Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Tomasz Dziobek najlepszym biało-czarnym piłkarzem 2008 roku

11
 Tomasz Dziobek został wybrany przez kibiców najlepszym piłkarzem Czarnych w minionym 2008 roku.

W głosowaniach przeprowadzonych na oficjalnej stronie internetowej klubu, forum kibiców, oraz drogą mailową Tomasz Dziobek został wybrany najlepszym - najpopularniejszym biało-czarnym piłkarzem 2008 roku, wyprzedzając nieznacznie Grzegorza Munię.

Wyniki z poszczególnych głosowań:

strona: 1. Dziobek, 2. Munia, 3. Dubiel, 4. Chrząszcz.
forum: 1. Munia, 2. Chrząszcz, 3. Dziobek, 4. Bernacki, Kasprzyk
email: 1. Dziobek, 2.Bernacki, 3. Munia, 4. Stachaczyński

Gratulujemy! Nagroda w postaci statuetki ufundowana przez Stowarzyszenie Sympatyków-Czarni 1910 zostanie wręczona przed pierwszym meczem rundy wiosennej na Śniadeckich 15.

Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ uczeń z zs1jaslo
dnia 17.01.2009, 19:35 · Zgłoś
Gratulacje dla pana profesora
Odpowiedz
0
@ maxz
dnia 15.01.2009, 08:49 · Zgłoś
Dziobek wymiata...oby tak dalej... najlepszy piłkarz czarnych
Odpowiedz
0
@ były piłkarz
dnia 14.01.2009, 20:36 · Zgłoś
młodzieży !!!za czasów Matyasa ten dzisiejszy "orzeł" dziobak, grzał by ławę... lub podawał piłkę, ale cieszmy się co mamy...:p
Odpowiedz
0
@ do ronaldo
dnia 14.01.2009, 09:25 · Zgłoś
Pytasz kto to Munia ? A ja zapytam kto TY jesteś? czy nie ten nawiedzony gość z Gamratu , którego widuje sie na trybunach pod Hutą. Chłopie ogarnij się, lata lecą a rozumu nie przybywaB)
Odpowiedz
0
@ koles
dnia 14.01.2009, 09:18 · Zgłoś
ty rozgoryczony no to wymien chociaz dwoch ktorzy byli lepsi skoro piszesz ze sa od niego lepsi.dziobo strzelajac kilka bramek zapewnil kilka razy 3 pkt druzynie!!!! ktorych i tak nie ma za wiele ;/;/
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 14.01.2009, 08:49 · Zgłoś
a ile dał tuneli??:):):):)
Odpowiedz
0
@ rozgoryczony
dnia 14.01.2009, 07:31 · Zgłoś
to niewiarygodne, by taki mierny piłkarz zostaje wybrany najlepszym piłkarzem !!!są od niego lepsi w drużynie........
Odpowiedz
0
@ amdzia
dnia 14.01.2009, 01:07 · Zgłoś
gratulacje Tomo ! ;)
poprostu wymiatasz :D oby tak dalej..!
Odpowiedz
0
@ Gande
dnia 13.01.2009, 16:29 · Zgłoś
Gratuluje panie WFisto....<bravo>
Odpowiedz
0
@ Ronaldo
dnia 13.01.2009, 15:43 · Zgłoś
kto to jest Munia? ahahahhahahahha
Odpowiedz
0
@ licznik rybek
dnia 13.01.2009, 14:09 · Zgłoś
i zasluzenie wygral dziobo!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.