"Technik" Trzcinica zdobył 10 medali!
11
W dniu 9.01.2010 r. w Mielcu odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Juniorów w Lekkiej Atletyce. Zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Technik” Trzcinica wywalczyli na tych zawodach 10 medali.




Dobrym wynikiem na 60m zaprezentowała się Wioleta Brągiel osiągając czas 7.75s i zdobywając złoty medal na tym dystansie. Inni medaliści to:
Chochołek Monika w biegu na 600m I m-ce
Wichowski Dariusz w biegu na 1000m I m-ce
Gorczyca Bartosz w biegu na 1500m I m-ce
Dyląg Oliwia w skoku w dal II m-ce
Wolska Natalia w 3-skoku II m-ce
Sokulski Jakub w skoku w dal II m-ce
Hajnosz Barbara w biegu na 600m III m-ce
Gorczyca Karolina w skoku w dal III m-ce
Piwowar Stanisław w biegu na 600m III m-ce
Bartosz Gorczyca to podopieczny trenera Tomasza Wojtasa a pozostali zawodnicy to zawodnicy trenera Tomasza Sochy.



Ryszard Stawarski




Dobrym wynikiem na 60m zaprezentowała się Wioleta Brągiel osiągając czas 7.75s i zdobywając złoty medal na tym dystansie. Inni medaliści to:
Chochołek Monika w biegu na 600m I m-ce
Wichowski Dariusz w biegu na 1000m I m-ce
Gorczyca Bartosz w biegu na 1500m I m-ce
Dyląg Oliwia w skoku w dal II m-ce
Wolska Natalia w 3-skoku II m-ce
Sokulski Jakub w skoku w dal II m-ce
Hajnosz Barbara w biegu na 600m III m-ce
Gorczyca Karolina w skoku w dal III m-ce
Piwowar Stanisław w biegu na 600m III m-ce
Bartosz Gorczyca to podopieczny trenera Tomasza Wojtasa a pozostali zawodnicy to zawodnicy trenera Tomasza Sochy.



Ryszard Stawarski
