie którzy byli nie kochani w dzieciństwie i mają problemy sami ze sobą .Żal!!!
Świetny konkurs ,fantastyczna atmosfera.
Odpowiedz
-29
@ Michał Pieróg
dnia 31.01.2014, 15:02 · Zgłoś
Znowu ten festiwal i parada głupoty zainspirowane [...] programami dla [...], gdzie werdykt jest znany przed zgłoszeniem uczestników.
Jestem na nie.
Odpowiedz
16
@ Jozin
dnia 31.01.2014, 17:27 · Zgłoś
Powinieneś mieć nick Hejter. Nie wypowiadaj się jak nie wiesz o co chodzi?
Odpowiedz
10
@ dragoness
dnia 02.02.2014, 13:39 · Zgłoś
A Ty masz, człowieku, jakikolwiek talent oprócz tego do pisania złośliwych komentarzy, anonimowo oczywiście?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.