Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Trzy złote medale zdobyte w kickboxingu w Niemczech!

45

Zawodnicy Jasielskiego Klubu Sportów Walki prowadzonego przez trenera Jerzego Pilarza i jego asystenta Wojciecha Busia odnieśli duży sukces w Mistrzostwach Makroregionu Baden Niemcy w kickboxingu - organizacji WKU/GCO/Światowa Unia Karate i Kickboxingu - zdobywając 3 złote medale.

Mistrzostwa, które odbyły się 17 marca 2018 w Winterach były jednym z turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Świata organizacji WKU/GCO zrzeszającej zawodników z 54 krajów.

Rafał Janczewski zajął I miejsce w full-contact – 85 kg , Michał Pogorzelski I miejsce w kick-light– 75 kg, a Wojciech Buś również I miejsce w K1 – 85 kg

Najtrudniejszą drogę do zwycięstwa miał Wojciech Buś który miał 4 walki, w tym 2 wygrane przed czasem. W finale zwyciężył z zawodnikiem ElijaUlkuseven reprezentującym Niemcy, posiadaczem „ pasa pro-am”

Organizatorem wyjazdu był Shihan Tadeusz Krygowski, który reprezentuje Organizację WKU/GCO w Polsce.

Jasielski Klub Sportów Walki

Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
8
@ Iii
dnia 29.03.2018, 21:58 · Zgłoś
Odnoszę wrażenie że komentator wyżej twierdzi że Ci trzej Panowie zdobyli medale podając ręczniki czy grając w szachy ? Wszystko rozumie walka w Jaśle czy może w łodzi a w Monachium ale walka pojechali stanęli w ringu i walczyli zdobyli medale i sie chwała i my mieszkańcy nie wszyscy ale duża większość na pewno życzę dużo sukcesów i Panowie nie wracajcie się w manipulację bo to jest dziecinada
Odpowiedz
0
@ do jaslo4u
dnia 29.03.2018, 11:54 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-5
@ T
dnia 27.03.2018, 22:45 · Zgłoś
Może, gdyby Panowie wygrali Mistrzostwa Polski otrzymując takie medale to nie byłoby tylu negatywnych opinii. Rzeczywiście to ,,ośmieszanie się", bo wystarczyłoby pojechać do większego miasta i to nie na zawody tylko na sparingi z klubowymi średniakami gdzie owi zawodnicy z Jasła dużo by nie pokazali. Neutralnie! to po co ktoś porównuje do Judo? skoro tam zdobywają medale w MP I ME! - ciekawe, czy z Jasła zdobywał ktoś medale w MP K-1? wtedy można byłoby się publicznie chwalić, a nie błaźnić regionalnymi ,,tupankami" Niech jakiś idi..a nie pisze w stylu ,,chodź pokaż co umiesz itd." Każdy ma swoje zdanie niezależnie, czy coś trenuje czy nie.
Odpowiedz
1
@ zz
dnia 29.03.2018, 08:10 · Zgłoś
Najpierw zobacz [...] jakie są zasady w zawodach judo. Tam nie zdobyć medalu to wielka sztuka. Od taka ciekawostka.
Odpowiedz
6
@ Uczestnik
dnia 24.03.2018, 23:39 · Zgłoś
Ja uważam że trener W jest dobrym trenerem ...
Daje wycisk ale stara się każdego uczestnika treningu pouczyć i poprawić bo nie szt
Zmotywować do treningu dla mnie 10 na 10
Odpowiedz
-4
@ tylko kopana
dnia 24.03.2018, 16:42 · Zgłoś
Reprezentują sporty siłowe, elitarne nie dla każdego, nie wszyscy znają się na zasadach punktowania. Dominuje piłka nożna, szkoda,że ma w Jaśle niskie loty.
Odpowiedz
12
@ trenerzy
dnia 24.03.2018, 13:10 · Zgłoś
