Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Transfery - zmiany kadrowe w Czarnych

   W nadchodzącynm sezonie w zespole beniaminka Klasy Okręgowej Ostoii Kołaczyce występować będzie 4 piłkarzy, którzy jeszcze w poprzednim sezonie reprezentowali barwy Czarnych. Są to: Dominik Kowalski, Jakub Bukowski , Marek Nowosielski i Piotr Smagacki. Działacze z Kołaczyc byli także zainteresowani pozyskaniem Adriana Wajdy, jednak ten zdecydował się pozostać w jasielskiej drużynie.
 W zespole Czarnych w tym sezonie nie zobaczymy również Roberta Cionka, który powrócił w rodzinne strony do Gorlic (Glinik lub Malinex Kobylanka) oraz Wojciecha Cichonia - LKS Czeluśnica.

Od kilku dni w klubie zarejestrowany jest nowy zawodnik Sławomir Kwiek, oto kilka informacji na jego temat jakie udało nam się uzyskać.

Imię

Sławomir

Nazwisko

Kwiek

Data urodzenia

3.02.73

Miejsce

Tarnów

Waga/ wzrost

182/80 kg

Debiut

05.11.1995 (Okocimski - Jagiellonia Białystok)

Ostatni mecz

2003/04  Ostbahn XI (Austria)

Pozycja

bramkarz

W barwach Okocimskiego rozegrał 87 spotkań z czego trzy lata był pierwszym bramkarzem II –ligowego klubu z Brzeska. Po spadku Okocimskiego do IV ligi grał w tym klubie do sezonu 2001/2002, aby później wyjechać do Austrii i tam bronić bramki w Ostbahn XI.

źródło: czarnijaslo.rjs.pl
Reklama