Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Tour de Pologne w Jaśle

40

Już w najbliższy piątek (15 lipca) przez nasze miasto przejadą zawodnicy biorący udział w  międzynarodowym wyścigu kolarskim 73 Tour de Pologne. Czwarty etap wyścigu rozpocznie się w Nowym Sączu, a zakończy w Rzeszowie. W sumie zawodnicy będą mieli do pokonania trasę 218 km. 

Źródło: tourdepologne.pl

Pagórkowaty odcinek czwartego etapu prowadzi przez malownicze fragmenty Małopolski i Podkarpacia. Kolarze przejadą również ulicami naszego miasta: 3-go Maja (wjazd od Trzcinicy), Hugona Kołłątaja, Tadeusza Kościuszki, Rynek, Kazimierza Wielkiego, Lwowska i Bieszczadzka (wyjazd na Warzyce).

W związku z organizacją IV etapu 73 Tour de Pologne na terenie Miasta Jasła należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych dróg przejazdu na drogach, przez które będą przejeżdżać kolarze.

Przewidywany wjazd kolarzy na teren Jasła to godz.: 14.30 - 14.40, a wyjazd 14.40 -14.50. Utrudnienia i zamknięcie ruchu kołowego na niektórych odcinkach wyżej wymienionych ulic, może nastąpić na ok. 30 minut przed przyjazdem kolarzy.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego kibicowania i dopingowania

UMJ

Reklama

Komentarze: 39

Dodaj komentarz Widok:
5
@ xx
dnia 18.07.2016, 13:18 · Zgłoś
radny czelusniak stwarzal zagrozenie na trasie przejazdu kolarzy!!!
Odpowiedz
3
@ kolarz TdP
dnia 18.07.2016, 15:37 · Zgłoś
Każdy, kto wychodził na ulice stwarzał zagrożenie. A jeśli ktoś z telefonem stał na ulicy a nie chodniku to chyba tak było. Jeśli w Jaśle taki przykład zdyscyplinowania dają radni, to chyba nie ma o czym gadać.
Odpowiedz
2
@ O dyr
dnia 18.07.2016, 16:19 · Zgłoś
Stwarzał zagrożenie? ???może jest zagrożeniem sam dla siebie...
Odpowiedz
3
@ mgr
dnia 19.07.2016, 08:53 · Zgłoś
przystojny..wykształcony...chciał sie pokazac
Odpowiedz
-2
@ annakijak;-)
dnia 19.07.2016, 11:59 · Zgłoś
Wielu go najwyraźniej docenia, skoro jest radnym już kolejną kadencję.
Odpowiedz
3
@ xx
dnia 19.07.2016, 12:34 · Zgłoś
osiedlowe [...]
Odpowiedz
-1
@ annakijak;-)
dnia 19.07.2016, 13:55 · Zgłoś
No to sporo ich, jak widać.
Odpowiedz
3
@ xx
dnia 19.07.2016, 15:41 · Zgłoś
niestety ale duzo
Odpowiedz
-1
@ annakijak;-)
dnia 19.07.2016, 19:08 · Zgłoś
No i takich mamy wyborców.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 19.07.2016, 20:31 · Zgłoś
niestety zeby cos sie zmienilo w Polsce na lepsze trzeba pozabierac [...] dowody osobiste albo poczekac az wygina jak dinozaury
Odpowiedz
-2
@ annakijak;-)
dnia 19.07.2016, 21:33 · Zgłoś
Znam wielu młodych i [...]. Proszę nie generalizować.
Odpowiedz
1
@ Wystarczy
dnia 19.07.2016, 21:52 · Zgłoś
Kobieto, daj sobie na wstrzymanie. Proszę.
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 19.07.2016, 22:02 · Zgłoś
trzeba cos z ta [...] zrobic bo juz nie da sie jej zniesc
Odpowiedz
-2
@ annakijak;-)
dnia 19.07.2016, 22:03 · Zgłoś
Proszę zignorować. Bardzo proszę.
Odpowiedz
2
@ kolarz TdP
dnia 18.07.2016, 10:19 · Zgłoś
Dlaczego komentarz o radnym Dyziu, który wyłaził na ulicę ze "smaltfonem" został usunięty??? Przecież ten typ sprowadzał zagrożenie dla uczestników wyścigu i kibiców!!!
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 18.07.2016, 12:35 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 18.07.2016, 12:44 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
4
@ O dyr
dnia 17.07.2016, 14:30 · Zgłoś
Byłem w czasie przejazdu kolarzy na ul 3go mają w rejonie k Franciszkanów. .to że nie doszło do kilku co najmniej groźnych wypadków to cód...policjanci nie wiedzieli po co są...przechodzący piesi na drugą stronę. .wozy poczty jadące tuż przed wyścigiem. ..samochody towarzyszące wyścigów jadące juz za uczestnikami ruchu z Jasła...tuż za kolarza. .facio na motocyklu...słowem [...] na
kółkach..
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 17.07.2016, 12:20 · Zgłoś
mogli by zrobic chocby lotna premie w Jasle
Odpowiedz
5
@ kolarz
dnia 17.07.2016, 00:30 · Zgłoś
Przejazd kolarzy przez Jasło daje do myślenia w tym [...] nie ma ścieżek rowerowych...
Odpowiedz
3
@ ala
dnia 16.07.2016, 17:59 · Zgłoś
popieram takie wyścigi to jest prawdziwa rywalizacja sportowa
..nie sztuką jest jechać gdy pcha cię silnik
Odpowiedz
4
@ Paulina
dnia 16.07.2016, 17:05 · Zgłoś
ale umięśnieni byli ci kolarze :) kondycji wystarczy im na całą noc :)
Odpowiedz
-9
@ spaślOK
dnia 15.07.2016, 22:18 · Zgłoś
koksy [...]! lang na drzewo za paraliżowanie kraju!
Odpowiedz
4
@ Marcin
dnia 15.07.2016, 12:51 · Zgłoś
Szkoda, że w Przysiekach nie ma dzisiaj blokady.
Admin lepszego sortu już kasuje posty. Prawda boli!!!
Odpowiedz
0
@ klik
dnia 15.07.2016, 12:44 · Zgłoś
I gra gitara.
Odpowiedz
1
@ anonimka
dnia 15.07.2016, 08:46 · Zgłoś
A nie mówiłam już się zaczyna :D
Odpowiedz
-3
@ annakijak;-)
dnia 15.07.2016, 12:39 · Zgłoś
Usuwanie komentarzy też.
Odpowiedz
6
@ Anonimka
dnia 14.07.2016, 22:15 · Zgłoś
Ale i tak zaraz zacznie się krytyka ..w końcu piątek jutro dzień targowy i ludzie nie będą mogli wrócić bo im się ser jajka od tego czekania zepsują:D
Odpowiedz
2
@ czarny
dnia 14.07.2016, 20:31 · Zgłoś
oby nie bylo sytuacji jak dzisiaj w Tour De [...] w przyadku Froom'e ktory wpadl na motocykl ,a ten wczesniej przez kibicow musial stanac.Organizacja nawet w takim Tourze fatalna.
Odpowiedz
8
@ fin
dnia 14.07.2016, 18:55 · Zgłoś
Prośba do wszystkich którzy jutro wyjdą na trasę zeby obserwować kolarzy. Nie pchajcie sie za blisko i pilnujcie małe dzieci i zwierzęta. Kolarze czy obsługa na motorach bardzo łatwo moze zawadzic o kogoś kto wystaje za obrys pobocza czy chodnika i tragedia gotowa. Lepiej stanąc dalej na jakiejs górce czy wale i obserwować.
Dzis w Nowym Sączu ludzie łazili po ulicy przed peletonem, wystarczyło zeby sie ktoś potknął i byłaby masakra.
Odpowiedz
-9
@ mieszkaniec Jasła
dnia 15.07.2016, 18:25 · Zgłoś
To niech [...]isci uwazaja, w koncu jada po drogach publicznych
Odpowiedz
2
@ kolarz TdP
dnia 16.07.2016, 10:59 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
18
@ Administrator
dnia 14.07.2016, 16:05 · Zgłoś
bierzcie ludzie przykład z kolarzy i ruszcie się z tych samochodów w wygodnych foteli
jest piękna pogoda to jest okazja trochę popracować nad sylwetką i kondycją rower daje naprawdę bardzo dużo korzyści dla zdrowia!
min.
Jazda rowerem to świetny trening dla serca. Zmusza do wydajniejszej pracy układ krążenia, chroniąc go przed nadciśnieniem, a serce przed chorobami. Podczas rytmicznego [...] serce uspokaja się, a każdy jego skurcz jest pełniejszy i powoduje lepsze dotlenienie narządów wewnętrznych. Pamiętaj też, że im częściej jeździsz na rowerze, tym twoje serce mniej się męczy. Tętno nie jest tak szybkie, jak na początku twojej przygody z rowerem i nie dopada cię zadyszka ani zmęczenie.

