Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Trzeba nam podejmować wyzwania”. Wywiad z Marią Kurowską, kandydatem do Sejmu RP.

194

Maria Kurowska to postać dla większości powiatu jasielskiego doskonale znana. Wieloletnia działaczka samorządowa, była nauczycielka matematyki, Dyrektor Szkoły Podstawowej, Kurator Sądu Rodzinnego oraz Przewodnicząca Koła Gminnego „Solidarności” Nauczycielskiej. Burmistrz Miasta Jasła w latach 2006-2010. Obecnie kandydatka do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości.


- Po ponad dwudziestu latach działalności w samorządzie w końcu znalazł się czas na odpoczynek. Jak wykorzystała Pani ten okres?

- To prawda. Działalność w samorządzie to pasjonujące ale jednocześnie bardzo wyczerpujące zajęcie. Po jesiennym rozstrzygnięciu wyborczym pozwoliłam więc sobie na dłuższy wypoczynek wśród najbliższych. Nareszcie mogłam spędzić trochę więcej czasu z moimi wnuczkami Wiktorią i Karinką. Odwiedziłam też ukochane Tatry. Ponadto brałam udział w kilku interesujących spotkaniach m.inn w spotkaniu założycielskim Podkarpackiego Ruchu Kobiet im. Grażyny Gęsickiej.

- Jaślanie znają Panią głównie jako burmistrza. Proszę przypomnieć swoją wcześniejszą działalność.

- Tak jak zostało to już wspomniane w samorządzie działam pond 20 lat. Swoją działalność społeczną rozpoczęłam jako studentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Tam prowadziłam badania w Uczelnianym Kole Towaroznawców, dawałam nieodpłatne lekcję niepełnosprawnej młodzieży, działałam w  dominikańskiej „Beczce” i studenckim ruchu opozycyjnym. Po śmierci Staszka Pyjasa mój podpis złożony podczas „czarnego marszu” widnieje w dokumentach powstania Studenckiego Komitetu Solidarności.

- Po studiach wróciła Pani w swoje rodzinne strony…

- Tak i po wyjściu za mąż zamieszkałam w Dąbrówce. Gdy rodziła się „Solidarność” ja rodziłam swoje dzieci i wspierałam tworzący się związek Solidarności Rolniczej. Potem podjęłam prace w szkole jako nauczycielka matematyki i tam zakładałam Solidarność Nauczycielską. Z chwilą powstania samorządu, to praca w nim stała się moją pasją – byłam przez 4 kadencje radną, a następnie burmistrzem.

- Jakie są motywy startu w tegorocznych wyborach?

- Z twardymi danymi nie sposób dyskutować. Dług publiczny zwiększa się w zastraszającym tempie, rosną ceny, a młodzi, wykształceni Polacy są tanią siłą roboczą w państwach Europy Zachodniej. Obecna koalicja rządząca, wbrew medialnej propagandzie, której symbolem jest mit „zielonej wyspy”, jest szkodliwa dla Polski. W takiej sytuacji nie można pozostać obojętnym. Należy a nawet trzeba nam podejmować wyzwania i przyczyniać się do istotnych zmian w naszej Ojczyźnie.

- Przed Panią trudne zadanie. Oficjalnie jest Pani na 12. pozycji na liście Prawa i Sprawiedliwości. Jak ocenia Pani swoje szanse?

- Osobiście uważam, że miejsce na liście nie odgrywa zbyt istotnej roli. Wyborcy nie głosują na numer, ale na konkretną osobę, którą znają i darzą zaufaniem. Listy były tak tworzone, aby zapewnić sukces wyborczy całemu ugrupowaniu, bo dopiero wówczas będzie szansa na dobre zmiany w Polsce.

- Czym chciałaby się Pani zajmować w parlamencie? Jakie są priorytety są priorytety dla mieszkańców naszego regionu?

- Jako długoletni nauczyciel bliskie mi są sprawy związane z oświatą. Istotnym zagadnieniem, które dotyka mieszkańców naszego regionu jest likwidacja szkół. To problem, z którym parlamentarzyści następnej kadencji muszą się zmierzyć i pozytywnie rozwiązać. Bardzo ważne są również kwestie związane z bezrobociem, wyprzedażą majątku narodowego, a także nierówności w rozwoju tzw. Polski A oraz Polski B. Szczegółu mojego programu oraz koncepcje rozwiązań palących problemów społecznych będą przedstawiane na spotkaniach wyborczych, a także będą wkrótce dostępne na mojej stronie internetowej www.mariakurowska.pl.

- Jeśli nie uda się Pani wejść do parlamentu?

-  Staram się zawsze myśleć pozytywnie. Mam nadzieję, że moje szerokie doświadczenie oraz efekty dotychczasowej pracy zostaną uznane i docenione. W przypadku niepowodzenia będę nadal działać społecznie. Z pewnością nie porzucę tego, co od wielu lat jest moją pasją.

- Dziękujemy za rozmowę i życzymy powodzenia.

