Trwa Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn
15
Piąta edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej Wsi o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn przebiega sprawnie. Publiczność dopisała. Jak mówią zawodnicy, faworytem turnieju jest zespół z Siepietnicy.





Zamieniliśmy kilka słów z jednym z zawodników Święcan. - Właśnie trwa mecz w którym przegrywamy 0 do 1, myślę jednak, że wyjdziemy z grupy. Faworytem turnieju jest oczywiście Siepietnica – mają najlepszy skład. W tamtym roku zresztą wygrali zawody, nie mają praktycznie słabych punktów – powiedział nam młody piłkarz.
Organizatorzy mówią, iż wszystko przebiega sprawnie i bez problemów. - To już piąta edycja turnieju, więc mamy pewne doświadczenie. Potwierdzają to zawodnicy: pod względem organizacyjnym wszystko jest w porządku, mamy nadzieje, że tradycja organizowania turnieju będzie kontynuowana.


Wrażenie robi oprawa zawodów, zwłaszcza w porównaniu do czasów, gdy tego rodzaju imprezy były rzadkością. Koszulki zawodników mają nadrukowane nazwiska (a niekiedy też pseudonimy), w użyciu jest sprzęt nagłośnieniowy itp. - Aż miło popatrzeć, choć trochę teraz żałuję, że nie było takich rzeczy, gdy sam jeszcze kopałem piłkę – powiedziała nam jedna ze starszych osób kibicujących drużynom.
Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl





Zamieniliśmy kilka słów z jednym z zawodników Święcan. - Właśnie trwa mecz w którym przegrywamy 0 do 1, myślę jednak, że wyjdziemy z grupy. Faworytem turnieju jest oczywiście Siepietnica – mają najlepszy skład. W tamtym roku zresztą wygrali zawody, nie mają praktycznie słabych punktów – powiedział nam młody piłkarz.
Organizatorzy mówią, iż wszystko przebiega sprawnie i bez problemów. - To już piąta edycja turnieju, więc mamy pewne doświadczenie. Potwierdzają to zawodnicy: pod względem organizacyjnym wszystko jest w porządku, mamy nadzieje, że tradycja organizowania turnieju będzie kontynuowana.


Wrażenie robi oprawa zawodów, zwłaszcza w porównaniu do czasów, gdy tego rodzaju imprezy były rzadkością. Koszulki zawodników mają nadrukowane nazwiska (a niekiedy też pseudonimy), w użyciu jest sprzęt nagłośnieniowy itp. - Aż miło popatrzeć, choć trochę teraz żałuję, że nie było takich rzeczy, gdy sam jeszcze kopałem piłkę – powiedziała nam jedna ze starszych osób kibicujących drużynom.
Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl
