Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Trzecia edycja GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY

11

W sobotę 23.10.2010 odbyła się już trzecia edycja GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY.

Została rozegrana już trzecia edycja  tej imprezy. Po raz drugi udział wzięli w niej zawodnicy naszego klubu.

Wyniki naszych zawodników:

Bania Cezary III miejsce w kategorii wagowej do 73 kg.

Nocula Natalia V miejsce w kategorii wagowej do 30 kg.

Szczepanik Dawid V miejsce w kategorii wagowej do 33 kg.

Bezak Wiktor VII miejsce w kategorii wagowej do 73 kg.


UKS ASW-JUDO JASŁO

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do :)
dnia 29.10.2010, 14:46 · Zgłoś
Mądry Polak po szkodzie!
Odpowiedz
0
@ Robi
dnia 29.10.2010, 08:56 · Zgłoś
to jest chore co robicie niezdrowa rywalizacje zobaczcie ze mimo,ze to dwa kluby a dzieciaki sobie kibicuja na zawodach i wspieraja a niektorzy dorosli ,, drą koty,, opamietajcie sie i skonczcie z chorymi artykulami i komentarzami
Odpowiedz
0
@ rodzic
dnia 28.10.2010, 19:15 · Zgłoś
Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i nie widzę w komentarzach nic /[...]/jak to ująłeś, a lepszy start dzieciaków psują konflikty które wywołują właśnie takie osoby.A jeśli ktoś pisze artykuł to powinien uważnie się zastanowić jakie informacje w nim zamieszcza i czemu mają służyć.
Odpowiedz
0
@ do jur73
dnia 28.10.2010, 10:46 · Zgłoś
Widzę, że interesują was tylko informacje, które stanowią ogromny sukces a reszty nie podajesz, a w linku który podałeś są też wyniki drużynowe chłopców o których z rzeczywistych przyczyn już nie napisałeś bo mieli słabszy wynik.sukcesy są w obydwu klubach ale wynik to nie wszystko,robi się to dla dzieci a ich rodzice wielcy komentatorzy internetowi psują im lepszy start w przyszłość.Mnie cieszy fakt że podaje się informacje rzetelne i nie tylko te najlepsze dla klubu i jego promocji. poprostu informacje prawdziwe, i to że zajmują 9 miejsce jest napisane to dobrze i wcale nie z zazdrości do tych,którzy zajmują pierwsze miejsce.a swoją drogą zamiast komentować to napisalibyście wielcy pisarze coś o zawodach w Łodzi.
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 28.10.2010, 10:37 · Zgłoś
Ludzie to jest informacja!!! czy jak piszę się o wypadku śmiertelnym na drodze i mówi o ofiarach i rannych to ma to na celu poprawienie samopoczucia tym co przyżyli...powarjowaliście?to jest informacja o zajmowanych miejscach po trzech edycjach.Niestety sympatycy klubu UKS MOSIR JASŁO nie umieją rozróżnić informacji od złośliwośći,albo poprostu nie umieją być gorsi i stąd te [...] komentarze!ludzie czy teraz po wynikach z łodzi inni mają pisać złośliwe komentarze pod wynikami poszczególnych zawodników??? z tego co wiem to trener prosił o usunięcie tej informacji z artykułu, dobrze, że choć jedne mądrzejszy od reszty!
Odpowiedz
0
@ jur73
dnia 28.10.2010, 09:29 · Zgłoś
czy informacja , że ta druga drużyna z Jasła ma 15 miejsce ma poprawić samopoczucie tej drużyny która ma miejsce 9? Bo nie bardzo widzę sens tej informacji...Tym bardziej że ta druga jasielska drużyna nie startowała w tym krakowskim turnieju, a innym- w Łodzi gdzie w kategorii dziewczynek na prawie 40 drużyn zajęła 1 miejsce: http://www.judo-azs.pl/2010/10/26/miedzynarodowy-turniej-judo-o-puchar-azs-lodz-podsumowanie/
Odpowiedz
0
@ do alex
dnia 27.10.2010, 21:25 · Zgłoś
nie chodzi ani o jakąś niezdrową rywalizacje ani żadną licytacje, każdy rozumie że zawodnicy startują w różnych imprezach i klub UKS ASW-JUDO JASŁO też nie brał udziału też we wszystkich edycjach tej imprezy,ale widzę że podawanie wyników które są ogólnodostępne przeszkadza innym. wyniki można znaleźć pod podanym linkiem http://judoinfo.pl/node/1891
i proszę się nie martwić nasz klub nie czuje się zagrożony, robimy swoje podobnie jak trener Michał i jeśli uważasz że jest to jakakolwiek rywalizacja to jest ona zdrowa co powoduje podnoszenie poziomu dla młodych sportowców.proszę odrazu nie odbierać tego jako jakieś ataki czy cokolwiek innego sobie pomyślałeś, zawsze podajemy informacje odnośnie udziału dwóch klubów na naszej stronie i nie robimy tego złośliwie. Równocześnie informuje,że wyniki z zawodów w Łodzi można również znaleść na ogólnodostępnej stronie http://www.judo-azs.pl/2010/10/26/miedzynarodowy-turniej-judo-o-puchar-azs-lodz-podsumowanie/
Niestety widzę, że jakiekolwiek informacje podawane niektórych bolą,nie rozumiem tego gdyż są one prawdziwe i podawane w dobrej wierze.W edycji GRAND PRIX BIAŁEJ GWIAZDY udział biorą trzy kluby z podkarpacia i to jest godne zauważenia.
Uprzejmie proszę jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia lub sugestie to proszę je zgłaszać do trenerów lub działaczy klubu UKS ASW-JUDO JASŁO bo właśnie takie komentowanie i pisanie o głupotach, które nie mają miejsca na forach internetowych nie sprzyjają dobremu rozwojowi judo w naszym mieście.
Odpowiedz
0
@ startujący
dnia 27.10.2010, 20:26 · Zgłoś
to ja na grocie a nie na wiśle
Odpowiedz
0
@ alex2
dnia 27.10.2010, 13:49 · Zgłoś
Zamieszczone zdjęcia nie są z tych zawodów ponieważ zawodnicy UKS Mosir Jasło Judo nie mogli być w dwóch miejscach jednocześnie
Odpowiedz
0
@ rodzic
dnia 27.10.2010, 13:37 · Zgłoś
Brawo,widać że praca idzie w dobrym kierunku,gratuluje wszystkim a w szczególności Natalii bo rywalizując z chłopcami jako jedyna dziewczynka w tej wadze doszła tak daleko.
powodzenia w dalszej karierze sportowej.
Odpowiedz
0
@ alex2
dnia 27.10.2010, 12:49 · Zgłoś
klub judo UKS MOSIR Jasło zajmuje 15 miejsce ponieważ zawodnicy nie startowali w ostatnich edycjach pucharu tylko brali udział w innych zawodach.Nie rozumiem więc po co ta licytacja i niezdrowa rywalizacja o miejsca,jeśli ktoś nie uczestniczył w danych zawodach.CZyżby klub UKS ASW judo poczuł się zagrożony?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.