Reklama

Komentarze: 194

Dodaj komentarz Widok:
0
@ AGAT25
dnia 14.09.2011, 11:29 · Zgłoś
Taaaaaaaaaa ...TEN CIĄG NA KASĘ ,PROFITY itd> .. Kiedyś szkodzila Jasłu ,teraz chce szkodzić dalej tylko Polsce na Wiejskiej ! . TY KOBIETO NIE NADAJESZ SIĘ JUŻ DO ŻADNEJ POLITYKI !!! ,wnuki bawić i siedzieć cicho w Dąbrówce.
Odpowiedz
-1
@ wyborca 1
dnia 11.09.2011, 01:32 · Zgłoś
Pani Mario jestesmy z Pania!! Bedziemy glosowac na pania a nie na partie...POWODZENIA
Odpowiedz
0
@ MR
dnia 14.09.2011, 15:46 · Zgłoś
Problem w tym, że nie da się tak głosować na P. Kurowską, żeby nie głosować równocześnie na PIS! Niestety.
Odpowiedz
0
@ pierwszy
dnia 11.09.2011, 01:30 · Zgłoś
Po przeczytaniu wszystkich komentarzy ludzi z Jasla w wiekszosci strach mnie ogarnia, ze w Polsce takie marginesy jeszcze istnieja. A pan [...] ,wez sie pan za siebie w koncu . Naprawde dziekuje Bogu ,ze wyemigrowalem kilka lat temu i wierz cie mi NIGDY NIE WROCE! w glowie sie nie miesci jaka [...] w tym Jasle np. Polska to panstwo demokratyczne i kazdy ma prawo oddac glos na jakiego kandydata chce , A te wasze bezwstydne czesto uwlaczajace godnosci danej osobie. w glowie sie nie miesci. co za [...] jasielska!!!
Odpowiedz
-3
@ do pierwszy
dnia 12.09.2011, 06:35 · Zgłoś
Nie jest z tym Jasłem tak źle, to kilka chorych z nienawiści osób tak się wyżywa na Pani Marii, bo bardzo uczciwie rządziła w mieście i pokazła co można zrobić jak się jest kompetentnym i pracowitym.
Do tej pory to władza nic nie robiła, tylko opowiadała, że nie ma pieniędzy. Maria pokazała ,że można nie tylko wiele zrobić,ale jeszcze nawet miasto oddłużyć, to postanowiono ją zjeść !
Wszyscy którzy dali się nabrać i oszukać, tym razem zagłosują na Panią Kurowską !
Odpowiedz
1
@ ~socjalista
dnia 10.09.2011, 17:15 · Zgłoś
Głosować tylko na SLD
Odpowiedz
1
@ LORD
dnia 10.09.2011, 14:53 · Zgłoś
wstydu kobieto nie masz, miasto w tak fatalnej kondycji zostawić, a teraz do parlamentu !! twój elektorat chyba całkiem zmysły postradał oddając swój głos. pani się nie nadaje do polityki oraz sprawowania jakichkolwiek funkcji kierowniczych!!! proponuje szybki kurs małej gastronomi, może będzie z pani dobra kucharka!!!
Odpowiedz
7
@ Kokoro
dnia 08.09.2011, 14:28 · Zgłoś
e tam, najlepszy jest chłopak w żółtym t-shircie:) głosujmy na niego!!
Odpowiedz
8
@ :D:D:DD:D
dnia 08.09.2011, 18:29 · Zgłoś
też jestem za nim !:D:D
Odpowiedz
9
@ lipnicok :D
dnia 09.09.2011, 19:37 · Zgłoś
będziemy głosować na pana tomka !:):)
Odpowiedz
1
@ rodak
dnia 08.09.2011, 09:19 · Zgłoś
To już szczyt ,nie dziwię się ,że młodzi wykształceni ludzie są tanią siłą roboczą za granicą ,jak tacy ludzie jak Pani chcą żądzić tymi właśnie ludzmi w Polsce-wtedy to tylko" saksy' ratuą sytuacie
Odpowiedz
-3
@ ludzie mlodzi
dnia 08.09.2011, 17:59 · Zgłoś
ludzie mlodzi wyjezdzaja bo maja gdzies wybory nie maja kregoslupa moralnego. Wybieraja za nich kolesie i pozniej smieja sie z nich.Platformersy zniszczyly te kraj,a kUROWSKA jest bardzo kompetentna i ma mnostwo sukcesow.
Odpowiedz
3
@ gdzie tam
dnia 07.09.2011, 17:53 · Zgłoś
jej władzy ciągle mało!
Odpowiedz
-3
@ tylko kurowska
dnia 08.09.2011, 18:00 · Zgłoś
ma wielkie szanse i glosujemy na nia
Odpowiedz
2
@ bu
dnia 07.09.2011, 09:23 · Zgłoś
Czy w Jaśle nie ma więcej mądrych i przygotowanych osób na stanowiska? Może tej pazernej kobiecie już wystarczy władzy.
Odpowiedz
7
@ jasiek
dnia 05.09.2011, 21:34 · Zgłoś
Tylko Marysi w Parlamencie brakowało... teraz to już będzie Szopka!
Odpowiedz
0
@ optymista
dnia 05.09.2011, 21:09 · Zgłoś
I po co tyle piany, czy ten czy ta. I tak się nic nie zmieni
Odpowiedz
-1
@ do wszystkich
dnia 04.09.2011, 08:56 · Zgłoś
Pani Marii Kurowskiej Mama -Julia Potrzeba, zmarła w sobotę, pogrzeb będzie w Błażkowej w poniedziałek.
Dajmy więc sobie spokój ze złośliwościami ! Uszanujmy jej ból i żal,po stracie ukochnej Mamy.
Odpowiedz
-6
@ the end
dnia 04.09.2011, 11:49 · Zgłoś
Masz racje ale tylko czesciowo ponieważ ludzi powinno i powinni się szanowac bez wzgledu na przekonania polityczne ZAWSZE A. NIE TYLKO W TAKIEJ CHWILI.Pani Maria jest silną kobietą i kilka komentarzy [...],którzy nie mają żadnych argumentów ją nie przestraszy!!!
Odpowiedz
2
@ bodi
dnia 03.09.2011, 21:31 · Zgłoś
Kurowska na tym zdjęciu z Szańcową taka czerwona,że brakuje jej tylko Rzońcy!
Odpowiedz
-3
@ Jaslanie
dnia 03.09.2011, 14:19 · Zgłoś
Wybór p.Czerneckiego na burmistrza jest klęska dla JASŁA zwalnia ludzi przyjmuje rodzinke [...] na ulicach zla organizacja imprez masowych i kryzys jaki obejmuje Jaslo bezrobocie wzrasta a on wali [...] w Malopolskiej z kumplami z parti burak...
Odpowiedz
4
@ Kuba
dnia 03.09.2011, 17:27 · Zgłoś
przyjmuje rodzinkę? jakiś przykład [...]?
Odpowiedz
3
@ wyborny
dnia 03.09.2011, 20:40 · Zgłoś
czas wyborow to czas klamstw
Odpowiedz
0
@ "jaslaninie"
dnia 10.09.2011, 17:43 · Zgłoś
Hej, czyżbyś był [...]?
przecież mogę cię podać do prokuratury, Burmistrz jest pod ochroną prawną jako funkcjonariusz publiczny i wszelkie oszczerstwa -typu "przyjmuje tylko rodzinkę" to podkładanie się czarno na białym.
Życzę ci abyś miał kolegów, którzy ci szarlotkę przyniosą jak będziesz w odosobnieniu. [...].
Odpowiedz
4
@ fotograf
dnia 03.09.2011, 13:50 · Zgłoś
mogły sobie do środeczka zaprosić jakiegoś faceta np. Antka [...],dopiero była by przedwyborcza reklama, a tu mi wychodzi ewidentna dyskryminacja mężczyzn.Oświeć Panie Boże [...] jasielską!!!
Odpowiedz
-2
@ Obywatel
dnia 02.09.2011, 22:50 · Zgłoś
psp
,,poGra,,-,ża, pokemo, platformersi - [...],
Ściemniacze Zło, Demony Władza $$$ Winni !!!
Odpowiedz
0
@ real
dnia 10.09.2011, 20:37 · Zgłoś
idź do psychiatry. Znowu cie pogięło.
Odpowiedz
4
@ wyborca
dnia 02.09.2011, 17:20 · Zgłoś
Wart Pac Pałaca. Obie tylko do garów, oczywiście jako pomoc domowa.
Odpowiedz
-7
@ Patriota
dnia 02.09.2011, 22:56 · Zgłoś
...Lecz na Giry, bo na gar na górze juz tylko Łygą ! cyniku neptyku trujacy czerwiencu post platformersie. propagatorzy krzysia?; death
Odpowiedz
12
@ niezdziwiony
dnia 02.09.2011, 10:45 · Zgłoś
nie trzeba się dziwić że podkarpacie to polska ''c'' jeśli takich posłów sobie wybierze !!!
Odpowiedz
10
@ wrrrrrrrrrrrrr
dnia 02.09.2011, 08:21 · Zgłoś
Kurowska !? chodząca niekompetencja!!! Wobec przerostu zatrudnienia przyjęła do pracy następną prawie setkę urzędników. W Finlandii walczyła czystość Bałtyku, sama nie mając pomysłu co zrobić z jasielskim [...], mamiła jaślan hipermarketem z 1000 nowych miejsc pracy, przy okazji legalizując kaufland i galerię, kauflandowi dała pozwolenie na sprzedaż [...] już w październiku, jednak dopiero w grudniu była zmiana MPZP która dopuszczała budowę tej wielkości obiektu. Promowała na całym świecie Jasło chcąc wyciąć jakieś drzewko, można by tak dalej wspominać. Przerażeniem ogarnia mnie jak pomyślę że taka osoba znalazła sie na liście wyborczej i ma jakąkolwiek /nawet mierną/ szansę aby zostać parlamentarzystą.
Odpowiedz
-4
@ ***********
dnia 02.09.2011, 01:08 · Zgłoś
ludzie każdy dba o swój interes czy prawica czy lewica nie przyjmuję się zwykłymi osobami . zawsze jak nadchodzą wybory robi się cokolwiek, by lepszą posadę dostać.!!!
Odpowiedz
9
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 01.09.2011, 22:29 · Zgłoś
Dziwię się tym którzy uważają się za uczciwych, czy patriotów i pchają się rękami, nogami do władzy, ja osobiście do tej pory nie dostrzegłem prawdziwego patrioty rezygnującego ze sławy czy własnych korzyści dla dobra Ojczyzny ...Dlatego przy najbliższych wyborach skreślam wszystkich jako protest przeciwko prywacie...
Odpowiedz
-16
@ jaślanie
dnia 01.09.2011, 20:50 · Zgłoś
Pani Kurowska była dobrym gospodarzem miasta, jej brak jest widoczny wszędzie, a takiego brudu w Jaśle to nie było dawno. Głosujemy na Panią.
Odpowiedz
-9
@ kazmirz z NY
dnia 02.09.2011, 04:14 · Zgłoś
To jest moj glos..Glosuje jako pierwszy.. popieram i podisuje sie obiema rekami..Jesli komus wystarcza to co obiecuje PO.i tylko obiecuje.. to jest to dla mnie zalosne...
Odpowiedz
10
@ malkontent
dnia 02.09.2011, 10:13 · Zgłoś
Pani Kurowskiej nie cenią nawet Pisowcy świadczy o tym 12 miejsce na liście.
zaś jako Burmistrz nie sprowadziła do Jasło żadnego powaznego Inwestora, nie stworzyła nowych miejsc pracy , chyba ,ze tylko w UM.
Odpowiedz
1
@ do jaslanie
dnia 02.09.2011, 20:35 · Zgłoś
dokladnie kto spaceruje po parku ten widzi jaki brud wszędzie, rozejrzyjcie sie ludzie!
Odpowiedz
7
@ Help!!!
dnia 01.09.2011, 20:49 · Zgłoś
Panie Boże, miej litość dla Jasła, i nie pozwól głosować na pisowskich kandydatów, bo oni rządzić nigdy nie będą, a wtedy rządzące partie nie pomogą miastu oni za grosz!!! Oświeć Panie Boże [...] jasielską!!! Nic nam z posłów [...]owatych!!!
Odpowiedz
4
@ jaa
dnia 02.09.2011, 13:03 · Zgłoś
Amen!
Odpowiedz
1
@ Vintage JAsło ! Pl !
dnia 02.09.2011, 22:48 · Zgłoś
UM , NIc , PUP/Kpina Rejesracja Wydzial Komunikacji
-Struktrura, Zarząd

STAGNACJA Wegetacja !
Egzystuja Za NAsze reszte Unia tyle co oni wymysla jak im sie chce cos

Post platformersi
Odpowiedz
2
@ PiS-man
dnia 03.09.2011, 09:30 · Zgłoś
[cytat=Help!!!]Panie Boże, miej litość dla Jasła, i nie pozwól głosować na pisowskich kandydatów, bo oni rządzić nigdy nie będą, a wtedy rządzące partie nie pomogą miastu oni za grosz!!! Oświeć Panie Boże [...] jasielską!!! Nic nam z posłów [...]owatych!!![/cytat]

Panie Boże! Miej litość dla rodzaju ludzkiego i nie pozwól się rozmnażać [...]! :D
Odpowiedz
-2
@ TE -- HELP
dnia 06.09.2011, 12:46 · Zgłoś
A co tobie pewnie podoba sie wzrost cen o 150 % , bo pewnie staży na to pracują , jak zaczniesz utrzymywać sam - a rodzine to sie zastanowisz zanim coś na klikasz , i wezwiesz BOGA . POPIERAJ DALEJ -- DONALDA NIC NIE MOGĄCEGO TUSKA -- [...]
Odpowiedz
-1
@ JohnnyBravo
dnia 06.09.2011, 15:34 · Zgłoś
[cytat=PiS-man]@Help!!! napisał(a):Panie Boże, miej litość dla Jasła, i nie pozwól głosować na pisowskich kandydatów, bo oni rządzić nigdy nie będą, a wtedy rządzące partie nie pomogą miastu oni za grosz!!! Oświeć Panie Boże [...] jasielską!!! Nic nam z posłów [...]owatych!!!

