Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Terminarz gier Czarnych Jasło w rundzie jesiennej

15

Znany jest aktualny terminarz IV ligi podkarpackiej z uwzględnieniem wszystkich zmian, jakie nastąpiły na dzień 30.07.2016 r. dla drużyny Czarnych Jasło.

Terminarz seniorów Czarnych Jasło
IV liga podkarpacka 2016/2017 (runda jesienna)

1. kolejka – 6/7 sierpnia
Czarni Jasło – Piast Tuczempy 06.08.2016 r. godz. 17:00

2. kolejka – 13/14 sierpnia
KS Wiązownica – Czarni Jasło 14.08.2016 r. godz. 17:00

3. kolejka – 20/21 sierpnia
Czarni Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska 20.08.2016 r. godz. 17:00

4. kolejka – 27/28 sierpnia
Wisłok Wiśniowa – Czarni Jasło 28.08.2016 r. godz. 15:00

5. kolejka – 31 sierpnia /środa/
Czarni Jasło – Błękitni Ropczyce 31.08.2016 r. godz. 17:00

6. kolejka – 3/4 września
Czarni Jasło – Stal Nowa Dęba 03.09.2016 r. godz. 16:30

7. kolejka – 10/11 września
Stal Gorzyce – Czarni Jasło 10.09.2016 r. 16:00

8. kolejka – 14 września /środa/
Czarni Jasło – Sokół Sieniawa 14.09.2016 r. godz. 16:30

9. kolejka – 17/18 września
LKS Pisarowce – Czarni Jasło 17.09.2016 r. godz. 16:00

10. kolejka – 24/25 września
Czarni Jasło – Rzemieślnik Pilzno 24.09.2016 r. godz. 16:00

11. kolejka – 1/2 października
Polonia Przemyśl – Czarni Jasło 01.10.2016 r. godz. 15:00

12. kolejka – 8/9 października
Czarni Jasło – Sokół Nisko 08.10.2016 r. godz. 15:00

13. kolejka – 15/16 października
Orzeł Przeworsk – Czarni Jasło 15.10.2016 r. godz. 15:00

14. kolejka – 22/23 października
Czarni Jasło – Start Pruchnik 22.10.2016 r. godz. 15:00

15. kolejka – 29/30 października
Igloopol Dębica – Czarni Jasło 29.10.2016 r. godz. 14:00

16. kolejka – 5/6 listopada
Czarni Jasło – Izolator Boguchwała 05.11.2016 r. godz. 13:00

17. kolejka – 12/13 listopada
Głogovia Głogów Małopolski – Czarni Jasło 13.11.2016 r. godz. 11:00

JKS 1910 Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ czarny
dnia 04.08.2016, 16:05 · Zgłoś
nazwy druzyn piszemy z duzych liter KULFONIE.Kolejny znawca od siedmiu bolesci.
Odpowiedz
-1
@ o dyr
dnia 04.08.2016, 11:32 · Zgłoś
w poloni graja zawodnicy stazem w realu i barcelonie...bedzie ciezko...
Odpowiedz
2
@ czarny do ble
dnia 03.08.2016, 22:25 · Zgłoś
i co ty porownujesz ? masz pojecie jakies czlowieku ? Jak sie nie znasz to sie nie odzywaj.
Odpowiedz
0
@ Ble
dnia 03.08.2016, 21:23 · Zgłoś
A w skołyszynie ze stażem w świecanach i tez było w [...]e
Odpowiedz
1
@ kibic
dnia 03.08.2016, 20:21 · Zgłoś
W takim np. Izolatorze Boguchwała grają zawodnicy ze stażem
w ekstraklasie ( Szczoczarz ) i I lidze.
Odpowiedz
2
@ czarny do jezet
dnia 03.08.2016, 16:50 · Zgłoś
ty patrzysz z perspektywy miast czy znanych klubow .Zobacz sobie kadry wszystkich druzyn to zrozumiesz ze duza wiekszosc zespolow teoretycznie jest przed nami .Jednak to boisko bedzie weryfikowac kto jest lepszy .Mam nadzieje ze Czarni beda grac na rownym dobrym poziomie.W sobote pierwszy mecz .Na Sniadeckich trzeba byc i wspierac druzyne zeby wygrala .Gra nie wazna. Grunt to 3 punkty.
Odpowiedz
1
@ jezet
dnia 03.08.2016, 10:26 · Zgłoś
Przepraszam, nie jestem zorientowany ale które drużyny w tej lidze są silne, że trzeba będzie się tak strasznie starać o utrzymanie bo wg mnie tak sądzę a jestem laikiem w tym temacie, to są to jakieś [...] i małomiasteczkowe zespoły. Ja znam tylko Polonię i Iglopol, i z tego co kojarzę to też nie jakieś otęgi.
Odpowiedz
1
@ czarny do bioly
dnia 01.08.2016, 14:25 · Zgłoś
z toba na pewno grac nie bedziemy !!! Jak piszesz o ''rozwiazaniu czarnych'' to granie z takim czlowiekiem to jak samoboj czy strzal w stope.
Odpowiedz
4
@ czarny do [...]
dnia 01.08.2016, 14:20 · Zgłoś
nie obchodzi cie ? to po co wchodzisz w ten temat i komentujesz ? Nie masz co robic tylko klepac bezmyslnie w klawiature nie piszac przy tym nic madrego !.
Odpowiedz
0
@ mario
dnia 01.08.2016, 20:03 · Zgłoś
ma racje twoje "mysle ze"i"wierze ze"nikogo nie obchodzi
Odpowiedz
-2
@ Mgr
dnia 01.08.2016, 13:03 · Zgłoś
K a 5 klasa rozrywkowa a tu ...zaczynamy dumac i kombinować jak grać aby przetrwać. ..jak tak ma być to lepiej może wogole nie grać i nie robić kibiców w [...]
Odpowiedz
-4
@ [...]
dnia 01.08.2016, 16:54 · Zgłoś
Tereny idealne pod inwestycje marnują się na jasielskich kopaczy..

Proponuje zrobić artykuł i przenieść czarnych z dala od centrum... np. na rafinerie...

Tereny na śniadeckich sprzedać, wydzierżawić, wybudować itp. itd.

Albo [...] i posadzić ziemniaki ... przynajmniej budżet miasta w tej kwestii będzie na +
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 01.08.2016, 08:34 · Zgłoś
Co nas to obchodzi ? tej buraczanki i tak nikt nie ogląda ...
Odpowiedz
2
@ bioły
dnia 31.07.2016, 21:38 · Zgłoś
teorie wsadź sobie do...! Albo gramy w piłkę, albo bawimy się w klocki le
go...
Odpowiedz
6
@ czarny
dnia 31.07.2016, 16:43 · Zgłoś
wydaje sie ze terminarz rundy poczatkowej jesiennej wydaje sie dobry.Teoretycznie mocniejsze duzyny oprocz Polonii czy Igloopolu mamy u siebie,a teoretycznie slabsze na wyjezdzie.Mysle ze w tej rundzie trzeba bedzie zrobic jak najwiecej da sie punktow jezeli mysli sie o utrzymaniu w tej lidze.Wierze ze da sie to zrobic.Powodzenia chlopaki.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.