Transfery Lata 2009 u Czarnych!
23
Przerwa letnia to czas wszelakich ruchów transferowych. Od początku okresu przygotowawczego z naszym zespołem grali i trenowali dwaj dobrze znani na podkarpackich boiskach zawodnicy: Tomasz Warzocha (Pogoń Leżajsk) oraz Robert Szalony (Kolbuszowianka).
Obu nie trzeba przedstawiać, pierwszy dał już o sobie znać naszym kibicom podczas meczu ligowego w Jaśle, kiedy to zdobył dla "piwoszy" dwie bramki, a jego drużyna pewnie wygrała (1:3). Drugi z wymienionych to "łowca goli", wicelider klasyfikacji strzelców ubiegłego sezonu IV ligi podkarpackiej, zdobywca 15 bramek. W sparingach z Wolanią oraz Unią wystąpił także Mirosław Kalita (Wisłoka Dębica), ale ostatecznie przekonał do siebie włodarzy z Tarnowa.
Szykują się również dwa wielkie powroty do jasielskiego zespołu. Po piłkarskiej przygodzie ze Strzelcem Frysztak wraca do nas Łukasz Pytlowany, a bramki od przyszłego sezonu strzegł będzie najlepszy biało-czarny zawodnik 2007 roku - Sławomir Kwiek.
W odwrotnym kierunku podążył Stanisław Sypień, który przenosi się do pobliskiego OKS Sobniów Jasło. Klub podziękował za grę także dwóm słowackim zawodnikom, którzy szukają sobie nowych pracodawców. Po półrocznym wypożyczeniu, definitywnie w Zamczysku Mrukowa zostają Łukasz Gryboś i Jerzy Chrząszcz, a w Strzelcu Frysztak Sławomir Sienicki, do którego dołączy wkrótce Grzegorz Przepióra. Pod znakiem zapytania stoją dalsze losy Michała Stachaczyńskiego i Oktawiana Flisa.
Czarni Jasło
Obu nie trzeba przedstawiać, pierwszy dał już o sobie znać naszym kibicom podczas meczu ligowego w Jaśle, kiedy to zdobył dla "piwoszy" dwie bramki, a jego drużyna pewnie wygrała (1:3). Drugi z wymienionych to "łowca goli", wicelider klasyfikacji strzelców ubiegłego sezonu IV ligi podkarpackiej, zdobywca 15 bramek. W sparingach z Wolanią oraz Unią wystąpił także Mirosław Kalita (Wisłoka Dębica), ale ostatecznie przekonał do siebie włodarzy z Tarnowa.
Szykują się również dwa wielkie powroty do jasielskiego zespołu. Po piłkarskiej przygodzie ze Strzelcem Frysztak wraca do nas Łukasz Pytlowany, a bramki od przyszłego sezonu strzegł będzie najlepszy biało-czarny zawodnik 2007 roku - Sławomir Kwiek.
W odwrotnym kierunku podążył Stanisław Sypień, który przenosi się do pobliskiego OKS Sobniów Jasło. Klub podziękował za grę także dwóm słowackim zawodnikom, którzy szukają sobie nowych pracodawców. Po półrocznym wypożyczeniu, definitywnie w Zamczysku Mrukowa zostają Łukasz Gryboś i Jerzy Chrząszcz, a w Strzelcu Frysztak Sławomir Sienicki, do którego dołączy wkrótce Grzegorz Przepióra. Pod znakiem zapytania stoją dalsze losy Michała Stachaczyńskiego i Oktawiana Flisa.
Czarni Jasło