Panie Boże! Miej litość dla rodzaju ludzkiego i nie pozwól się rozmnażać [...]! :D[/cytat]

Szkoda że twoi rodzice tego nie wymodlili.
Odpowiedz
16
@ MM
dnia 01.09.2011, 20:33 · Zgłoś
dle mnie to proste , po co zarabiać 3tys. jako dyrektor , jesli mozna 15 tys jako poseł , a i robota dużo lżejsza
Odpowiedz
19
@ zlikwidować_korytko
dnia 01.09.2011, 20:31 · Zgłoś
Pani Kurowska ma duże parcie na koryto :)
Odpowiedz
-9
@ do zlikwidowac
dnia 02.09.2011, 08:39 · Zgłoś
kłamiesz ! jak by tak było, to by zarabiała przynajmniej tyle co wójt gminy jasło. ona zarabiała mniej od wójtów, a jak pracowała intensywnie to ci co ją obserwowali dobrze wiedzą.
Odpowiedz
9
@ [...]
dnia 02.09.2011, 13:37 · Zgłoś
... i się przepracowała.
Tej pani już podziękowaliśmy. Trzeba nie mieć honoru, by tak
pchać się do koryta.
Odpowiedz
-3
@ koryto?
dnia 02.09.2011, 20:33 · Zgłoś
tak? Jestes pewien? to jedz i zwiedź dobytek Pani Kurowskiej i porównaj z dobytkiem Pana Czerneckiego! zobaczysz kto ma parcie na koryto
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 03.09.2011, 09:28 · Zgłoś
[cytat=[...]]... i się przepracowała.Tej pani już podziękowaliśmy. Trzeba nie mieć honoru, by tak pchać się do koryta.[/cytat]

Boisz się [...], że dla ciebie braknie miejsca? :D
Odpowiedz
2
@ jaslanin
dnia 01.09.2011, 20:19 · Zgłoś
Do Karol... Przydał by się nam z naszej ziemi prawdziwy poseł ale takich niestety nie mieliśmy i nadal nie mamy. Nic nie zrobili wcześniejsi posłowie św. p. S.Z a obecni kandydaci to uważam pośmiewisko i poniżenie dla Jasła.
Odpowiedz
-12
@ my
dnia 01.09.2011, 19:35 · Zgłoś
popieramy kurowska bo mamy do niej zaufanie i stawiamy na ludzi kompetentnych.Obnizyla deficyt miasta, remonty szkół, dróg i nowe boiska to jej zasluga. Modernixacja oczyszczalni scieków. Trzeba byc slepymi glupim zeby tych rzeczy nie widziec
Odpowiedz
-5
@ xdrive
dnia 01.09.2011, 18:50 · Zgłoś
Dalibyście wreszcie spokój P. Kurowskiej, a zaczęlibyście przyglądać się obecnej władzy w mieście. Kto tak naprawdę teraz rządzi?, bo jak widać na co dzień napewno nie wybrany w tym celu P. Czernecki. Jest mi przykro, że ten człowiek nie potrafi się znaleźć na tym tak zaszczytnym stanowisku, tyle krytyki ile otrzymuje od jasielskiego społeczeństwa P. Kurowska nie otrzymała przez całą kadencję. Niestety tak będzie dopóki głównymi jego doradcami będą Pani z Sobniowa i Pan z os. Mickiewicza (nie mylić z P. Duszą).
Odpowiedz
17
@ ~emigrant
dnia 01.09.2011, 18:27 · Zgłoś
Ja Was lubię i szanuję Jaślanie za to, że w ostatnich wyborach samorządowych nie daliście szans krolowej z Dąbrówki. Wystarczy nam rządów pisowych. Kurowskiej nie potrzebyjemy w parlamencie. Jej burmistrzostwo w Jasle to była strata czasu i będąc posłem też nic więcej dla miasta nie zrobi. Najważniejsze dla niej to był kościół, pilgrzymki i Marianek parafialny z Sobniowa. On był jej ekspertem we wszystkich sprawach. Mamy dość rządów [...]. Nie sprawdziła się też jako nauczyciel. Teraz marzy się jej poselska dietka. Populistka i nic więcej. Nie dajcie się zwariować. Pozdrawiam.
Odpowiedz
-6
@ PiS-man
dnia 03.09.2011, 09:26 · Zgłoś
Przecież Tusk Donald 4 lata temu obiecał, że emigranci będą wracać. Patrząc na poziom intelektualny twego posta, cieszę się, że jednak nie wszyscy wrócili! :D
Odpowiedz
3
@ JohnnyBravo
dnia 06.09.2011, 15:30 · Zgłoś
co pisowski [...], prawda w ślepia zabolała nie ?
Odpowiedz
3
@ JohnnyBravo
dnia 06.09.2011, 15:36 · Zgłoś
bez obaw, wrócą jak Polska pozbędzie się w końcu PiSokomuny.
Odpowiedz
1
@ panna nikt
dnia 07.09.2011, 09:40 · Zgłoś
[cytat=JohnnyBravo]bez obaw, wrócą jak Polska pozbędzie się w końcu PiSokomuny.[/cytat]