Prawda jest taka że zarówno Pan S. jak i Pan W. nie nadają się na trenerów. tylko Pan Jerzy Pilarz jest trenerem, który swoim doświadczeniem działa w Jaśle, a obrażanie go przez Pana S. jest poniżej jakiekolwiek krytyki. Tym bardziej, że sam u niego się uczył.
Odpowiedz
15
@ Jaslanin
dnia 23.03.2018, 22:52 · Zgłoś
Wielkie gratulacje dla chłopaków z JKSW oraz dla Pana Krygowskiego
Dajcie siebie spokój z jakimiś zaczepkami. Jedni i drudzy niech się biorą do roboty , chcemy więcej takich informacji o zwycięstwach zawodników z Jasła!!
Odpowiedz
-8
@ Rjs
dnia 23.03.2018, 19:54 · Zgłoś
Może obaj trenerzy zarówno pan S jak i pan W powinni pójść po rozum do głowy i zacząć robić coś razem dla tego waszego kickbixongu? Jak tak dalej pójdzie i kluby nakręcać będą się na siebie to zostaniecie zepchnieci na margines. Jeden i drugi powinien wyluzować ale to wasza sprawa
Odpowiedz
12
@ patrząc z boku
dnia 23.03.2018, 15:08 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-6
@ Jaas
dnia 23.03.2018, 14:03 · Zgłoś
Kolejny usunięty komentarz i jak najbardziej na temat. Czy ktoś wymusza na was usuwanie komentarzy? Ktoś czegoś obawia ?
Odpowiedz
0
@ KKSA
dnia 23.03.2018, 13:27 · Zgłoś
Dlaczego usuwane są komentarze, które nie są obraźliwe a wyjaśniają dlaczego między klubami jest tak napięta atmosfera.
Odpowiedz
4
@ drugie dno
dnia 23.03.2018, 07:14 · Zgłoś
Jako zawodnicy trenujący obecnie w klubie Spartan, również byliśmy niejednokrotnie świadkami obraźliwych treści kierowanych do naszych trenerów ( zwłaszcza jednego z nich ) zahaczających o ich życie prywatne.
Trzeba skończyć z nakręcaniem się jedni na drugich.
Każdy niech robi swoje
Odpowiedz
14
@ sx
dnia 22.03.2018, 19:45 · Zgłoś
brawo brawo brawooo!!! aż serce rośnie jak się czyta takie artykuły !! gratulacje!!
Odpowiedz
14
@ Węgorz
dnia 22.03.2018, 16:29 · Zgłoś
No i po co się tłumaczyć? Każdy działa na swój rachunek, to że jedni i drudzy nie pałają do siebie sympatią (i wcale się nie dziwię po wypowiedziach jednej osoby na zamkniętej grupie, które latają po necie), to jest tylko i wyłącznie ich sprawa! Ważne że sporty walki rozwijają się w Jaśle czy to u Spartan czy w Jasielskim Klubie Sportów Walki. Dla mnie osobiście liczy się Judo i cieszy że trener Krygowski współpracuje z JKSW i dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu. U nas w Judo też są dwie grupy z tym że nie ma rywalizacji. Wiadome że w JKSW trenują chłopaki z Jasła, dużo kibiców, natomiast w Spartanach osoby, które nie żyją z nimi raczej w zgodzie. Mimo to jakoś działają i życzę sukcesów zarówno jednym jak i drugim! Oss
Odpowiedz
-8
@ zdzicho
dnia 22.03.2018, 16:54 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-7
@ SPARTAN
dnia 22.03.2018, 16:05 · Zgłoś
Piszę jako trener AWS sekcji SPARTAN. Jak zauważył jeden z naszych trenerów łączenie jakiś negatywnych komentarzy z naszą sekcją jest błędem , nasi zawodnicy nie wypowiadają się publicznie na temat drugiego klubu kickboxingu. Jednocześnie gratulujemy sukcesów .
Trzeba też sprostować jeden komentarz organizacja WKU jest bardzo duża i ich mistrzostwa są bardzo duże.
Myślę też ze trzeba pokazywać kickboxing z Jasła od wszystkich stron, zarówno Spartanie jak i zawodnicy jasielskiego klubu robią dobrą robotę .
Trener Asw SPARTAN
Odpowiedz
-8
@ Spartan
dnia 22.03.2018, 15:07 · Zgłoś
Gratulujemy sukcesów! Pozdrawiamy!
Jednocześnie informuję, że przypisywanie Spartanom negatywnych, szkalujących, bądź obrażających komentarzy klubu JKSW jest nieprawdziwe.
Osoby, które karmią się na wywoływaniu burzy w szklance wody róznież pozdrawiamy i życzymy sukcesów sportowych.
W imieniu Spartan - Paweł Pliszyło
Odpowiedz
8
@ Krzysiek
dnia 22.03.2018, 14:36 · Zgłoś
Uważam że to ludzie bez sumienia i zasad moralnych. Tylko krytykować ptrafia
Odpowiedz
21
@ Kick12
dnia 22.03.2018, 08:40 · Zgłoś
Widać po komentarzach, że są ludzie, którzy przez swoją megalomanię nie myślą już racjonalnie. Hns chłopaku doskonale wiem, że nie jesteś tym za kogo się podajesz. Żenada.
Odpowiedz
15
@ obserwator
dnia 22.03.2018, 08:36 · Zgłoś
połowe złośliwych komentarzy pewnie piszą ci co "idą na sam szczyt". poluźnijcie zawory
Odpowiedz
-35
@ Kibic
dnia 22.03.2018, 07:23 · Zgłoś
Nie wieże co tu się dzieje , mistrzostwa Makroregionu? To ja się pytam czy naprawdę moje pieniądze musza iść na coś? To może mogli by sobie zorganizować mistrzostwa Np. Jasła bo to ten sam poziom i było by taniej niż sponsorowac wyjazdy i to jeszcze na Makrookregi!!
Czarni grają na zrujnowanym obiekcie i ciągle mają zabierana część finansowania, to samo siatkówka czy inni ludzie którzy mają ambicje i pomysły na promowanie sportu zostają z tyłu żeby Ci wielcy wojownicy mogli walczyć w mistrzostwach Makroregionu gdzieś na prowincji w Niemczech.
Wielki sukces niewątpliwie akurat na stronę główną w tym portalu się nadaje tylko nie w tej zakładce, dla tych panów powinno stworzyć zakładkę "sciema jasielska"
Odpowiedz
14
@ Kibic 2
dnia 22.03.2018, 07:47 · Zgłoś
Ale wiesz o tym że w jksw trenują również kibice Czarnych? Ten sam poziom dobre sobie. Pokaż tych wielkich kickboxerow z Jasła w tych kategoriach wagowych
Odpowiedz
18
@ do kibic
dnia 22.03.2018, 08:06 · Zgłoś
Wyjazd nie był finansowany z pieniędzy Miasta Jasła.
W zawodach uczestniczyło 1300 zawodników
Odpowiedz
20
@ JKS CZARNI 1910 JASŁO
dnia 22.03.2018, 11:11 · Zgłoś
Bardzo proszę wszystkich chłopaków trenujących i walczących w JKSW o nie odpowiadanie na [...] komentarze prowokatorów z konkurencyjnych klubów sportów walki. Nikt z Czarnych złego słowa nie powie na Was bo za marne pieniądze robicie super robotę i My to doskonale wiemy i doceniamy.
Odpowiedz
-3
@ [...]
dnia 23.03.2018, 08:37 · Zgłoś
Kibic od siedmiu bolesci. Pokaz cwaniaku co ty potrafisz i jak promujesz Jaslo ?! [...] i pilot w rece , ot cwaniaczek sprzed telewizora ...
Odpowiedz
3
@ Ola
dnia 23.03.2018, 13:01 · Zgłoś
A ja nie wierzę, że ktoś tak pisze, zakładka mile widziana ,ale nie ściema a [...],pozdrawiam.
Odpowiedz
22
@ do HNS
dnia 21.03.2018, 23:48 · Zgłoś
