Strona główna

Trenuj kickboxing i boks z JKSW

23
Napisany dnia: 23.01.2019, 14:46 , Tagi: Brak

Treningi kickboxingu i boksu to doskonały sposób na budowanie kondycji fizycznej oraz kształtowanie charakteru. W ramach zajęć organizowanych przez Jasielski Klub Sportów Walki w Jaśle, pod okiem trenera Jerzego Pilarza trenować mogą nawet dzieci.   

Sztuki walki nie muszą kojarzyć się przemocą i negatywnymi emocjami. Celem cyklicznie organizowanych przez Jasielski Klub Sportów Walki treningów kickboxingu i boksu jest przede wszystkim poprawa kondycji, sprawności fizycznej oraz o sylwetki uczestników zajęć. Odbywają się one cyklicznie we wtorki, czwartki i soboty. 

Osoby biorące udział w zajęciach dzielone są na grupy pod względem stopnia zaawansowania oraz wieku. Tak, pod okiem doświadczonego trenera, Jerzego Pilarza, na matach Podkarpackiego Centrum Sportów Walki trenują osoby rozpoczynające przygodę z treningiem sztuk walki, uczestnicy zaawansowani, kobiety a nawet dzieci.

Dla młodszych adeptów kickboxingu i boksu, zajęcia stanowią doskonałą formę ćwiczeń fizycznych o charakterze ogólnorozwojowym.  Program treningowy przeznaczony dla dzieci i młodzieży, skonstruowany jest z uwzględnieniem bezpieczeństwa oraz ich właściwego rozwoju fizycznego jak również psychofizycznego. Zdaniem Wojciecha Busia, instruktora
w Jasielskim Klubie Sportów Walki trening dedykowany specjalnie dla dzieci jest dla nie do przecenienia w odniesieniu do ich rozwoju fizycznego. - W klubie przygotowaliśmy formułę treningową dla dzieci od dziesiątego do piętnastego roku życia. Zajęcia pomagają wyładować nadmiar negatywnych emocji i oderwać się od problemów codzienności. trening buduje także właściwe nawyki zdrowotne, kondycję oraz pewność siebie potrzebną w dorosłym życiu oraz kształtuje charakter i samodyscyplinę. Uczy też właściwego podejścia do używania własnej siły i szacunku do rówieśników. Na zajęciach staramy się wprowadzać bardzo dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz usprawniających koordynację i gibkość dziecka. Podczas zajęć wiele ćwiczeń ma charakter gier i zabaw, z elementem kickboxingu i boksu oraz rywalizacji, co dzieci uwielbiają. - wyjaśnia.

JKSW zaprasza na treningi we wtorki, czwartki i soboty. Zapisy odbywają się nieprzerwanie. Wtorek: grupa dziecięca -17.00, grupa zaawansowana-18.00. Czwartek: grupa dziecięca -17.00, grupa zaawansowana -18.00. Sobota: grupa zaawansowana -15.00.

fot. facebook.com/jksw1

MD\WB

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ gfg
dnia 23.01.2019, 20:08
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ prawduuuniaa
dnia 24.01.2019, 09:32
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ Job
dnia 24.01.2019, 09:34
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ Prawda w oczy kole
dnia 24.01.2019, 10:39
Ocena
komentarza:
8
[Komentarz nie na temat]
@ Jaślanin
dnia 24.01.2019, 10:50
Ocena
komentarza:
7
[Komentarz nie na temat]
@ NoToNiezłeJasło4u
dnia 24.01.2019, 10:52
Ocena
komentarza:
7
[Komentarze ad personam nie odnoszą się do tematu]
@ gladiator
dnia 24.01.2019, 11:42
Ocena
komentarza:
0
Sami się bijecie chłopcy walki dajcie luz
@ Ten obcy
dnia 24.01.2019, 13:33
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Abdul
dnia 24.01.2019, 19:34
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ John
dnia 24.01.2019, 19:34
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ :)
dnia 24.01.2019, 22:21
Ocena
komentarza:
3
Poco te spory ? Róbmy swoje. Jesteśmy w tym sporcie razem. Zarówno jak i jeden klub I drugi :) nie wyciągajmy brudów z przeszłości. Szanujemy się jesteśmy poważnymi ludźmi
@ majfrend
dnia 25.01.2019, 10:12
Ocena
komentarza:
2
Wszystko jest lepsze od siedzenia przed kompem. siedzenie przed kompem to czas zmarnowany.
@ m.ciesla
dnia 28.01.2019, 19:57
Ocena
komentarza:
-1
Bardzo ciekawa dyskusja musiała być, wszystkie komentarze usuniete:)
@ K.menndd
dnia 12.03.2019, 19:28
Ocena
komentarza:
0
Gdzie odbywają się treningi dokładnie?
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • PILNE! Ropa przekroczyła stan alarmowy. W powiecie liczne podtopienia

   

  Na rzece Ropie przekroczony został stan alarmowy. W wielu miejscowościach powiatu jasielskiego dochodzi do lokalnych podtopień.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”

   

  W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • W moim sercu bije Podkarpacie!

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Ropa i Wisłoka przekroczyły stany ostrzegawcze

   

  Prognozy synoptyków okazały się trafione. Spodziewany wzrost poziomu wody w rzekach przekroczył stany ostrzegawcze na Ropie i Wisłoce. AKTUALNE STANY.

 • Lokalne podtopienia w powiecie jasielskim

   

  Od rana w powiecie jasielskim występują intensywne opady deszczu. W wielu miejscach wody opadowe spowodowały lokalne podtopienia. Ulica Sobniowska zamieniła się w rzekę.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z roli na salony

  W miniony piątek w Zarzeczu odbyła się premiera książki Zygmunta Szycha pt. "Bogdana Rzońcy Czas Nieutracony". To pierwsza taka publikacja opowiadająca o życiu i karierze polityka z Podkarpacia...

 • Mercedesem wjechał w słup

   

  Na ul. Jana z Dukli w Jaśle kierowca mercedesa wjechał w słup oświetleniowy. Wstępne badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło, że mężczyzna znajdujący się w pobliżu opuszczonego pojazdu był pod wpływem alkoholu.

 • Przystanki antysmogowe, czyli pomysł na czyste miasto

  Grupa osób z powiatu jasielskiego podjęła inicjatywę budowy przystanku antysmogowego, któremu nadali nadali nazwę Przystanek – Jasło. Zaprojektowany przez nich prototyp ma na celu pokazanie nowych możliwości walki z zanieczyszczonym powietrzem. Czy władze Jasła są zainteresowane tego typu rozwiązaniem? Czy ma on szansę zostać potraktowany na poważnie? Czas pokaże.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

 • Rusza inwestycja drogowo-mostowa w Dobrucowej

  W najbliższy wtorek (21 maja br.) zostanie zamknięty most na rzece Jasiołce w Dobrucowej w związku z przystąpieniem do inwestycji drogowo-mostowej. Zadaniem realizowane przez powiat obejmuje modernizację dróg dojazdowych oraz przebudowę mostu. Przedsięwzięcie opiewa na ponad 6 mln zł.

 • Praca dla prowadzącego zajęcia żeglarskie

   

  Zatrudnię prowadzącego zajęcia żeglarskie. Wynagrodzenie ok. 2000 zł.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105