Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Tryumf karateków w Brzozowie

9
W dniu 24.10.2009r w Brzozowie odbył się II PODKARPACKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN. Startowało ponad 100 zawodników z 10 klubów województwa podkarpackiego. W ogólnej klasyfikacji Jasielski Klub Karate Kyokushin zajął I miejsce drużynowo.






Na sukces przyczynili się:

W kategorii KATA (układ technik)


1 miejsce (1996/97)Jarecka Angelika

2m.(1998/99) Zborowski Jakub

2m.(1996/97)Nguyen Luang Dawid

2m.(1996/97)Takeuchi Sara

3m.Gazda Aleksandra

W kategorii walka – lekki kontakt


1m.(1993/92)Ptak Łukasz

2m.(1996/97)Jarecka Angelika

2m.(1995/94)Lechwar Patrycja

2m.(1993/92)Wałęsa Paulina

3m.(1996/97)Podulka Justyna

3m.(1995/96)Topczyj Aleksander

3m.(1995/92) Kobak Sylwia

3m.(1993/92)Knapik Rafał







Grzegorz Mitoraj

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ mary
dnia 29.10.2009, 13:33 · Zgłoś
Patrycja Lechwar to mój ziomal xD
Odpowiedz
0
@ Basia
dnia 26.10.2009, 19:37 · Zgłoś
Gratulacje!!!
Odpowiedz
0
@ poprawcie swoj bład
dnia 26.10.2009, 18:02 · Zgłoś
2m.(1996/97)Nguyen Luang Dawid Nguyen Qaung Dawid nie obrazajcie naszej rodziny bo to bład ortograficzny ;p
Odpowiedz
0
@ EkoNom
dnia 26.10.2009, 17:43 · Zgłoś
Brawo Brawo!! W końcu zasłużone 1-[...] miejsce dla drużyny z Jasła :))
Wszystkim życzę dalszych sukcesów!
Odpowiedz
0
@ alllllllleeee
dnia 26.10.2009, 16:54 · Zgłoś
hmmm...
Odpowiedz
0
@ hmmmm....
dnia 26.10.2009, 16:44 · Zgłoś
i tam na 2 miejscu powinno być Wałęga Paulina a nie Wałęsa..heheh.;D
Odpowiedz
0
@ ronin
dnia 26.10.2009, 13:43 · Zgłoś
Mały błąd się wkradł...
W kategorii walka – lekki kontakt
2m.(1993/92)nie Wałęsa Paulina, a Wałęga Paulina
gratuluję i pozdrawiam :)
Odpowiedz
0
@ hehhehe
dnia 25.10.2009, 23:07 · Zgłoś
tam 2 miejsce w kata to powinien byc dawid nguyen quang hehhehehe porazka
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 25.10.2009, 08:59 · Zgłoś
to podium jest troszeczke za male..musza chyba zainwestowac w ciut wieksze he he
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.