Strona główna

Trenuj kickboxing i boks z JKSW

23
Napisany dnia: 23.01.2019, 14:46 , Tagi: Brak

Treningi kickboxingu i boksu to doskonały sposób na budowanie kondycji fizycznej oraz kształtowanie charakteru. W ramach zajęć organizowanych przez Jasielski Klub Sportów Walki w Jaśle, pod okiem trenera Jerzego Pilarza trenować mogą nawet dzieci.   

Sztuki walki nie muszą kojarzyć się przemocą i negatywnymi emocjami. Celem cyklicznie organizowanych przez Jasielski Klub Sportów Walki treningów kickboxingu i boksu jest przede wszystkim poprawa kondycji, sprawności fizycznej oraz o sylwetki uczestników zajęć. Odbywają się one cyklicznie we wtorki, czwartki i soboty. 

Osoby biorące udział w zajęciach dzielone są na grupy pod względem stopnia zaawansowania oraz wieku. Tak, pod okiem doświadczonego trenera, Jerzego Pilarza, na matach Podkarpackiego Centrum Sportów Walki trenują osoby rozpoczynające przygodę z treningiem sztuk walki, uczestnicy zaawansowani, kobiety a nawet dzieci.

Dla młodszych adeptów kickboxingu i boksu, zajęcia stanowią doskonałą formę ćwiczeń fizycznych o charakterze ogólnorozwojowym.  Program treningowy przeznaczony dla dzieci i młodzieży, skonstruowany jest z uwzględnieniem bezpieczeństwa oraz ich właściwego rozwoju fizycznego jak również psychofizycznego. Zdaniem Wojciecha Busia, instruktora
w Jasielskim Klubie Sportów Walki trening dedykowany specjalnie dla dzieci jest dla nie do przecenienia w odniesieniu do ich rozwoju fizycznego. - W klubie przygotowaliśmy formułę treningową dla dzieci od dziesiątego do piętnastego roku życia. Zajęcia pomagają wyładować nadmiar negatywnych emocji i oderwać się od problemów codzienności. trening buduje także właściwe nawyki zdrowotne, kondycję oraz pewność siebie potrzebną w dorosłym życiu oraz kształtuje charakter i samodyscyplinę. Uczy też właściwego podejścia do używania własnej siły i szacunku do rówieśników. Na zajęciach staramy się wprowadzać bardzo dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz usprawniających koordynację i gibkość dziecka. Podczas zajęć wiele ćwiczeń ma charakter gier i zabaw, z elementem kickboxingu i boksu oraz rywalizacji, co dzieci uwielbiają. - wyjaśnia.

JKSW zaprasza na treningi we wtorki, czwartki i soboty. Zapisy odbywają się nieprzerwanie. Wtorek: grupa dziecięca -17.00, grupa zaawansowana-18.00. Czwartek: grupa dziecięca -17.00, grupa zaawansowana -18.00. Sobota: grupa zaawansowana -15.00.

fot. facebook.com/jksw1

MD\WB

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ gfg
dnia 23.01.2019, 20:08
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ prawduuuniaa
dnia 24.01.2019, 09:32
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ Job
dnia 24.01.2019, 09:34
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ Prawda w oczy kole
dnia 24.01.2019, 10:39
Ocena
komentarza:
8
[Komentarz nie na temat]
@ Jaślanin
dnia 24.01.2019, 10:50
Ocena
komentarza:
7
[Komentarz nie na temat]
@ NoToNiezłeJasło4u
dnia 24.01.2019, 10:52
Ocena
komentarza:
7
[Komentarze ad personam nie odnoszą się do tematu]
@ gladiator
dnia 24.01.2019, 11:42
Ocena
komentarza:
0
Sami się bijecie chłopcy walki dajcie luz
@ Ten obcy
dnia 24.01.2019, 13:33
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Abdul
dnia 24.01.2019, 19:34
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ John
dnia 24.01.2019, 19:34
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ :)
dnia 24.01.2019, 22:21
Ocena
komentarza:
3
Poco te spory ? Róbmy swoje. Jesteśmy w tym sporcie razem. Zarówno jak i jeden klub I drugi :) nie wyciągajmy brudów z przeszłości. Szanujemy się jesteśmy poważnymi ludźmi
@ majfrend
dnia 25.01.2019, 10:12
Ocena
komentarza:
2
Wszystko jest lepsze od siedzenia przed kompem. siedzenie przed kompem to czas zmarnowany.
@ m.ciesla
dnia 28.01.2019, 19:57
Ocena
komentarza:
-1
Bardzo ciekawa dyskusja musiała być, wszystkie komentarze usuniete:)
@ K.menndd
dnia 12.03.2019, 19:28
Ocena
komentarza:
0
Gdzie odbywają się treningi dokładnie?
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105