Tomasz Dziobek najlepszym biało-czarnym piłkarzem 2008 roku
11
Tomasz Dziobek został wybrany przez kibiców najlepszym piłkarzem Czarnych w minionym 2008 roku. W głosowaniach przeprowadzonych na oficjalnej stronie internetowej klubu, forum kibiców, oraz drogą mailową Tomasz Dziobek został wybrany najlepszym - najpopularniejszym biało-czarnym piłkarzem 2008 roku, wyprzedzając nieznacznie Grzegorza Munię.
Wyniki z poszczególnych głosowań:
strona: 1. Dziobek, 2. Munia, 3. Dubiel, 4. Chrząszcz.
forum: 1. Munia, 2. Chrząszcz, 3. Dziobek, 4. Bernacki, Kasprzyk
email: 1. Dziobek, 2.Bernacki, 3. Munia, 4. Stachaczyński
Gratulujemy! Nagroda w postaci statuetki ufundowana przez Stowarzyszenie Sympatyków-Czarni 1910 zostanie wręczona przed pierwszym meczem rundy wiosennej na Śniadeckich 15.
Czarni Jasło
