Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Terminy meczów wiosennych w Jaśle

17
 Ustalone są już terminy oraz godziny rozpoczęcia poszczególnych meczy rozgrywanych w rundzie wiosennej sezonu 2008/09 w Jaśle, na stadionie przy Śniadeckich 15.


Policja przewiduje jeden mecz "podwyższonego ryzyka" z JKS Jarosław, stąd też termin tego meczu został obligatoryjnie zaplanowany na niedzielę. Pozostałe spotkania odbywać się będą w sobotę, a jedna kolejka zostanie rozegrana w środę.

Kolejka 17: Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk - 21 marca (sobota) godz. 15.00
Kolejka 19: Czarni Jasło - JKS Jarosław - 5 kwietnia (niedziela) godz. 11.00
Kolejka 21: Czarni Jasło - Żurawianka - 18 kwietnia (sobota) godz. 16.30
Kolejka 23: Czarni Jasło - Zryw Dzikowiec - 2 maja (sobota) godz. 16.30
Kolejka 25: Czarni Jasło - Rzemieślnik Pilzno - 16 maja (sobota) godz. 16.30
Kolejka 27: Czarni Jasło - Lechia Sędziszów - 30 maja (sobota) godz. 16.30
Kolejka 29: Czarni Jasło - Błękitni Ropczyce - 10 czerwca (środa) godz. 17.00


Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jks
dnia 13.03.2009, 19:18 · Zgłoś
byl bedzie jest jasielski JKS!!! .....wszystkich kto jest przeciwko czarnym!!! ...tylko Jasielski JKS .....
Odpowiedz
0
@ kibic z kibica
dnia 12.03.2009, 17:14 · Zgłoś
"1% podatku dla tradycji..." mam nadzieje że one załatwią nam co najmniej stałe miejsce w IV lidze...
Odpowiedz
0
@ anonim3
dnia 12.03.2009, 16:55 · Zgłoś
ronaldo przed komputerem siedziec i pisac glupoty kazdy potrafi, nie bedziemy dawac kasy? jesli chcesz zeby klub gral coraz lepiej i nie spadl do nizszej ligi to moze warto oddac ten 1 procent a nie tylko narzekac, wlasnie przez takich ludzi jak ty jest zle w klubie moze warto pomoc?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 12.03.2009, 10:56 · Zgłoś
co tam zarząd - taka drużyna jaki budżet
Oby tylko dobrze wejść w rundę bo pierwsze mecze są z ciężkimi rywalami jak polegniemy w pieszych 4 meczach to już się nie odbijemy od dna !! ale jestem pełen nadziei na dobre i na złe zawsze z JKS
Odpowiedz
0
@ Rodzic
dnia 11.03.2009, 23:55 · Zgłoś
Nie bardzo wiem o co chodzi temu komuś co podpisuje się Ronaldo. To kto ma trenować min. moje dziecko jak nie trener grupy naborowej ? Ekspedientka z MPM-u ? Jestem bardzo zadowolony z pracy trenera grupy naborowej, przez 1/2 roku bardzo dużo nauczył tych młodych chłopców. Widzę, że pojęcia i to zielonego to ty Waść nie masz. I nie kompromituj się K.S.
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 11.03.2009, 19:41 · Zgłoś
hahahahha Wyśmiać was to mało [...] mówicie ze klub nic nie robi? a sprowadzenie Waldemara Piątka jako trenera bramkarzy to co nic? co do omiotka to nie będzie grał w jaśle i chwała za to ponieważ ja widziałem go na sparingach to ta jego gra była warta śmiechu. A wy jeżeli jesteście tacy wierni kibice to ruszyć [...] na stadion i wspierać podczas meczy a nie tylko krytykować jak jesteście tacy wspaniali to sami wyjdźcie na boisko i pokarzcie co potraficie a nie ciągle obrażajcie tych co chcą zrobić coś dla tego klubu i i wylewają pot na treningach. Chcecie wzmocnień? a może warto dać szanse wychowanką takim jak nasi juniorzy którzy pokazują że potrafią grać i w każdym sparingu grają coraz lepiej.
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 11.03.2009, 19:00 · Zgłoś
A ja dałem 1% podatku na Czarnych, bo to nasz klub, trzeba go wspierać mimo wszystko.
Odpowiedz
0
@ Ronaldo
dnia 11.03.2009, 16:02 · Zgłoś
Nie my bedziemy Wam kase dawać a Wy będziecie tworzyć sztuczne stanowiska typu "trener grupy naborowej" i sadzacie tam ludzi bez pojęcia ! [...] w końcu z klubu to się wszystko zmieni !
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 11.03.2009, 15:29 · Zgłoś
wszyscy na stadion!!! ruszyc [...] z przed klawiatury zostało tylko 10 dni i karuzela znow rusza !!!
Odpowiedz
0
@ kibic z gamratu
dnia 11.03.2009, 12:08 · Zgłoś
Krytyka się nie podoba ? mamy klaskać w dłonie, obecnym działaczom klubu za obecny stan w jakim się znalazł zespół, nie tędy droga panowie "działacze" . Na tym poziomie zarządzania,ładny jubileusz szykujecie klubowi...
Odpowiedz
0
@ kibic z kibica
dnia 11.03.2009, 11:32 · Zgłoś
przetrwa długie lata w ligach okręgowych i niższych a wierni kibice będą oglądac wyczyny naszych piłkarzy na [...] boiskach, każdy klub w tej lidze potrafił się wzmocnic tylko nie czarni, tragedia
Odpowiedz
0
@ Córka Rybaka
dnia 11.03.2009, 09:07 · Zgłoś
[...] z Gamratu. Chyba wzmocnień, a nie "zmocnień":(:(:(:(
Odpowiedz
0
@ Normalny
dnia 11.03.2009, 08:28 · Zgłoś
Ludzie [...] się chce czytając was [...], ile będziesz miał tego 1%? 8zł - 20zł? wsadź go sobie głęboko w [...] i nie rób komuś łaski klub jakoś przetrwa jak przetrwał 99 lat bez was. Miasto które skazane jest wiecznie na krytykę nic tylko to się nie podoba albo tamto. Czemu jesteście mocni za klawiaturą przyjdźcie i powiedzcie to ludziom w Klubie prosto w oczy!. Ale nieeee wy macie moc bo myślicie że pisząc za kompa jesteście anonimowi ale nie jest tak uwierzcie mi. A do ludzi z klubu zaiwaniają po dziesięć dwanaście godzin dla dobra tego klubu czy wam się to podoba czy nie pracować będą dalej ale nie dla takich bez mózgów jak wy tylko dla klubu, zawodników i garstki wiernych kibiców. Pozdrowienia dla Gamratu dla pana który już zapomniał jak [...] zespół do okręgówki podwinął ogon, skręcił fajkę a teraz jest menadżerem piłkarskim na przerwie 15 minutowej w firmie naszego sponsora, i nie docenianych zawodników którzy patrzą tylko na szelest a nie na grę i reprezentowanie klubu Czarni takim stanowczo [...]!.
Odpowiedz
0
@ kibic z kibica
dnia 10.03.2009, 21:11 · Zgłoś
i jeszcze chce 1% z mojego rozliczenia podatkowego bym wzmocnił zespół w V lidze chyba go pogięło
Odpowiedz
0
@ kibic z kibica
dnia 10.03.2009, 21:08 · Zgłoś
a co z omiotkiem i resztą co ten prezes wyprawia
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 10.03.2009, 16:05 · Zgłoś
A kierownictwo zespołu na to:Może jakoś to będzie, może się uda utrzymać. hehehe
Odpowiedz
0
@ kibic z gamratu
dnia 10.03.2009, 14:31 · Zgłoś
Bez zmocnień zespołu nowymi zawodnikami, to będą ostatnie występy Czarnych w tej lidze, spadek do niższej klasy jest murowany .......
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.