Trzecie zwycięstwo juniorek w rundzie rewanżowej
8
Trzecie, kolejne zwycięstwo w rundzie rewanżowej odniosły juniorki UKS MOSiR Jasło. Na własnym parkiecie pewnie pokonały MKS Łańcut 3-1 (25:15, 25:21, 20:25, 25:14).
Świetnie dysponowane jaślanki nie dały wielu szans zawodniczkom z Łańcuta. Mocna zagrywka,podparta dobrą grą w obronie oraz skutecznie wyprowadzany kontratak, to był klucz do zwycięstwa na korzyść jaślanek.
UKS MOSiR Jasło: Wantuch, Szustkiewicz, Martowicz, Rak, Michalec, Mikuś, Wiklowska (libero)
Trener:Tomasz Janusz
Świetnie dysponowane jaślanki nie dały wielu szans zawodniczkom z Łańcuta. Mocna zagrywka,podparta dobrą grą w obronie oraz skutecznie wyprowadzany kontratak, to był klucz do zwycięstwa na korzyść jaślanek.
UKS MOSiR Jasło: Wantuch, Szustkiewicz, Martowicz, Rak, Michalec, Mikuś, Wiklowska (libero)
Trener:Tomasz Janusz
