Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Tenis Challenge Jasło 2010

5

Ponad dwa miesiące mija od rozpoczcia rozgrywek tenisowych między jasielskimi fanami żółtej piłeczki, czas na kolejne informacje.

Challenge z początku rozwijał się niemrawo, przez pierwszy miesiąc zostało rozegranych kilka spotkań, teraz rozgrywki przyśpieszyły, dopisało się kilka następnych zawodników i jest nas teraz w rozgrywkach 21 osób, a oto wyniki meczów:

Z.Szurlej - B.Muszański 0/2
J.Żołna - W.Zając 2/0
B.Muszański - P.Nowacki 2/0
Z.Szurlej - J.Żołna 0/2
B.Muszański - L.Szurlej 2/1
B.Ziemba - B.Muszański 2/0
M.Famurat - J.Żołna 0/2
P.Latoszek - P.Rówiński 2/0
J.Bukowiec - Z.Szurlej 2/0
P.Latoszek - P.Rówiński 6/3 6/4
B.Muszański - J.Żołna 3/6 6/1 6/3
W.Dziedzicki - B.Muszański 6/0 6/2
T.Piórek - A.Róźycki 6/3 6/2
P.Latoszek - W.Winiarski 6/2 7/5
P.Latoszek - J.Jandura 6/0 6/0
M.Famurat - J.Bukowiec 6/1 6/1
Z.Szurlej - T.Piórek 0/6 0/6
B.Jaracz - T.Dziedzicki 6/0 6/0
B.Ziemba - B.Muszański 3/6 3/6
P.Nowacki - W.Zając 2/6 1/6
J.Żołna - W.Zając 6/2 6/3
A.Róźycki - B.Czerwiński 6/2 7/6
T.Dziedzicki - B.Ziemba 7/6 6/4
P.Latoszek - Z.Szurlej 6/1 6/3
P.Nowacki - T.Piórek 1/6 2/6
J.Bukowiec - P.Latoszek 3/6 1/6
M.Famurat - P.Latoszek 0/6 2/6
W.Zając - T.Piórek 2/6 1/6
B.Muszański - T.Piórek 1/6 3/6

KLASYFIKACJA
1. JARACZ  BOGUSŁAW
2. DZIEDZICKI  TOMASZ
3. PIÓREK  TOMASZ
4. ZIEMBA  BOGDAN
5. SZURLEJ  LUCJAN
6. ŻOŁNA  JAN
7. MUSZAŃSKI  BOGUSŁAW
8. LATOSZEK  PAWEŁ
9. ZAJĄC  WOJCIECH
10. FAMURAT  MARIUSZ
11. WINIARSKI  WŁODZIMIERZ
12. NOWACKI  PIOTR
13. RÓŻYCKI  ARTUR
14. BUKOWIEC  JACEK
15. SZURLEJ  ZBIGNIEW
16. JANDURA  JERZY
17. CZERWIŃSKI BARTOSZ
18. RÓWIŃSKI  PAWEŁ
19. NYKIEL  ANDRZEJ
20. SZARO  WOJCIECH
21. FLOK  MICHAŁ


 BJ

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do tandem
dnia 20.08.2010, 15:15 · Zgłoś
zapisując się automatycznie znajdziesz sie na ostatnim miejscu i dopiero musisz sie ,,wspiąć do góry,, wyzywając innych
Odpowiedz
0
@ tandem
dnia 20.08.2010, 14:02 · Zgłoś
miszczu, zapisz sie dopiero wtedy jak rozgrywki wejda w 1/2 rozgrywek, po co sie bedziesz meczyl, od razu polfinal zagraj i bedzie git
Odpowiedz
0
@ do miszczu
dnia 19.08.2010, 23:55 · Zgłoś
tak mozna jeszcze sie zapisac
przyjdz w poniedzialek 23,08 na korty o 7 rano.
Odpowiedz
0
@ BJ
dnia 19.08.2010, 20:20 · Zgłoś
Można tel. 608 512 228
BJ
Odpowiedz
0
@ miszczu91
dnia 19.08.2010, 12:54 · Zgłoś
witam !!!
czy można się jeszcze zapisać czy nie bardzo??:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.