Trampkarze Czarnych najlepsi w turnieju o Czarną Jaskółkę
6
W rozegranym dziś w Tarnowie halowym turnieju trampkarzy "O Czarną Jaskółkę" najlepszą ekipą okazał się zespół trampkarzy Czarnych rocznik 1996. W tym mocno obsadzonym turnieju podopieczni Roberta Podkulskiego pokonali wszystkie zespoły min. ubiegłorocznego Mistrza Polaki w tej kategorii wiekowej Sandecję Nowy Sącz. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Damian Czech.
Wyniki:Czarni - Sparta Kazimierza Wielka 13:2
bramki: Szopa-4, Świątkowski-3, Kowalski-2, Hołodniak-2, Wietecha , Jamuła
Czarni - Krakus Nowa Huta 2:1 , bramki: Świątkowski, Jamuła
Czarni - Sandecja I 2:1, bramki: Świątkowski, Górka
Czarni - Sandecja II 4:1, bramki: Czech, Jamuła, Wietecha, Wal
Czarni - Unia Tarnów 5:0, br: Świątkowski, Kowalski, Hołodniak, Szopa, Górka
Czarni - Tarnovia Tarnow 2:1 , bramki: Jamuła Wal
Indywidualne wyróżnienia:
Najlepszy zawodnik turnieju - Damian Czech
Najlepszy zawodnik drużyny - Kamil Wietecha
Czarni Jasło
