Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Trzecie miejsce "szóstki" rocznik 2001 na turnieju Resovia Winter Cup

10

18 grudnia 2010r. drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2001 wzięła udział w turnieju RESOVIA WINTER CUP w Kielnarowej. Młodzi zawodnicy zajęli III miejsce.

Najlepszym zawodnikiem UKS 6 Jasło został Stasz Szymon.

Najlepszym bramkarzem całego turnieju został wybrany bramkarz „Szóstki” Lepucki Łukasz.

Ostateczna klasyfikacja:

1 miejsce Motor Lublin
2 miejsce Hetman Zamość
3 miejsce UKS 6 Jasło
4 miejsce BKS Lublin
5 miejsce Igloopol Dębica
6 miejsce Resovia I Rzeszów
7 miejsce Unia Tarnów
8 miejsce DAP Dębica
9 miejsce Stal Rzeszów
10 miejsce Resovia II Rzeszów

Skład UKS 6 Jasło:

Lepucki Łukasz, Szydło Karol, Jajko Dawid, Pankiewicz Szymon, Wojdyła Krzysztof, Ciuła Paweł, Dziadosz Szymon, Baran Arkadiusz, Stasz Bartosz, Stasz Szymon (kpt), Rakoczy Michał.

UKS 6 Jasło

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gośka
dnia 01.02.2011, 17:37 · Zgłoś
fajne łukasz
Odpowiedz
0
@ lolob
dnia 21.12.2010, 08:48 · Zgłoś
Patrzcie jat te dzieciaki się cieszą, widać prawdziwą radość a nie naburmuszone miny pseudozawodowców. Brawo chłopcy, radośc przede wszystkim. Widac że w tym ukesie dzieciaki przy okazji treninu fajnie się bawią.
Odpowiedz
0
@ Widz
dnia 21.12.2010, 08:01 · Zgłoś
Jasne, no bo trener na zdjęciach jest najważniejszy!!!
A może on właśnie robił te zdjęcia??
Moim zdaniem najważniejsze są uśmiechy na twarzach dzieci - spórzcie jak oni się cieszą, aż serce się raduje.
Odpowiedz
0
@ yyy
dnia 21.12.2010, 06:53 · Zgłoś
Spragnionych widoku trenera odsyłam na stronę drużyny tj. www.uks6jaslo.futbolowo.pl w zakładce galeria jest więcej zdjęć z tego turnieju, także z trenerem. Umieszczono zdjęcia z dziećmi ponieważ to one w tym całym 'zamieszaniu' są najważniejsze, czyż nie tak.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 20.12.2010, 20:46 · Zgłoś
No własnie ... a gdzie trener ? Nie napisano kto trenuje grupę , a na zdjęciach tez nikogo takiego nie widać ... Cenzura jakaś czy cuś ... ?
Odpowiedz
0
@ kibol
dnia 20.12.2010, 20:31 · Zgłoś
UKS KRÓLEM JEST...:-)
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 20.12.2010, 20:20 · Zgłoś
Gratulacje dla całej drużyny oraz dla najlepszych zawodników i trenera :)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 20.12.2010, 19:47 · Zgłoś
super chłopcy oby tak dalej!! gratulacje dla zawodników i trenera
Odpowiedz
0
@ u
dnia 20.12.2010, 12:39 · Zgłoś
Brawo chłopcy tak trzymać - życzę dalszych sukcesów!
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 20.12.2010, 10:36 · Zgłoś
gratulacje dla młodych piłkarzy!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.