Strona główna

Trenuj kickboxing i boks z JKSW

23
Napisany dnia: 23.01.2019, 14:46 , Tagi: Brak

Treningi kickboxingu i boksu to doskonały sposób na budowanie kondycji fizycznej oraz kształtowanie charakteru. W ramach zajęć organizowanych przez Jasielski Klub Sportów Walki w Jaśle, pod okiem trenera Jerzego Pilarza trenować mogą nawet dzieci.   

Sztuki walki nie muszą kojarzyć się przemocą i negatywnymi emocjami. Celem cyklicznie organizowanych przez Jasielski Klub Sportów Walki treningów kickboxingu i boksu jest przede wszystkim poprawa kondycji, sprawności fizycznej oraz o sylwetki uczestników zajęć. Odbywają się one cyklicznie we wtorki, czwartki i soboty. 

Osoby biorące udział w zajęciach dzielone są na grupy pod względem stopnia zaawansowania oraz wieku. Tak, pod okiem doświadczonego trenera, Jerzego Pilarza, na matach Podkarpackiego Centrum Sportów Walki trenują osoby rozpoczynające przygodę z treningiem sztuk walki, uczestnicy zaawansowani, kobiety a nawet dzieci.

Dla młodszych adeptów kickboxingu i boksu, zajęcia stanowią doskonałą formę ćwiczeń fizycznych o charakterze ogólnorozwojowym.  Program treningowy przeznaczony dla dzieci i młodzieży, skonstruowany jest z uwzględnieniem bezpieczeństwa oraz ich właściwego rozwoju fizycznego jak również psychofizycznego. Zdaniem Wojciecha Busia, instruktora
w Jasielskim Klubie Sportów Walki trening dedykowany specjalnie dla dzieci jest dla nie do przecenienia w odniesieniu do ich rozwoju fizycznego. - W klubie przygotowaliśmy formułę treningową dla dzieci od dziesiątego do piętnastego roku życia. Zajęcia pomagają wyładować nadmiar negatywnych emocji i oderwać się od problemów codzienności. trening buduje także właściwe nawyki zdrowotne, kondycję oraz pewność siebie potrzebną w dorosłym życiu oraz kształtuje charakter i samodyscyplinę. Uczy też właściwego podejścia do używania własnej siły i szacunku do rówieśników. Na zajęciach staramy się wprowadzać bardzo dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz usprawniających koordynację i gibkość dziecka. Podczas zajęć wiele ćwiczeń ma charakter gier i zabaw, z elementem kickboxingu i boksu oraz rywalizacji, co dzieci uwielbiają. - wyjaśnia.

JKSW zaprasza na treningi we wtorki, czwartki i soboty. Zapisy odbywają się nieprzerwanie. Wtorek: grupa dziecięca -17.00, grupa zaawansowana-18.00. Czwartek: grupa dziecięca -17.00, grupa zaawansowana -18.00. Sobota: grupa zaawansowana -15.00.

fot. facebook.com/jksw1

MD\WB

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ gfg
dnia 23.01.2019, 20:08
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ prawduuuniaa
dnia 24.01.2019, 09:32
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ Job
dnia 24.01.2019, 09:34
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ Prawda w oczy kole
dnia 24.01.2019, 10:39
Ocena
komentarza:
8
[Komentarz nie na temat]
@ Jaślanin
dnia 24.01.2019, 10:50
Ocena
komentarza:
7
[Komentarz nie na temat]
@ NoToNiezłeJasło4u
dnia 24.01.2019, 10:52
Ocena
komentarza:
7
[Komentarze ad personam nie odnoszą się do tematu]
@ gladiator
dnia 24.01.2019, 11:42
Ocena
komentarza:
0
Sami się bijecie chłopcy walki dajcie luz
@ Ten obcy
dnia 24.01.2019, 13:33
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Abdul
dnia 24.01.2019, 19:34
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ John
dnia 24.01.2019, 19:34
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ :)
dnia 24.01.2019, 22:21
Ocena
komentarza:
3
Poco te spory ? Róbmy swoje. Jesteśmy w tym sporcie razem. Zarówno jak i jeden klub I drugi :) nie wyciągajmy brudów z przeszłości. Szanujemy się jesteśmy poważnymi ludźmi
@ majfrend
dnia 25.01.2019, 10:12
Ocena
komentarza:
2
Wszystko jest lepsze od siedzenia przed kompem. siedzenie przed kompem to czas zmarnowany.
@ m.ciesla
dnia 28.01.2019, 19:57
Ocena
komentarza:
-1
Bardzo ciekawa dyskusja musiała być, wszystkie komentarze usuniete:)
@ K.menndd
dnia 12.03.2019, 19:28
Ocena
komentarza:
0
Gdzie odbywają się treningi dokładnie?
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 • Jaślanie świętują wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Ich uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta do parku miejskiego gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożone zostały kwiaty.    

 • Piotr Śmietana zastępcą komendanta

  Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wręczono nominacje na stanowisko kierownicze mł. bryg. Piotrowi Śmietanie na funkcję zastępcy komendanta powiatowego PSP w Jaśle.

 • Jasielski "Medyk" - ostatnie dni rekrutacji

   

  „Medyk” to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą kształcić się w perspektywicznych zawodach. Teraz w ofercie szkoły znajdziesz nowe interesujące kierunki. Wybierając „Medyk” inwestujesz w swoją przyszłość.

 • Jaślanie biorą sprawy w swoje ręce i sprzątają miasto

   

  Jaślanie chcą żyć w czystym i wolnym od śmieci mieście. Kilka dni temu dwóch mieszkańców Jasła z własnej inicjatywy posprzątało okolice wałów przy ul. Piotra Skargi. Wszystkie śmieci, starannie posegregowane trafiły do worków.

 • Tak wyglądała tragiczna jesień 1939 r.

   

  Eksplozje, serie z karabinów maszynowych i łuny ognia nad „łąkami hubalowymi” towarzyszyły widowisku historycznemu, które odbyło się wczoraj w ramach tegorocznej edycji Memoriału majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Tematem przewodnim tym razem były wydarzenia z jesieni 1939 r.     

 • IX Karpacki Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy. 17-18 sierpnia 2019.

 • Wakacje z tenisem – edycja sierpniowa

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105