Rower to także znakomity sposób, żeby wzmocnić mięśnie pleców, które podtrzymują dolny, lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Ważne jest również, aby mieć dobrze - czyli pod odpowiednim kątem - ustawione siodełko. Zbyt wyprostowana sylwetka powoduje bowiem nadwerężenie kręgosłupa i zmęczenie.

Podczas jazdy na rowerze najmocniej pracują łydki. Aktywne są również mięśnie pośladków oraz ud, zwłaszcza dwugłowy i czworogłowy oraz w pewnym stopniu - mięśnie brzucha. Kiedy wjeżdżasz pod górę, pracują także ręce i mięśnie klatki piersiowej. Jeśli w ciągu tygodnia pokonasz na rowerze ok. 90 km, szybko wzmocnisz muskulaturę oraz zlikwidujesz tkankę tłuszczową na biodrach i udach.
Odpowiedz
-5
@ Marcin
dnia 15.07.2016, 07:37 · Zgłoś
Lubisz to jeździsz, tylko trzymaj się dróżek dla rowerów.
Odpowiedz
-8
@ Dawid
dnia 15.07.2016, 20:09 · Zgłoś
To nie było do Ciebie Marcin tylko do tego wyżej.
Patrzyłem do lustra ale nic tam nie ma, tylko ja.
Odpowiedz
0
@ RADNA
dnia 17.07.2016, 22:48 · Zgłoś
Dlaczego pracownicy z ZUSU i innych urzędów w oknach stali wyszli na ulice w czasie pracy kolarzy oglądać ?
Odpowiedz
3
@ Mazur
dnia 18.07.2016, 10:49 · Zgłoś
Jestem zgodny a Twoim komentarzem najlepszy pojazd do jazdy latem i nie tylko to odpowiedni rower . Warto jeżdzić i zadbać o zdrowie i kondycję fizyczna pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ RADNA
dnia 19.07.2016, 09:36 · Zgłoś
Prawda boli
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.