[...]
Odpowiedz
9
@ Nikki
dnia 01.09.2011, 17:56 · Zgłoś
No napiszcie ktoś wreszcie, co ta Pani zrobiła przez 4 lata swoich rządów w Jaśle, oprócz zwiększenia zatrudnienia w Urzędzie Miasta o 100 osób i zwiększenia liczby gimnazjów, za co do dzisiaj płacimy wszyscy? Już od lat czytam - zrobiła, zrobiła, jak jakąś mantrę. Ale nikt nie napisał co konkretnie. I od razu proszę, by nie wypisywać nie jej zasług w postaci inwestycji i projektów, które odziedziczyła i po prostu musiała dokończyć. Chętnie poczytam. Także o tym, czego nie zrobiła, a mogła - jak choćby zakład utylizacji odpadów. Obudzicie się w styczniu, jak ceny za śmieci poszybują w kosmos.
Odpowiedz
-4
@ do Nikki
dnia 02.09.2011, 15:06 · Zgłoś
piszesz i masz osiągnięcia za kadencji kurowskiej:
* wymiana 10 km sieci wodociągowej i modernizacja stacji uzdatniania wody za 31 mln zł,
* odnowa centrum miasta (nowe chodniki i nawierzchnie ulic, monitoring wizyjny ) – 7 mln. zł,
* budowa i modernizacja dróg w warzyckiej strefie przemysłowej – 6 mln. zł,
* budowa dwóch boisk ze sztuczną nawierzchnią – 1,7 mln. zł,
* docieplenie,tynki, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz wymiana kaloryferów budynków trzech szkół (SP nr 1, 4 i Gimnazjum nr 2) oraz sześciu przedszkoli (nr 6 ,9, 10, 11, 12, 13 ) – 5 mln. zł,
* remonty i wyposażenie kuchni i jadalni we wszystkich szkołach i przedszkolach (3,2 mln zł ),
* modernizacja taboru ZMKS – zakup 11 nowych autobusów, 25 nowych wiat przystankowych – 5,5 mln. zł,
* zakup nowoczesnego sprzętu strażackiego, w tym 2 samochodów – 2 mln. zł ,
* budowa nowego budynku socjalnego i oddanie mieszkań komunalnych dla 25 rodzin – 1,6mln zł,
* komputeryzacja i informatyzacja Urzędu i obiektów publicznych – 1,9 mln. zł ,
* przebudowa ulic Kazimierza Wielkiego, Rynek, Kościuszki, budowa ronda – 3 mln. zł,
* przebudowa południowej pierzei Rynku ( deptak ) – 0,5 mln. zł,
* budowa Miasteczka Ruchu Drogowego dla dzieci i młodzieży,
* dokończenie budowy i wyposażenie sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 1
# emonty wewnętrzne we wszystkich placówkach oświatowych – 5 mln. zł,
# remonty 70% dróg na wszystkich osiedlach, wymiana nawierzchni chodników, utworzenie 300 miejsc parkingowych , modernizacja rowów melioracyjnych – 11mln. zł.
# remonty domów osiedlowych i stadionowych, remiz strażackich, fontanny na Rynku, budynków Warsztatów Terapii Zajęciowej i Kolegium Języka Niemieckiego, – 2 mln. zł,
# budowa placów zabaw, remonty boisk i stadionu na Śniadeckich, zakup stadionu na Rafinerii,
# napisanie projektu i pozyskanie pieniędzy na zakup 30 komputerów i instalację internetu dla uczniów o wysokich wynikach w nauce,
# nowe lodowisko, sprzęt na siłownię, wannę SPA na MOSiR,
# kilkukrotne dofinansowanie zakupu sprzętu do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle,
# urządzenie zieleni miejskiej,
# przygotowanie projektów i pozyskanie pieniędzy na inwestycje w latach 2011 – 2012: Rekultywację Wysypiska na Osiedlu Sobniów, na remont jezdni i chodników na ul. Sikorskiego,.Żeromskiego, Krajowickiej, modernizację odkrytego basenu na MOSiRze, rewitalizację otwartych przestrzeni miejskich (budowa skateparku, parku linowego, toru dla BMX, placów zabaw), zagospodarowanie terenów pocegielnianych na ul. Kwiatowej na tereny rekreacyjno – sportowe.
Powinno Ci i Wam wystarczyc
Odpowiedz
1
@ ale blefujesz
dnia 02.09.2011, 15:08 · Zgłoś
woda juz poszla w górę,srodki na promocję miasta zostały już wykorzystane, a lato z radiem kosztowało prawie 80tyś.zł.Nikki obudż się w końcu i zacznij myśleć
Odpowiedz
5
@ PiS-man
dnia 03.09.2011, 09:24 · Zgłoś
Oczekiwanie, że leming "Nikki" zacznie myśleć jest głęboko nieuprawnione! :D
Odpowiedz
2
@ JohnnyBravo
dnia 06.09.2011, 15:28 · Zgłoś
dodajmy jeszcze do tych "sukcesów" drogę donikąd (aż dziw, że prokurator jeszcze się tym nie zainteresował), tryskający nagrobek na rynku za marne 200 tyś, wykurzenie handlu z deptaka oraz kilka zaprzepaszczonych projektów za unijna kasę. Tak, ta Pani ma powodu do dumy, ba, nawet pychy.
Odpowiedz
0
@ AGAT25
dnia 14.09.2011, 11:43 · Zgłoś
b r e d z i s z ! ! !
Odpowiedz
-5
@ dąbek hitlera
dnia 01.09.2011, 17:48 · Zgłoś
Jasło przez 4 lata było kurowskie i hipermarketowe!Dzięki Bogu już nie jest i wara od PiS-u!
Odpowiedz
1
@ SWINTOSKA
dnia 01.09.2011, 17:45 · Zgłoś
tak niby tylko...
a jednak zauwazylam ze kazdy artykul dotyczacy tej osoby jest komentowany nagminnie czyli jednak cos w tym musi byc :)
Odpowiedz
-3
@ honorata
dnia 02.09.2011, 20:30 · Zgłoś
te kpiące komentarze to dowod na jedno. Oj banda Pana CZarneskiego nie moze do dzis przezyc ze taka [...] krówka jak Jasło wymknęło sie na 4 lata spod ich kontroli i jeszcze okazało sie ze dobrze kieruje nim normalna kobieta, która nie dala sie pociągać za sznureczki.
Odpowiedz
1
@ jan
dnia 04.09.2011, 19:55 · Zgłoś
Ostzregam - używanie argumentów typu banda z nazwiskiem i imieniem osoby w tym przypadku bezpodstawne jest naruszeniem Konstytucyjnych praw. Nie wiem, czy sprawa nie zakończy się zawiadomieniem prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Sprawę przedyskutujemy z prawnikami i podejmiemy decyzję - jako wyborcy, którzy głosowali na Pana Czerneckiego.
Odpowiedz
-15
@ jeśli do Sejmu...
dnia 01.09.2011, 17:35 · Zgłoś
... to tylko Kurowska
Odpowiedz
-3
@ jaa
dnia 01.09.2011, 17:49 · Zgłoś
...ale wyłącznie na czele wycieczki szkolnej z Dąbrówki :)
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 02.09.2011, 09:13 · Zgłoś
A po co ?
Odpowiedz
-2
@ obudzcie się
dnia 01.09.2011, 17:34 · Zgłoś
widzę, że Polacy to naród szczęśliwych ludzi, dla których jedynym problemem jest przynależność partyjna. Podnoszą wam podatki, śmieją się w twarz, nasyłają policję, kiedy się sprzeciwiacie obecnej władzy a wy udajecie, że to deszczyk pada. Taki lud to ja rozumiem i nie dziwie się obecnej władzy, że nie robi nic. Straszenie PiSem nadal działa. Dobrze, że jestem finansowo i życiowo ustawiony to nie muszę się denerwować na tą głupotę narodu. Pozdrawiam
Odpowiedz
-9
@ zenada
dnia 01.09.2011, 16:59 · Zgłoś
Wyjechalem na studia i już do tego miasta nie powrócilem.I wcale nie zaluję mojej decyzji.Ta zasciankowość i zwykła zawiść.Zero argumentów tylko inwektywy.Ładna strona internetowa, i dobry wywiad.Kibicuję pani.
Odpowiedz
2
@ anna
dnia 04.09.2011, 19:52 · Zgłoś
Wspaniała decyzja w zkresie pozostania tam gdzieś w Polsce czy też za granicą. Zostań tam i nie mieszaj się w sprawy Naszego Miasta bo Tobie przecież tam lepiej. Nie namawiaj też w tak perfidny sposób do oddawania głosów.
Odpowiedz
8
@ fan
dnia 01.09.2011, 15:50 · Zgłoś
Taka uczciwa, mądra i pobożna ta Pani Maria. Nie przeszkadzało jej jednak, jako TOWAROZNAWCA, uczyć przez parę lat matematyki w gimnazjum w Lipnicy Dolnej nie mając do tego uprawnień.
Również nie przeszkadzało jej w czasie godzin pracy w szkole i wykonywania obowiązków dyrektora, pełnić funkcji przewodniczącej rady powiatu, mieć dyżury w starostwie, brać udział w uroczystościach, spotkaniach i inkasować co miesiąc z tego tytułu około 1500 zł.
Tak, wiem co piszę i jestem gotów wziąć za to odpowiedzialność.
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 01.09.2011, 17:55 · Zgłoś
A czy jest w tym coś zlego ze ktos jest dobrym dyrektorem i dziala w samorządzie?Zawsze powtarzam ze należy wymagać od siebie
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 02.09.2011, 09:12 · Zgłoś
Dobrym to duże nadużycie.
Odpowiedz
-6
@ KONRAD
dnia 01.09.2011, 15:46 · Zgłoś
Sadząc po dokonaniach,po osobistych walorach,moralności kandydatów z Jasła do parlamentu,jedynie p. Maria Kurowska zasługuje na godne reprezentowanie interesów miasta i regionu w Sejmie...Nie ważne czy jest w słusznej ,czy nie słusznej partii-ważne kim jest,była,a nade wszystko co zrobiła w 4 lata swojej kadencji na urzędzie burmistrza.
Jest to fakt,wobec którego działalność pana Czerneckiego jest wzorem na lata...
Ponadto,to wstyd by Jasło nie miało swego przedstawiciela w Sejmie...Wygląda jednak na to,że chorobliwe ambicje pozostałych amatorów łatwego grosza wezmą górę,i miasto [...] bez wsparcia do końca kadencji samorządowej. Widmo to jest realne,już widać początek końca...Wybór należy do ludu.On pokaże,czy jest w posiadaniu rozumu(jeszcze)...???
Odpowiedz
-6
@ Zuzka
dnia 01.09.2011, 18:41 · Zgłoś
Popieram
Odpowiedz
-3
@ ONA
dnia 01.09.2011, 15:36 · Zgłoś
Nie komentuję tych [...] przeciwko P. Kurowskiej ,bo mnie wstyd za Takich Jaślan .Ja byłam zawsze za Panią i tym razem Też ma Pani pewny głos .
Odpowiedz
1
@ jest dobrze
dnia 01.09.2011, 15:32 · Zgłoś
Jestem apolityczny i [...] mnie trafia gdy Widze polityków w Tv.Unikam tego typu artkulow aczkolwiek dzisiaj z czystej ciekawosci przeczytałem artykul.Jestem pozytywnie zaskoczony a te nieliczne obrażliwe komentarze pozostawiam bez komentarza
Odpowiedz
8
@ boję się
dnia 01.09.2011, 15:28 · Zgłoś
mam nadzieję, ze nie zostanie posłem - nic dotychczas nie pokazała poza rewia mody i populizmam
Odpowiedz
-7
@ do boję się
dnia 01.09.2011, 20:36 · Zgłoś
nie masz się czego bać raczej trzymaj kciuki za mandatem dla Kurowskiej. Ona jest tego warta. Tyle lat dzialalnosci w samorzadzie gminnym,powiatowymi burmistrz miasta . TA KOBIETA JEST KOMPETENTNA I WARTA ZAUFANIA
Odpowiedz
-9
@ ja
dnia 01.09.2011, 15:22 · Zgłoś
Kibicuje kurowskiej a to,że [...] twierdzi że nie ma z nią o czym rozmawiać wcale mnie nie dziwi.Ksywa
odpowiednia
Odpowiedz
4
@ karol
dnia 01.09.2011, 15:05 · Zgłoś
Bardzo by się przydał kandydat z Jasła w sejmie to duża szansa na rozwój naszego miasta
Odpowiedz
-10
@ do kurowskiej
dnia 01.09.2011, 14:50 · Zgłoś
Wlasnie zmienilam zdanie na pani temat.Fajna strona internetowa i wiele informacji..GORĄCO. PANI KIBICUJE I RYCZĘ SUKCESU
Odpowiedz
-2
@ olo
dnia 02.09.2011, 20:57 · Zgłoś
rycz mała rycz, płacz maleńka płacz,
jesteś tutaj bez szans ...
Odpowiedz
-1
@ do stefan
dnia 01.09.2011, 14:46 · Zgłoś
Mow za siebie Stefan. Pewnie jesteś [...] dyzia
Odpowiedz
18
@ antek
dnia 01.09.2011, 14:30 · Zgłoś
Kurowska ma zawód "towaroznawca" to powinna pracować raczej na jakiejś hurtowni albo sklepie, a nie pchać się do Sejmu ):
Odpowiedz
13
@ wyborca
dnia 01.09.2011, 13:52 · Zgłoś
Daj sobie kobieto wreszcie spokój i nam wszystkim!
Odpowiedz
11
@ [...]
dnia 01.09.2011, 13:34 · Zgłoś
Niech się pani, pani Kurowska nie fotyguje.Nikt tu w Jaśle na panią nie zagłosuje.
Takich [...]-PiSiaków nam nie trzeba.
Czyżby nie była pani w stanie wyciągnąć wniosków z wyborów samorządowych ???
Odpowiedz
-4
@ szeptal
dnia 01.09.2011, 17:08 · Zgłoś
[cytat=[...]]Niech się pani, pani Kurowska nie fotyguje.Nikt tu w Jaśle na panią nie zagłosuje.
Takich [...]-PiSiaków nam nie trzeba.
Czyżby nie była pani w stanie wyciągnąć wniosków z wyborów samorządowych ???[/cytat]

