Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

"Technik" Trzcinica zdobył 10 medali!

11
W dniu 9.01.2010 r. w Mielcu odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Juniorów w Lekkiej Atletyce. Zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Technik” Trzcinica wywalczyli na tych zawodach 10 medali.





Dobrym wynikiem na 60m zaprezentowała się Wioleta Brągiel osiągając czas 7.75s i zdobywając złoty medal na tym dystansie. Inni medaliści to:

Chochołek Monika w biegu na 600m  I m-ce

Wichowski Dariusz w biegu na 1000m  I m-ce

Gorczyca Bartosz w biegu na 1500m  I m-ce

Dyląg Oliwia w skoku w dal  II m-ce

Wolska Natalia w 3-skoku    II m-ce

Sokulski Jakub w skoku w dal  II m-ce

Hajnosz Barbara w biegu na 600m  III m-ce

Gorczyca Karolina w  skoku w dal  III m-ce

Piwowar Stanisław  w biegu na 600m  III m-ce

Bartosz Gorczyca to podopieczny trenera Tomasza Wojtasa a pozostali zawodnicy to zawodnicy trenera Tomasza Sochy.





Ryszard Stawarski
Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ UCZEŃ
dnia 20.01.2010, 18:32 · Zgłoś
Wszystcy jesteście mądrzy bo nie chodzicie do tej szkoły a to już nie jest rolnicza szkoła po za tym jest to szkoła JAGIELOŃSKA a wyniki w sporcie ma bardzo bardzo dobre także chwalić tylko tą szkołę.
Odpowiedz
0
@ stary biegacz
dnia 20.01.2010, 14:28 · Zgłoś
Brawo Trzcinica !!!! trenujcie dalej , Zyczę Wam jeszcze większych sukcesów !!!!
Odpowiedz
0
@ przepraszam
dnia 19.01.2010, 20:47 · Zgłoś
zgadza się
Odpowiedz
0
@ och
dnia 19.01.2010, 15:29 · Zgłoś
jp takiego buraka ja ty to jeszcze nikt nie widzial :P:P:P:P
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 19.01.2010, 14:16 · Zgłoś
Do przepraszam :

Ok może są z innej szkoły ale trenują w Trzcinicy -.^
Odpowiedz
0
@ przepraszam
dnia 18.01.2010, 23:01 · Zgłoś
Natalia Wolska i Bartosz Gorczyca są uczniami innej szkoły, a np. Wiola Brągiel nie jest z Trzcinicy tylko z Osobnicy. Utalentowani sportowcy są wszędzie i proszę wstrzymać się od [...] komentarzy. Dziękuję. :)
Odpowiedz
0
@ do rolnika
dnia 18.01.2010, 17:37 · Zgłoś
zabrakło takiego buraka jak ty więc czym mieli rzucać?:)
Odpowiedz
0
@ jp
dnia 18.01.2010, 17:03 · Zgłoś
sam rzucaj burakami *** żal ci że w trzcinicy są utalentowani sportowcy a ty [...]
Odpowiedz
0
@ burakiem jestes ty
dnia 18.01.2010, 16:44 · Zgłoś
brawo!! najlepsza szkola
Odpowiedz
0
@ pp
dnia 18.01.2010, 16:16 · Zgłoś
rolnik sam jesteś burak
Odpowiedz
0
@ rolnik
dnia 18.01.2010, 13:03 · Zgłoś
moje gratulacje dla "TECHNIKA" ale szkoda że nie było konkuręcji w pchnięciu burakiem albo rzutu porem:P:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.