Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Targi Pracy w krośnieńskim PANS zbliżają się wielkimi krokami

9

W dniu 8 marca 2024 roku w Kampusie Techniczno-Sportowym PANS w Krośnie odbędą się XI Targi Pracy. 

Jak co roku, Targi organizowane są przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Krośnie, a zaplanowanym wydarzeniom patronuje Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki oraz JM Rektor Państwowej  Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie dr hab. Zbigniew Barabasz, prof. PANS.

Głównym celem Targów Pracy jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w ramach której pracodawcy i poszukujący pracy mogą się spotkać i nawiązać współpracę.

Uczestnictwo w Targach Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania w jednym miejscu wielu pracodawców oferujących różne stanowiska pracy, praktyk i staży. Targi dają możliwość zapoznania się z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy, bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firm i pozostawienia u nich swojego CV. To także niecodzienna okazja do spotkania z ekspertami i specjalistami rynku pracy. W ramach Targów odbędzie się także Seminarium branżowe pn. Gospodarka obiegu zamkniętego – wybór czy wymóg?

Oferty pracy, praktyk i staży, warsztaty, wykłady, prezentacje studenckich kół naukowych to oferta, która została przygotowana dla odwiedzających Targi. Zapraszamy!

Zapraszamy pracodawców do uczestnictwa w Targach, aby dokonać zgłoszenia prosimy o kontakt z Centrum Technologicznym Inkubator, w terminie do 23 lutego br.
tel. 13 43 755 18
mail: [email protected]

Wszelkie informacje dostępne są na stronie: https://kpu.krosno.pl/cti/targi-pracy-2024/

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie

Napisany dnia: 07.02.2024, 15:24

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Starosta przeznaczony do rzadzenia
dnia 08.02.2024, 08:37 · Zgłoś
Chodziłem na studiach na takie targi, potem jak szedłem do tych firm to się okazywało co innego niż to co mówili na targach.
Odpowiedz
-3
@ Woj11
dnia 08.02.2024, 08:37 · Zgłoś
Niestety koleżanki nie przemówiły do rozumu Naczelnej Komentatorce. Dalej robi swoje. Ona, nowa ministra i stary przewodniczący zetenpe robią dużo złego dla środowiska nauczycielskiego. Utwierdzają w społeczeństwie stereotyp, że ta grupa zawodowa nie ma innych zasad, niż osiem gwiazdek, pioruny i błyskawice. Od siebie dodam, że to środowisko, po wyborach parlamentarnych, z radości zaakceptowałoby nawet obniżkę pensji o 1500 zł, byle tylko wreszcie mogli poświęcić się nauczaniu marksizmu. Żadnych podwyżek, żadnych!
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 08.02.2024, 11:23 · Zgłoś
Oczywiście. Lepszy Czarnek, Nowak i reszta katotalibów. Pańskie kręgi mają problem z akceptacją prawdy, strasznie ich ona boli, więc zamierzam nadal robić to, co robię.
Odpowiedz
1
@ młoda
dnia 11.02.2024, 20:38 · Zgłoś
szczekaj sobie dragones jak chcesz i gdzie chcesz a i tak wszyscy cię mają za miejscowego oszołoma hehe...
Odpowiedz
8
@ IV Rzesza czyli EU
dnia 07.02.2024, 16:29 · Zgłoś
Macie być parobkami, mięsem armatnim, montownią euro kołchozu. Wystarczy wam że będziecie umieć liczyć do 500 i znać znaki drogowe i wiedzieć kto jest waszym Panem.
Odpowiedz
-7
@ dragoness
dnia 07.02.2024, 16:40 · Zgłoś
Przestań bredzić.
Odpowiedz
7
@ Oo, właśnie
dnia 07.02.2024, 18:03 · Zgłoś
Odezwał się produkt "edukacji" PRL.. Dragonessa LOL
Odpowiedz
-4
@ dragoness
dnia 07.02.2024, 21:25 · Zgłoś
Przynajmniej nauczono mnie nie kaleczyć ojczystego języka, koszulkowy patrioto.
Odpowiedz
0
@ PiS PO jedno zło
dnia 07.02.2024, 23:01 · Zgłoś
A ty jeszcze nie na stepach wUkrainu?!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657