Ostatnio nie podoba Ci się również PO pewnie pasowałoby stworzyć nową partie bo wszystkie się już nie podobają.
Odpowiedz
-6
@ Zuzka
dnia 01.09.2011, 18:40 · Zgłoś
Ty naprawdę jesteś [...] i to [...] jadem! i jeszcze ślepym na dodatek. W sam raz do PO !!!
Odpowiedz
-1
@ DO [...]
dnia 01.09.2011, 20:39 · Zgłoś
co ty bredzisz? czlowieku czy ty dalej nie rozumiesz ze nawet ciebie by poparli w drugiej turze. To byla nierówna walka pojedynek 5:1. I do czego to doprowadzilo. Jesli bys chodzil na sesje to bys przejrzal na oczy. Widocznie jestes zaslepiony i w dodatku niepoinformowany. Działki ida pod młotek aż piszczy.
Odpowiedz
15
@ PozdrowieniaZKrosna
dnia 01.09.2011, 21:30 · Zgłoś
typowy komentarz nawiedzonej aktywistki [...] zwanej PIS (nocne marsze z pochodniami, "odwołać sędziów", układ, sztuczna mgła, zakamuflowana opcja niemiecka, Maciarewicz...), która prawdopodobnie ma płacone za każdy zjadliwy komentarz w sieci
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 02.09.2011, 09:09 · Zgłoś
To trzeba było wystawić godnych kandydatów, a nie narzekać teraz na obywateli Jasła. Niestety w PiSie takich brak ! To powolny schyłek tej totalitarnej "wodzusiowskiej" partyjki.
Odpowiedz
-10
@ PiS-man
dnia 02.09.2011, 09:21 · Zgłoś
[cytat=PozdrowieniaZKrosna]typowy komentarz nawiedzonej aktywistki [...] zwanej PIS (nocne marsze z pochodniami, "odwołać sędziów", układ, sztuczna mgła, zakamuflowana opcja niemiecka, Maciarewicz...), która prawdopodobnie ma płacone za każdy zjadliwy komentarz w sieci[/cytat]

Eeee... Coraz [...] wynajmują w tym Pruszkowie Obywatelskim... :D
Odpowiedz
15
@ PozdrawieniaZKrosna
dnia 02.09.2011, 12:03 · Zgłoś
ja wiem że [...]ków to boli, więc masz jeszcze trochę: "Oleksy nie postkomunista ale polityk lewicy", "jak mój brat będzie prezydentem to ja nie będę premierem", "podczas kampanii byłem na lekach", wicepremier Lepper... już masz dosyć czy chcesz jeszcze??
Odpowiedz
-13
@ zuzia
dnia 02.09.2011, 15:52 · Zgłoś
[cytat=PozdrawieniaZKrosna]ja wiem że [...]ków to boli, więc masz jeszcze trochę: "Oleksy nie postkomunista ale polityk lewicy", "jak mój brat będzie prezydentem to ja nie będę premierem", "podczas kampanii byłem na lekach", wicepremier Lepper... już masz dosyć czy chcesz jeszcze??[/cytat]

Faktycznie, coraz [...] zatrudniają...
Odpowiedz
-7
@ PiS-man
dnia 03.09.2011, 09:21 · Zgłoś
[cytat=PozdrawieniaZKrosna]ja wiem że [...]ków to boli, więc masz jeszcze trochę: "Oleksy nie postkomunista ale polityk lewicy", "jak mój brat będzie prezydentem to ja nie będę premierem", "podczas kampanii byłem na lekach", wicepremier Lepper... już masz dosyć czy chcesz jeszcze??[/cytat]

Widzę, że nie przesłali wam jeszcze nowych przekazów dnia, to nie wiecie co pisać i bełkoczecie tym samym, co przed 4 laty. Jakby na to nie patrzeć: jesteś durniem! :D
Odpowiedz
7
@ cyberchłop
dnia 01.09.2011, 13:32 · Zgłoś
chyba większość wypowiada się popleczników Pani Marii, która przegrywając wybory na burmistrza, uniemozliwiła utrzymanie się na urządowych posadkach swoim"ludziom". Dobrze, że Pan Andrzej wygrał w końcu coś się zaczyna dziać, a nie tylko budowa kapliczek i klepanie czarnych po plecach, aha jeszcze do fifi była Pani Burmistrz uprawiała populizm i traciła czas na pogaduchy z ludzmi, którzy przychodzili z [...], ten burmistrz pracuje i nie ma czasu na [...]
Odpowiedz
-5
@ do [...]
dnia 01.09.2011, 17:32 · Zgłoś
czy ty czytasz to co piszesz? burmistrz pracuje - obecnie te dwa wyrazy się wykluczają
Odpowiedz
0
@ Wanda
dnia 01.09.2011, 20:46 · Zgłoś
aleś [...].
Odpowiedz
0
@ cyberchłop
dnia 02.09.2011, 12:04 · Zgłoś
ej wsiuro niemiła
Odpowiedz
1
@ fifi 2
dnia 02.09.2011, 20:19 · Zgłoś
to podaj mi konkretne efekty tej pracy Czerneckiego bo ja ich nie widze a czas płynie...o przepraszam są ale nie efekty ale skutki...zwalnianie zasłużonych nauczycieli, [...] w szkolach i szybko postepujace plany ich likwidacji, mam wymieniac dalej?. czekam na riposte, bo pustosłowia to kazdy potrafi sypac z rekawa.
Odpowiedz
4
@ stanisława
dnia 04.09.2011, 19:46 · Zgłoś
No właśnie wymieniaj dalej i jeszcze dopisz "rumiany" bo to przecież największy argument.
Odpowiedz
-3
@ diabelek1
dnia 04.09.2011, 21:45 · Zgłoś
Tak Pan Burmistrz pracuje biorąc kredyt na miasto bo poprzedniczka pani Maria oddłuzyła trzeba zadluzyc a wiadomo kto na tym cierpi my Jaslanie .ps. Powodzenia w wyborach Pani MARIO jestem za ...
Odpowiedz
0
@ przeciwko pis
dnia 01.09.2011, 13:31 · Zgłoś
to jak takie nauczyciele rzadza polska to ja sie nie dziwie ze potem jest taka patologia jest potem w polsce my juz tej pani podziekowali jak byla burmistrzem miasta jasla pokazala co umiala a teraz chce pokazac w parlamencie ten pisowiec ludzie nie badzcie juz tacy [...] zeby glosowac na nia ona juz swoje pokazala nic nie robila dla jaslan jawet nie zorganizowala dni jasla bo musiala odwolac bo byla powodz owszem zgadzam sie z nia ze odwolala to mogla tez odwolac dni romow jaja to mowie dni smoi jeszcze na dodatek wybudowala tym smoluchom rotacyjne tym nieroba [...] co jeszcze chodza po jasle i sapia wszedzie szkoda ze niema hitlera by przynajmniej wytepil by to [...] a taki czlowek naprawde biedny co potrzebuje lokum to nie takiego na bruk zostawic
Odpowiedz
4
@ Zuzka
dnia 01.09.2011, 18:37 · Zgłoś
Sam chyba jesteś Romem, sądząc po tym jak kaleczysz język
Odpowiedz
5
@ zapytajnik
dnia 01.09.2011, 13:21 · Zgłoś
wywiad sponsorowany?
Odpowiedz
7
@ re
dnia 01.09.2011, 13:00 · Zgłoś
Czytając powyższe komentarze zastanawiam się jak z czasem zmienia się pojęcie słowa "uczciwość". Mam jednak nadzieję, że nikt z używających tego słowa nigdy nie miał z tą kobietą nic do czynienia.
Odpowiedz
-3
@ do re
dnia 01.09.2011, 21:58 · Zgłoś
Wręcz przeciwnie ! Miało z nia do czynienia wielu i doznali jej uczciwości !
Odpowiedz
12
@ OL
dnia 01.09.2011, 12:51 · Zgłoś
pcha się bez kolejki nie patrząc na innych
Odpowiedz
16
@ wyborca
dnia 01.09.2011, 12:30 · Zgłoś
ta kobieta to totalne DNO - o parlamencie mozna pomarzyc
Odpowiedz
-6
@ do wyborcy
dnia 01.09.2011, 21:56 · Zgłoś
DNEM jest ten kto nic więcej nie potrafi jak szczeknąć !
Odpowiedz
5
@ PozdrowieniaZKrosna
dnia 01.09.2011, 12:29 · Zgłoś
jak czytam Wasze komentarze pozostaje mi tylko powtórzyć "Jasło było, jest i zawsze będzie PIS-owskie"