Wyjdź z Wojtkiem na ring i wtedy się się wyśmiewaj. Chłopaki mają pasje i dobre wyniki a Ty siedzisz na[...] przed Tv znając życie i krytykujesz. Pozdrawiam chłopaki.
Odpowiedz
-35
@ Hns
dnia 22.03.2018, 00:13 · Zgłoś
Już byłem całkiem niedawno z nim w ringu
Odpowiedz
23
@ Do łp i HNS
dnia 22.03.2018, 07:46 · Zgłoś
Jeśli tak Was boli że chłopaki coś osiągnęli to czemu nie pójdziecie do nich na trening i nie powiecie, żeby z Wami zrobili sparing? Udowodnicie że jesteście najlepsi, reszta się nie liczy, proste. Szczekać każdy potrafi na necie, ale jak przyjdzie co do czego to okaże się że kupa w majtkach nie pozwala podejść i powiedzieć co się myśli.
Odpowiedz
-36
@ Hns
dnia 21.03.2018, 23:37 · Zgłoś
No tak coś na wzór kickboxingu tylko że jego nieudolna podróbka organizacja stworzona właśnie dla takich zawodników którzy w Polsce na ringach nie mają czego szukać haha
Odpowiedz
16
@ Ból [...]
dnia 22.03.2018, 07:43 · Zgłoś
Czytaj ze zrozumieniem. Coś na wzór KB? Normalne zawody KB do tego było również karate i coś tam jeszcze poszukaj na stronie zanim walniesz nabiła.
Odpowiedz
12
@ johny
dnia 22.03.2018, 13:27 · Zgłoś
JKSW widzę, że jest w strukturach PZKB a to ważne. Nie wiem jak Spartan. Rzuciłem okiem na WKU/GCO to widzę, że organizacja jest ułożona profesjonalnie. Jak zresztą wszystko co niemieckie. Warto i tam zdobywać doświadczenie i pokazywać moc fighterów z Jasła. Generalnie to jest trochę kuriozum , że są dwa kluby judo, dwa KB w Jaśle. I z tego powodu są jakieś pomówienia i umniejszanie. Jeśli już są, to niech rywalizują ze sobą na zdrowych zasadach a nie hejtowania. Wyniki to są właśnie wymierne fakty. Oba kluby na swój sposób propagują i działają na korzyść wizerunku KB w Jaśle. Co zaskakuje to Pan Krygowski. Czy również zorganizowałby wyjazd dla Spartan ? Jakby nie patrzeć KB to jakaś konkurencja dla karate.
Odpowiedz
9
@ Ola
dnia 23.03.2018, 17:11 · Zgłoś
Pytalam p.Krygowskiego i propozycję wyjazdu zlożył jednej i drugiej grupie,pozdrawiam.
Odpowiedz
8
@ do Ola
dnia 23.03.2018, 18:05 · Zgłoś
Potwierdzam
Odpowiedz
18
@ sportowiec
dnia 21.03.2018, 23:34 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
19
@ mały
dnia 22.03.2018, 07:17 · Zgłoś
Jak cię coś boli pseudo sportowcu to ujawnij się bo pisanie zza monitora a rozmowa na żywo o tym co napisałeś to nie drobna ale OGROMNA różnica. Brawo Wojtek,brawo chłopaki. Tak trzymać ,w Jaśle w sportach walki nie tylko judo.
Odpowiedz
24
@ Kaśka
dnia 21.03.2018, 23:18 · Zgłoś
Gratuluję zwycięstwa! Młodzi pełni pasji
i zaangażowania w osiąganiu jak najlepszych
wyników... Shihan Krygowski to człowiek
z pasją, który potrafi do siebie przyciągnąć
młodych ludzi, żeby uczyli się cierpliwości,
szacunku , wytrwałości i dyscypliny...
Odpowiedz
28
@ Ja
dnia 21.03.2018, 23:12 · Zgłoś
Super, Panowie Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)
Odpowiedz
35
@ john
dnia 21.03.2018, 22:42 · Zgłoś
tak chlopcy trzymajcie niech chociaz sport na naszym terenie zostanie
Odpowiedz
-12
@ s
dnia 23.03.2018, 11:07 · Zgłoś
ten Krygowski to wygląda jak mistrz Joda
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.