Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Trwa dobra passa jasielskich siatkarek

8
 Trwa dobra passa siatkarek UKS "MOSiR" Jasło. W sobotnim spotkaniu III ligi kobiet nasz zespół po ładnej grze pokonał AZS UR Rzeszów 3:0 (25:18, 25:16, 25:14). Po porażce KS "PATRIA" Sędziszów w Sanoku, nasz zespół zdecydowanie prowadzi w tabeli III ligi kobiet.

UKS "MOSiR" Jasło: Katarzyna Stygar (kapitan), Magdalena Michoń-Szczytowicz, Katarzyna Poliwka, Justyna Stadnicka, Dorota Korczykowska, Agata Szczurek, Urszula Gomułka (libero), oraz Kinga Zoła i Małgorzata Szustkiewicz. TRENER: Adam Pasterz.

Szóste, kolejne zwycięstwo odniosły juniorki UKS "MOSiR" Jasło. Tym razem pokonały MKS V LO II Rzeszów 3:0 (25:15, 25:15, 25:7).

UKS "MOSiR" Jasło: Dorota Korczykowska, Sylwia Borek, Justyna Stadnicka, Katarzyna Poliwka, Oliwia Czechowicz, Kinga Zoła, Urszula Gomułka (libero), oraz Natalia Polar, Anna Orlińska, Alicja Rak i Małgorzata Szustkiewicz.  TRENER: Adam Pasterz

Połowicznym sukcesem  zakończyły swoje mecze nasze kadetki. Na turnieju w Dębowcu pokonały KARPATY MOSiR Krosno 2:1 (14:25, 25:21, 15:13), oraz przegrały z TS SANOCZANKA Sanok 1:2 (25:22, 19:25, 4:15).

UKS "MOSiR" Jasło: Midura A, Rak A, Szustkiewicz M, Polar N, Czechowicz O (kapitan), Wantuch A, Garbacik E (libero), oraz Zoła J, Marszałek K, Mikuś K, Orlińska A, TRENER: Tomasz Janusz

Dwa zwycięstwa i dwie porażki to wynik turniejowych potyczek naszych młodziczek. Pierwszy zespół pokonał swoje młodsze koleżanki 2:0 (25:3, 25:18), oraz UKS GIMNAZJUM Dębowiec 2:0.

Drugi zespół nie sprostał również drużynie KARPATY MOSiR Krosno ulegając 0:2.

UKS "MOSiR" I Jasło: Martowicz Katarzyna, Pabisz Klaudia, Michalec Sara,Wilk Patrycja, Juszczyk Klaudia, Kotulak Natalia, Wiklowska Emilia (libero) oraz Nocleg Kinga, Misiołek Karolina TRENER: Tomasz Janusz

UKS „MOSiR” II Jasło: Mitoraj K, Gałuszka A, Cichoń M, Duda G, Sajdak M, Frydrych M, Midura Z, Marek A, Jurusik K, Kosiba J, Janas A, Fiałkiewicz D, Wietecha J, Macek G. TRENER: Adam Pasterz

Marek Bajorek

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Kichuś
dnia 07.12.2008, 13:51 · Zgłoś
Widać B.Słabą wiedzę na temat jasielskiej sitkówki u Anonim:::(((to jasne że gostek jest tendencyjnie nastawiony i ANTY jasielsko.
Wszyscy pamietamy ze od czasów GZ jasielska męska siatkówka nabrała [...] i wygrywała 3 Lige Meską oraz świetnie reprezentowały się siatkarki 2 Ligi Gamrat.Teraz pan GZ wraca i odrazu siatkarki sa na 1 miejscu WIECEJ TAKICH DZIALACZY Pozdr pana GZ i trzymamy Kciuki a Hamstwa w narodzie nie wytepisz
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 14.11.2008, 19:56 · Zgłoś
raz już tak pomógł że Jasło w III lidze wyladowało:|:|:|:|:|:|:|
Odpowiedz
0
@ Anonim2
dnia 13.11.2008, 13:17 · Zgłoś
Do Anonim / dnia 12-11-2008 11:54 / IP: 192.168.3.*. Pan G.Z nie jest na "czele", Pan G.Z. pomaga, pomimo takich jak ty ANTY i tak jest duża szansa na II ligę.:upset:
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 12.11.2008, 11:54 · Zgłoś
z panem G.Z na czele II ligi nie będzie, będą same kłopoty
Odpowiedz
0
@ Sas
dnia 11.11.2008, 14:48 · Zgłoś
Brawo dziewczyny!!! JASŁO CZEKA NA II LIGĘ !!!;)
Odpowiedz
0
@ Piotrek
dnia 11.11.2008, 00:58 · Zgłoś
bardzo dobrze...Gratulacje ....powrot do 2 ligi ! ;)
Odpowiedz
0
@ ropuszny
dnia 10.11.2008, 19:45 · Zgłoś
ech... kiedy wróci II liga...?
Odpowiedz
0
@ ropuszny
dnia 10.11.2008, 19:43 · Zgłoś
ech.. kiedy wróci II liga....?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.