Pozdrawiam z Krosna
Odpowiedz
7
@ DziekiZJasla
dnia 01.09.2011, 14:35 · Zgłoś
Obraża mnie to sformułowanie
Odpowiedz
-16
@ Zuzka
dnia 01.09.2011, 18:35 · Zgłoś
Przeszkadza Ci to, że tu ludzie zaczynają myśleć i widzą oszustwo PO?
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 02.09.2011, 09:04 · Zgłoś
NIEDOCZEKANIE !!!
Mieszkańcy Jasła tak nisko nigdy nie upadną. (co pokazały wybory samorządowe).
PiS [...] z Jasła i nie zatruwać tu powietrza !!!
Odpowiedz
2
@ luis
dnia 01.09.2011, 12:27 · Zgłoś
dobre 4 lata rozwalone teraz przez absolwenta sp4 i kolesia któy wcześniej prez 2 kadencje nie zrobił nic dla tego miasta. jaślanom gratuluje poczucia humoru i masochizmu, niech was dalej doją
Odpowiedz
0
@ yogi
dnia 07.09.2011, 07:27 · Zgłoś
Ty chyba też masz nie wiele więcej klas. Przeczytaj to co napisałeś i jakie błędy.
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 01.09.2011, 12:25 · Zgłoś
wnuczki nie za ho ho ...
Odpowiedz
29
@ stefan
dnia 01.09.2011, 12:23 · Zgłoś
"Maria Kurowska to postać dla większości powiatu jasielskiego doskonale znana. "
i nie chciana !!!
Odpowiedz
-9
@ do stefana
dnia 01.09.2011, 21:46 · Zgłoś
Stefanku, mów za siebie ! Tym razem ludziska się już poznali na fałszu i obłudzie jej przeciwników.
Odpowiedz
-2
@ Gosia
dnia 02.09.2011, 11:54 · Zgłoś
Marzysz, a wręcz chcesz na siłę innym wcisnąć swój tok myślenia.
Z pierwszym zdaniem się zgadzam, lecz z drugim zdecydowanie NIE!!!
Odpowiedz
17
@ Kazimiesz
dnia 01.09.2011, 12:15 · Zgłoś
Teraz nagle wszyscy za panią Marysią? A wczesniej to wszyscy ją bluzgali! Hipokryzja i [...] mentalność [...]... Zastanówcie się nad wyborem podczas głosowania , massmedia kreują tylko 2 partie PO i PIS , Tuska który nam podwyzszył podatek i śmieszny PIS ,który wiecej obiecuje niż robi. Te dwie partie żerują na sobie , jest o nich głośno w mediach przez co ludzie w nich widza potencjalnych zwycięzców. Zastanówcie się dobrze czy chcecie żyć w takim Kraju... Kpina jest gdy frekwencja wynosi 50 % , 20 mln polaków z czego wygrywa partia z 40% czyli ok 8 mln polaków decyduje o tym kto ma rządzić w kraju. Precz z ręligia z polityki! Precz z komuna !
Odpowiedz
-8
@ Zuzka
dnia 01.09.2011, 18:34 · Zgłoś
Polska i Polak piszemy wielką literą ! Niezależnie od emocji. PO trzęsie portkami i tym wścieklej atakuje. Stara prawda.
Odpowiedz
14
@ PozdrowieniaZKrosna
dnia 01.09.2011, 21:23 · Zgłoś
Te, Zuzka, ile PIS teraz płaci za komentarz,przed wyborami stawki chyba wzrosły co?
Raczej stronię na codzień od polityki ale błagam, niech mi ktoś wytłumaczy, pokaże, zacytuje etc. gdzie i kiedy ktoś z PO wściekle atakuje kogoś z PIS-u.
Z tego co udało mi się zaobserwować PO od czasu do czasu ( bo nie zawsze) kontratakuje, zazwyczaj Niesiołem. ostatnio jednak i Niesioł siedzi cicho więc powyższe stwierdzenie świadczy tylko o fanatyzmie i bezdennej głupocie niejakiej Zuzki.
Pozdrawiam z Krosna
Odpowiedz
-15
@ PiS-man
dnia 02.09.2011, 09:09 · Zgłoś
[cytat=PozdrowieniaZKrosna]Te, Zuzka, ile PIS teraz płaci za komentarz,przed wyborami stawki chyba wzrosły co?
Raczej stronię na codzień od polityki ale błagam, niech mi ktoś wytłumaczy, pokaże, zacytuje etc. gdzie i kiedy ktoś z PO wściekle atakuje kogoś z PIS-u.
Z tego co udało mi się zaobserwować PO od czasu do czasu ( bo nie zawsze) kontratakuje, zazwyczaj Niesiołem. ostatnio jednak i Niesioł siedzi cicho więc powyższe stwierdzenie świadczy tylko o fanatyzmie i bezdennej głupocie niejakiej Zuzki.
Pozdrawiam z Krosna[/cytat]

Po treści posta widać, że część mieszkańców Krosna to jednak [...], bo tylko [...] może twierdzić, że wypowiedzi Stefana Niesiołowskiego są dowodem miłości PO do PiS. Nie pozdrawiam, bo [...] nie powinni się czuć usatysfakcjonowani! :D
Odpowiedz
16
@ PozdrowieniaZKrosna
dnia 02.09.2011, 11:42 · Zgłoś
Twój komentarz świadczy niestety o tym że nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać fragmentu tekstu. Nazywa się to dysleksja i można to leczyć, więc PIS-manie poproś mamę żeby zaprowadziła Cię do specjalisty. Podejrzewam jednak że najlepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie Cię na dłuższy czas w zamkniętym zakładzie, np Tworki, gdzie będziesz miał niedługo okazję poznać kilku swoich idoli, Antka M, Jarka K.
Pozdrawiam Cię mimo wszystko i moja dobra rada, nie pluj tak jadem, wszyscy Cie już przejrzeli.
Odpowiedz
-3
@ [...]
dnia 02.09.2011, 15:59 · Zgłoś
[cytat=PozdrowieniaZKrosna]Twój komentarz świadczy niestety o tym że nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać fragmentu tekstu. Nazywa się to dysleksja i można to leczyć, więc PIS-manie poproś mamę żeby zaprowadziła Cię do specjalisty. Podejrzewam jednak że najlepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie Cię na dłuższy czas w zamkniętym zakładzie, np Tworki, gdzie będziesz miał niedługo okazję poznać kilku swoich idoli, Antka M, Jarka K.Pozdrawiam Cię mimo wszystko i moja dobra rada, nie pluj tak jadem, wszyscy Cie już przejrzeli.[/cytat]

