Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Tenis Challeng'e 2011

3

Stowarzyszenie Miłosników Tenisa Ziemnego w Jaśle zaprasza tenisistów amatorów do drugiej edycji Challeng'u tenisowego polegającego na wyzywaniu graczy znajdujących się wyżej w tabeli. Challeng'e rusza 24.04.2011.

Klasyfikacją obowiązujacą na rok 2011 będzie klasyfikacja challeng'u z roku poprzedniego, potwierdzienia udziału w challeng'u telefoniczne lub sms do prowadzącego challeng'e do 20.04.2011 Po tym terminie zgłoszenie do challeng'u będzie skutkowało ostatnim miejscem na liście klasyfikacyjnej.

Lista Uczestników Chaleng'u 2011 wg. kolejności zgłoszeń:

   1. Sopala Maciek
   2. Jandura Jerzy
   3. Jaracz Bogusław
   4. Ziemba Bogdan
   5. Rówiński Paweł
   6. Szurlej Lucjan
   7. Żołna Jan
   8. Muszański Bogusław
   9. Szurlej Zbigniew
  10. Zając Wojciech

         1. W challeng'u mogą brać udział członkowie Stowarzyszenia oraz tenisiści amatorzy
         2. Prowadzącym z ramienia Stowarzyszenia, a jednocześnie sędzią rozjemcą jest Bogusław Jaracz
         3. Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów, trzeci set super tiebreak do 10
         4. Można wyzwać gracza znajdującego się max o trzy miejsca powyżej w tabeli
         5. Gracz wyzwany musi rozegrać spotkanie w terminie max. 9 dni, jeżeli nie mecz jest uznany za przegrany przez niego
         6. Sposób wyzwania : wpis na tablicy challeng'u znajdującej się na korcie, oraz sms do prowadzącego challeng'e celem umieszczenia wyzwania na stronie naszego stowarzyszenia, przy czym pierwszeństwo będzie miało wyzwanie sms do prowadzącego challeng'e
         7. Gracz awansuje, jeśli pokona gracza znajdujacego się powyżej w tabeli i zajmuje jego miejsce
         8. Obowiązek powiadomienia o wyniku spotkania prowadzącego challenge spoczywa na zawodniku wygrywajacym/ telefon, sms / jednocześnie wygrywający wpisuje na tablicy wyzwań datę spotkania oraz wynik meczu
         9. W wypadku gdy gracz nie jest wyzwany i zgłasza przerwę w rozgrywkach / urlop, kontuzja, wyjazd, itp. / powyżej 10 dni jego miejsce w challeng'u zostaje zamrożone, a on sam zostaje z automatu przeniesiony na ostatnie miejsce w klasyfikacji, w każdej chwili jednak po powrocie będzie mógł zagrać max o swoją wcześniejszą lub niższą pozycję, jeśli wygra zajmuje miejsce o które grał, przegrany spada o jedno miejsce niżej, jeśli przegra zostaje na ostatnim miejscu
        10.Podczas trwania meczu challengerowego graczom przysługuje jedna 5-cio minutowa przerwa tzw. medical time
        11. Zawodnicy sami sobie sędziują, piłki co najmniej dwie nowe zapewnia wyzywający, istnieje możliwość sędziowania meczu przez inną osobę niż sami gracze, jednak musi być ona zakceptowana przez zainteresowanych
        12. Tego samego gracza można wyzwać ponownie po upływie 9 ciu dni licząc od dnia rozegrania spotkania
        13. W wypadku nie rozegrania wyzwania z przyczyn niezależnych od graczy / deszcz, awaria oświetlenia, itp. / w terminie 9 ciu dni nowy termin max dwu dniowy ustala sędzia rozjemca
        14. Gdy gracz wyzwany podczas trwania wyzwania zgłasza kontuzję lub przerwę w rozgrywkach / urlop, kontuzja, wyjazd, itp / przegrywa mecz walkowerem, gracz wyzywajacy zajmuje jego miejsce
        15. Nowy zawodnik jest dopisywany na ostatnią pozycję i może wyzwać zawodników do pięciu pozycji wyżej do momentu odniesienia pierwszej porażki. Potem wyzywa jak w punkcie 4 regulaminu / max o trzy pozycje /
        16. Czas trawania challeng'u od 24.04. do 22.09.2011
        17. W sprawach spornych, interpretacji i spraw nie ujętych w regulaminie głos ostateczny należy do prowadzącego challeng'e

Challeng'e kończy się turniejem wg. nastepującego klucza, pierwszych ośmiu lub szesnastu graczy z challeng'u zostaje rozstawionych do nich zostają dolosowani pozostali uczestnicy challeng'u wg. klucza ostatni w klasyfikacji jest dolosowywany do pierwszego, przedostatni do drugiego itd. Turniej zostanie rozegrany od  24.09. do 25.09. 2011 r. Turniej będzie rozgrywany systemem pucharowym z turniejem pocieszenia oraz spotkaniami o trzecie miejsce. Zwycięzca turnieju zostaje najlepszym zawodnikiem challeng'u na rok 2011 Dla finalistów turnieju puchary, wśród uczestników challeng'u zostanią rozlosowane nagrody niespodzianki.

Mecze będa rozgrywane na korcie Stowarzyszenia oraz na kortach MOSiR w Jaśle.

Więcej informacji, klasyfikacje oraz wyniki i wyzwania będą publikowane  na naszej stronie internetowej www.smtz.pl

Bogusław Jaracz


Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
0
@ niedoinformowany
dnia 16.04.2011, 17:55 · Zgłoś
co to jest challeng'e ?
Odpowiedz
1
@ BJ
dnia 16.04.2011, 21:04 · Zgłoś
Challeng'e jest to system amatorskich rozgrywek polegający na wzajemnym rozgrywaniu pomiędzy sobą meczów, z ograniczeniem możliwości grania tylko z zawodnikami znajdującymi się maksymalnie trzy miejsca do przodu na liście.
Odpowiedz
2
@ 11letni uczen xd
dnia 16.04.2011, 14:41 · Zgłoś
bardzo fajne rozgrywki
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.