Proszę o podanie nazwy partii, której członkiem był Ryszard [...] który dokonał morderstwa w biurze poselskim w Łodzi??? Czy to prawda, że Ryszard C. wziął sobie do serca wezwanie Radka, by "[...] watahę"? Jakby na to nie popatrzeć - jesteś durniem!
Odpowiedz
-6
@ stan
dnia 05.09.2011, 10:53 · Zgłoś
Dysleksja to nie top co piszesz. Najpierw poczytaj a później improwizuj!!!
Odpowiedz
-20
@ wyborca
dnia 01.09.2011, 12:14 · Zgłoś
Ma pani nasze glosy,takich ludzi nam potrzeba.
Odpowiedz
4
@ anika
dnia 01.09.2011, 17:38 · Zgłoś
Tak,tak potrzebny w Jaśle kolejny deptak i chore drzewa na rynku.Pani Maria miała już swoje pięc minut i nie wykazała się,a więc za co ma dostac nasze głosy? Za wygląd?
Odpowiedz
-2
@ obiektywny
dnia 01.09.2011, 20:45 · Zgłoś
O chore drzewa zapytaj obecnego burmistrza, a deptak jest potrzebny bo praktycznie w każdym mieście (Rzeszów, Krosno, Gorlice itd.) rynek jest zamknięty dla ruchu.
Odpowiedz
-3
@ do aniki
dnia 01.09.2011, 21:53 · Zgłoś
Biedactwo ,cierpisz na amnezję? Przecież to obecny wodz zabetonował drzewa !!! Widzę nową taktykę : ponieważ Marysieńce nie ma co zarzucić, to szkodliwe działania andrzeja jej się przypisuje !
A wyglądu słusznie zazdrościsz !
Odpowiedz
-1
@ do obiektywny
dnia 02.09.2011, 11:00 · Zgłoś
no wlasnie chore drzewa to sprawka czerneckiego, to za jego kadencji zrobili pourywali korzenie drzewom na rynku! A niedowiarki niech zapytaja w urzedzie o ten rewelacyjny system nawadniania drzew ktory mial byc a nie dziala! zobaczycie jaki bedzie poploch!!!
Odpowiedz
1
@ julka z okna
dnia 02.09.2011, 15:49 · Zgłoś
Anika - nie przejmuj się! Rodzice kochają swoje dzieci, nawet wtedy, gdy są tak [...] jak ty!
Odpowiedz
1
@ seba
dnia 07.09.2011, 07:25 · Zgłoś
Nie jest prawdą, że Rynek w Gorlicach jest zamknięty dla ruchu, nie jest prawdą, że Rynek w Krośnie jest zamknięty dla ruchu ( chyba, że mówisz o tym związanym z obecnie trwającymi pracami). To jest właśnie prawdomówność polityków PiS.
Odpowiedz
16
@ Okoń
dnia 01.09.2011, 12:09 · Zgłoś
hahaha... z Fotygą zdjęcie przepustką do Sejmu? :) No bez jaj, najgorszy minister rządu PiS i najgorszy burmistrz IV RP. Nieźle.
Odpowiedz
5
@ Marco
dnia 03.09.2011, 09:07 · Zgłoś
zdjęcie z Pania Fotygą to już najgorsze co mogła zrobić,ale jak się tak zastanowić to pasuja do siebie jak ulał:) Masakra
Odpowiedz
1
@ leśmian.pl
dnia 08.09.2011, 09:24 · Zgłoś
Ale znalazła sobie protektorkę.Jedna drugiej warta,nie życzę ani przewiduję sukcesu wyborczego.Amen...
Odpowiedz
9
@ znowu ona??
dnia 01.09.2011, 12:07 · Zgłoś
z pani zaden polityk, jakieś mętne poglądy pod publicznke, zero ideologii...dość pani w jasle narobila ... pani juz podziekujemy..
Odpowiedz
-6
@ do znowu ona
dnia 01.09.2011, 21:42 · Zgłoś
Napisz coś konretnego, a nie same wytarte frazesy !
Pani Burmistrz tyle narobiła, że następca cały rok odbiera nagrody!
W pierwszym roku burmistrzowania wyremontowała wszyskie ulice i chodniki w centrum , bo można było nogi połamać, i wymieniła [...] wodociągowe, a co ten pan zrobił w pierwszym roku ? Wielkie NIC !
Odpowiedz
1
@ hahahah
dnia 10.09.2011, 17:48 · Zgłoś
a jak myślisz, z czyjego projektu ta [...] [...] korzystała, że chodniki oddała? (wyszło do rymu, ale nieźle- bo to przecież zakrawa na komedię) no pomyśl [...].. :)
Odpowiedz
-15
@ agata
dnia 01.09.2011, 11:49 · Zgłoś
głosowałam na Czerneckiego, teraz mi wstyd. Mój krzyżyk dla Marii
Odpowiedz
3
@ plus
dnia 01.09.2011, 12:10 · Zgłoś
Ty krzyzyków nie uzywaj lepiej:)
Odpowiedz
3
@ maniek
dnia 01.09.2011, 13:28 · Zgłoś
Gdybyś faktycznie głosowała to byś była cicho . Teraz Ty jako gęgacz PiSowski i zarazem tej nielubianej osoby chcesz zniechęcić innych ale niestety brak Ci argumentów. Jeśli chcesz sobie ulżyć napisz tak jak inni piszą o Panu Burmistrzu "Rumiany " i napewno Ci ulży. Zapytam co to zmieni? Nic - prawdy i faktów nie zaplujesz ani nie zakrzyczysz a ocena jaka jest w stosunku do tej pani oraz pamięć o braku poszanowania dla wyborców cytuję"Ja jako Burmistrz Proszę Państwa nie pozwolę sobie na...". lub "Moi mieszkańcy"... Kłamstwem jest to co piszą niektórzy, że wysłuchała każdego. Takiej arogancji władzy nie pamiętam i mimo tego, że nienawidzę komunę za tamtych minionych czasów lepiej mnie traktowano. Ale cóż znowu chcemy sami sobie ukręcić bat na siebie i ściągnąć nieszczęścia.
Odpowiedz
-2
@ amivisage
dnia 01.09.2011, 13:30 · Zgłoś
Teraz za karę sama musisz zostać burmistrzem!
Odpowiedz
-3
@ ja tez
dnia 01.09.2011, 20:42 · Zgłoś
agata 100% racji. przekażmy swóje głosy kurowskiej
Odpowiedz
0
@ kiazmirz NY
dnia 02.09.2011, 04:46 · Zgłoś
Jqak mozna byc tak porabanym.Mysle ze nie masz racjii po co i na co psac takie glupoty.Jeli mieszklancy pisza wedlug ciebie o czym nie slyszalem, ze jest rumiany,??jakas totalna glupota..Jesli chodzi o mnie,Dosc mam szukania pracy tam i tam.Ten rzad nic mi nie zapewnil, i pewnie dalej zrobi to co robi.. wiec tyl0i PIS... i sprawdze to. mniej niz wiecej..
Odpowiedz
3
@ maniek
dnia 04.09.2011, 19:37 · Zgłoś
Zastanów się jak można zrozumieć Twoją wypowiedź. Uważaj abyś nie został oskarżony o groźby, ktore są karalne!!! Tak pisać nie wolno
Odpowiedz
-11
@ fifi
dnia 01.09.2011, 11:47 · Zgłoś
W czasie jej kadencji człowiek mógł z nią porozmawiać osobiście. teraz mamy panicza, co jest wazniejszy od papierza
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 01.09.2011, 14:32 · Zgłoś
Może i mógł porozmawiać - tylko o czym ???
Odpowiedz
10
@ julka z okna
dnia 01.09.2011, 20:36 · Zgłoś
[cytat=[...]]Może i mógł porozmawiać - tylko o czym ???[/cytat]

O gburach? :P
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 02.09.2011, 08:59 · Zgłoś
Obawiam się, że nawet w temacie "[...]" nie miała by nic do powiedzenia.
Odpowiedz
1
@ honorata
dnia 02.09.2011, 10:56 · Zgłoś
zgadzam się z fif. Kto czesto chodzil do urzedu niech sobie przypomni jak wygladaly środy za Kurowskiej. Pełny korytarz ludzi, kazdy mogł z nią porozmawiac, a teraz jest hrabia Monte Christo, do ktorego nie ma dostepu nawet dla pracowników urzedu ktorym kieruje a co dopiero dla zwyklych ludzi.
Odpowiedz
4
@ yogi
dnia 04.09.2011, 19:35 · Zgłoś
Kłamiesz, kłamiesz i jeszcze raz kłamiesz. Jeśli co kolwiek się mówiło momentalnie była agresja i wypowiedź w stylu ja sobie na to nie pozwolę... Co chcesz osiągnąć kłamiąc?
Odpowiedz
46
@ tylko sprawiedliwy
dnia 01.09.2011, 11:43 · Zgłoś
cudowne zdjęcie dwie nawiedzone pisowskie Panie. Nieszczęścia chodzą jednak parami. Pytam tylko po co się ta kobieta pcha do Sejmu bo co ona reprezentuje swoją osobą. Pokazała już w Jaśle jakim jest fachowcem od zarządzania od organizacji. Ale 12 miejsce na liście nawiedzonych to 100 % porażka - lepiej niech siedzi sobie w pokoju nauczycielskim i MARZY !. jAK WSZYSCY PISOWCY nie może się kobieta pozbierac po ostatniej porażce wyborczej, tak samo jak sam ich wódz kaczyński i na siłę bysię chciało do korytka tylko jeszcze raz pytam z CZYM.
Odpowiedz
-18
@ no wlasnie
dnia 01.09.2011, 12:22 · Zgłoś
wlasnie pokazala co potrafi. porównaj sobie "sprawiedliwy" jej rządy i rumianego. tutaj nie ma dyskusji.
Odpowiedz
-14
@ żal
dnia 01.09.2011, 12:25 · Zgłoś
rozkradają to państwo, robią sobie z ludzi jaja, a wy nadal o tym, jaki to PiS i kaczki złe. Ogarnijcie się ludzie!
Kurowska jest porządnym człowiekiem, a partia na którą tak psioczycie jest rozwalana przez media, które nie patrzą na los Polaków a ustawiają się jedynie tam gdzie jest kasa. Robią wam wodę z mózgu. pozdrowienia dla lemingów!
Odpowiedz
5
@ dr
dnia 01.09.2011, 13:15 · Zgłoś
trzeba robić minę do złej gry :D z tym 12-stym miejscem i po co to było tak się promować z wodzem podczas powodzi, a teraz pofatygował się i przysłał Fotygę. oj ta Marycha
Odpowiedz
-3
@ do tylko sprawiedliwy
dnia 01.09.2011, 14:43 · Zgłoś
Kolwgo to nie chodzi o to kto jest na zdjeciu bo ewidentnie ci Kurowska nie leży.Gdyby bylo z innym politykiem tez tez kontestowal. To przyjdę bo negujesx kobietę a znasz ja chyba. Nawet nie z widzenia.ZERO ARGUMENTÓW TYLKO ZWYKŁY BEŁKOT Z TWOJEJ STRONY
Odpowiedz
5
@ obiektywny
dnia 01.09.2011, 20:38 · Zgłoś
nawiedzony to ty jesteś, zioniesz nienawiścią tylko dla tego że ktoś ma inne poglądy niż ty, a to wolność gwarantowana przez KONSTYTUCJĘ RP.
Odpowiedz
-1
@ do tylko sprawiedliwy
dnia 01.09.2011, 21:33 · Zgłoś
Oszczerstwa zawsze były twoją domeną ? Przecież wszyscy widzieliśmy jak Pani Burmistrz zachowała sie z klasą po przegranych wyborach ! Zapomniałeś, że złozyła raport z 4 lat działalności na zaprzysiężeniu swojego następcy i złożyła mu życzenia a nawet dała mu prezent ?
Często widzę ją w Jaśle jak spotyka się i rozmawia z ludźmi z tą samą serdecznoscią , więc nie bredź że porażka wyborcza ją powaliła, bo ona ją wzmocniła!
Odpowiedz
-1
@ PiS-man
dnia 03.09.2011, 17:07 · Zgłoś
[cytat=tylko sprawiedliwy]cudowne zdjęcie dwie nawiedzone pisowskie Panie. Nieszczęścia chodzą jednak parami. Pytam tylko po co się ta kobieta pcha do Sejmu bo co ona reprezentuje swoją osobą. Pokazała już w Jaśle jakim jest fachowcem od zarządzania od organizacji. Ale 12 miejsce na liście nawiedzonych to 100 % porażka - lepiej niech siedzi sobie w pokoju nauczycielskim i MARZY !. jAK WSZYSCY PISOWCY nie może się kobieta pozbierac po ostatniej porażce wyborczej, tak samo jak sam ich wódz kaczyński i na siłę bysię chciało do korytka tylko jeszcze raz pytam z CZYM.[/cytat]

Aaaa... To dlatego Donald chodzi zawsze z Grasiem... :D
Odpowiedz
2
@ marian
dnia 04.09.2011, 19:30 · Zgłoś
proszę o odpowiedź w następującej kwestii: czy nazywanie kogoś rumiany jest jakimś argumentem czy też może ubliżaniem? jest pewna grupa osób, która chcąc sobie ulżyć właśnie używa takich argumentów. i jeszcze jedno pytanie : czy można sobie wybrać urodę, inteligencję, kolor włosów itd? jeśli by było można każdy z nas wziąłby to co najlepsze. nie jest w dobrym smaku i tonie używanie takich pseudoargumentów bo one tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia ani wpływu. osobiście dla mnie jest zrozumiałe, że ci którym brak jest argumentów nawet takie wystarczają bo im ulży to, że nie mogą zarzucić nic innego. przypomnikjmy sobie jak poprzednio przed wyborami , które wygrała pani maria k. używano argumentów "[...], nakradł, nabrał, wykorzystywał". później się okazało, że to były pomówienia? czy ktoś oficjalnie powiedział, myliliśmy się to była niestety nie prawda itd... dzisiaj próbuje się stosować podobne metody. czy należy rozumieć, że to to samo gremium ?
Odpowiedz
3
@ bogdan
dnia 04.09.2011, 19:34 · Zgłoś
Odpowiem wprost - kłamiesz. Po tym jak Pan Burmistrz objął stanowisko i podziękował tej Pani ona powiedziała, że czeka aby podał ją do prokuratury i oskarżał...( w każdym razie sens był taki)- czy to elegancja i klasa czy też wzięte prosto z bruku i od razu uważanie, że ktoś podobnie jak ona będzie nalatywał, straszył i donosił na prokuraturę...? Jeśli to jest klasa to chyba mniej niż zero.
Odpowiedz
-14
@ powiec
dnia 01.09.2011, 11:40 · Zgłoś
Kurowska nie ma szans. Dla przyzwoitych ludzi nie ma miejsca w polityce dzisiaj
Odpowiedz
3
@ jaa
dnia 01.09.2011, 17:47 · Zgłoś
Z pierwszym zdaniem Twojej wypowiedzi zgadzam się, a z drugim nie:). Może moja wypowiedź ułatwi forumowiczom ocenę Twojego komentarza:)
Odpowiedz
16
@ 1011
dnia 01.09.2011, 11:40 · Zgłoś
Głosując na PO, lub PIS przyczyniasz sie do upadku Polski.
Odpowiedz
21
@ pograzony filozof
dnia 01.09.2011, 12:11 · Zgłoś
a to Polska juz sie podniosła kiedy?
Odpowiedz
6
@ trk
dnia 01.09.2011, 14:33 · Zgłoś
Nie podniosła. Ale po co kopać leżącego.
Odpowiedz
19
@ rumiany
dnia 01.09.2011, 11:37 · Zgłoś
najlepsza promocja Marii Kurowskiej to nieudolne rządy Rumianego. Blisko rok na stolcu i nic. Wstyd
Odpowiedz
3
@ tolo
dnia 01.09.2011, 22:25 · Zgłoś
gdyby ta pani nie narobila dlugow to czernecki bylby udolny
Odpowiedz
-5
@ do tolo
dnia 02.09.2011, 08:14 · Zgłoś
Ty oszuście ! Przestań kłamać ! Pani Kurowska oddłuzyła miasto o połowę ! Było 40 %, a oddała z 20 % zadłuzeniem. Przecież są na to dokumenty oszczerco !
Odpowiedz
7
@ marian
dnia 04.09.2011, 19:22 · Zgłoś
Podaj konkrety i jakieś argumenty . Na zasadzie wyzwisk i ubliżania prawdy nie zmienisz. Powiedz proszę gdzie są te dokumenty o których tak na pewniaka piszesz? Chcemy się dowiedzieć bo jakoś trudno się dokopać do takich lub podobnych dokumentów. Prawdy nie zakrzyczysz ani nie zaplujesz!
Odpowiedz
6
@ reni
dnia 05.09.2011, 15:51 · Zgłoś
ja dobrze pamiętam jak zmarnowała inwestycję pod nowe wysypisko spalarnie i kompostownie itp i nikt mi tego nie ma prawa powiedzieć że to nie jest jej wina. Były by miejsca pracy a tak trzeba płacić i Krosno zarabia:(
Odpowiedz
-20
@ grzes
dnia 01.09.2011, 11:34 · Zgłoś
Wybór Czerneckiego na burmistrza był katastrofą dla tego miasta. Niestety taka jest prawda.
Odpowiedz
16
@ :\
dnia 01.09.2011, 12:46 · Zgłoś
Bo to był taki wybór jakbyś chciał zadecydować czy będziesz garbaty z lewej czy z prawej strony. Dla mnie to bez rożnicy.
Odpowiedz
-11
@ Rydz
dnia 01.09.2011, 13:34 · Zgłoś
Za poprzedniej kandencji nie było żadnej rewelacji i powodów do dumy.
Odpowiedz
20
@ ek
dnia 01.09.2011, 17:23 · Zgłoś
[cytat=grzes]Wybór Czerneckiego na burmistrza był katastrofą dla tego miasta. Niestety taka jest prawda.[/cytat]

jak mi udowodnisz, że poszedłeś do głosowania, to iok, ale jeśli nie byłeś, to [...]
Odpowiedz
8
@ michaś
dnia 01.09.2011, 19:47 · Zgłoś
Był dąb Hitlera
Odpowiedz
3
@ do Rydza
dnia 01.09.2011, 20:59 · Zgłoś
Kazali ci klikać ?- to klikasz, a z prawdą mijasz się bardzo.
Odpowiedz
-1
@ kazmirz
dnia 02.09.2011, 04:22 · Zgłoś
twoje myslenie jest zalosne..pewnie 5-ta klasa podstawowki
Odpowiedz
-32
@ justi
dnia 01.09.2011, 11:28 · Zgłoś
Trzymam kciuki za Panią Marię. Uczciwych ludzi brakuje w tym polskim bagienku!
Odpowiedz
-3
@ jaa
dnia 01.09.2011, 16:56 · Zgłoś
Mam odmienne zdanie. Doświadczeni samorządowcy są potrzebni tutaj, w naszym środowisku, dlatego nie możemy ich wysyłać do Warszawy. Mam więc nadzieję, że żaden z kandydatów do parlamentu z naszego powiatu nie opuści nas (czyt. uzyska mandat) :)
Odpowiedz
-5
@ do jaa
dnia 01.09.2011, 20:56 · Zgłoś
Popieram cię w tej części, że wybrani w ostatnich wyborach burmistrzowie i wójtowie nie powinni kandydować, bo to jest robienie w balona wyborców. A ponadto znowu musiałyby się odbywać wybory na wójta czy burmistrz i kolejna strata pieniędzy i zamieszanie w całej gminie.
Pani Maria nie jest burmistrzem a jest osobą bardzo kompetentną i dlatego wszyscy powinniśmy na nią głosować. Polska potrzebuje takich ludzi !
Odpowiedz
3
@ Ronin
dnia 01.09.2011, 11:26 · Zgłoś
co to Doline Pięciu Stawów Polskich pomyliła z Morzem Bałtyckim ?? myśle że tam powinna zwiedzać rejony ratowane - powiedzcie nie w wyborach tak jak to było w samorządowych.
Odpowiedz
10
@ neutral
dnia 01.09.2011, 12:10 · Zgłoś
ale za to dolina Pieciu Stawow ładna:)
chociaz zdjecie fajne z pieknym tlem
polecam Tatry
Odpowiedz
3
@ uu
dnia 01.09.2011, 17:12 · Zgłoś
PIEROGI GOTOWAĆ w dąbrowce a nie do parlamentu :P
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 01.09.2011, 20:37 · Zgłoś
[cytat=Ronin]co to Doline Pięciu Stawów Polskich pomyliła z Morzem Bałtyckim ?? myśle że tam powinna zwiedzać rejony ratowane - powiedzcie nie w wyborach tak jak to było w samorządowych.[/cytat]

Nie kłam! Ty nie myślisz!
Odpowiedz
1
@ Kazmirz
dnia 02.09.2011, 04:02 · Zgłoś
Twoja glupota nie da sie ocenic..
Odpowiedz
5
@ honorata
dnia 02.09.2011, 10:51 · Zgłoś
Naprawde żenujący komentarz, widać ze celem twym samym w sobie jest pusta nic nie znaczaca kpina, bo z poważnymi faktami to nie podyskutujesz! Z takimi komentarzami to sobie poszalej ale na blogu dla pseudokiboli Ronin, bo minal juz czas takich krzykaczy jak ty! Ludzie maja juz dosc blaznów kpiących tylko pod publikę!!!
Odpowiedz
6
@ kucharz
dnia 04.09.2011, 10:22 · Zgłoś
Chyba dla psa- jaki kucharz ,taki burmistrz i taki będzie poseł
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.