Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej Mikołajkowy w Gimnazjum nr1 w Jaśle

9
Tradycyjnie co roku z okazji Świętego Mikołaja Gimnazjum nr 1 w Jaśle organizuje halowe mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. Podobnie jak w latach ubiegłych, tegoroczne rozgrywki odbyły się według tej samej formuły. Wystartowały w nich reprezentacje wszystkich klas, a pozostali uczniowie wraz z nauczycielami z trybun dopingowali grające drużyny.

Mecze trwały po 15 minut, a rozgrywki toczyły się tzw. systemem pucharowym, czyli zespół przegrywający odpadał z rywalizacji. W przypadku remisu decydowały rzuty karne.

W rozgrywkach klas pierwszych (8 drużyn) zwyciężyła reprezentacja klasy Id która w finale pokonała klasę sportową Ia 3-2. W półfinale zagrały jeszcze klasy Ih i If.


klasa Id




klasa Ia


Zwycięzcą w rywalizacji klas drugich (7 zespołów) została klasa 2d po zwycięstwie w finale z klasą 2c 7-1. W tej kategorii wiekowej półfinalistami były także klasy 2h i 2f.

 
klasa 2d




klasa 2c
 

W najstarszej grupie wiekowej wystartowały wszystkie klasy trzecie oraz gościnnie klasa sportowa 2a (razem 9 drużyn). I jak się później okazało, zwycięzcą tych rozgrywek została właśnie klasa 2a pokonując w finale klasę 3e 5-0. W półfinale zagrały również klasy 3a i 3b.


klasa 2a




klasa 3b




klasa 3c




klasa 3h


"e6"
Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kamikadze
dnia 13.01.2010, 17:13 · Zgłoś
Ia normalnieee, prze ! :) :D :*
Odpowiedz
0
@ lo
dnia 29.12.2009, 22:51 · Zgłoś
hAh Id najlepsza
Odpowiedz
0
@ xd
dnia 12.12.2009, 15:05 · Zgłoś
hahaha, śmiech :D
Odpowiedz
0
@ asd
dnia 06.12.2009, 22:02 · Zgłoś
3B napinka hahaha !
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 06.12.2009, 20:13 · Zgłoś
2a ruleeez xddd
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 06.12.2009, 11:28 · Zgłoś
Najlepiej to grała 3 g :))
<lol2> dobrzee gralii..! xDD ;]
Odpowiedz
0
@ aniołeczek^.
dnia 05.12.2009, 17:18 · Zgłoś
Bosh...xd ta...piłkarze xd faktycznie 3e brakuje xd ;pp mocni jesteście a 2a pobiła wszystkich ;p ;)
Odpowiedz
0
@ RR
dnia 05.12.2009, 10:06 · Zgłoś
Brakuje u 3e njlepszej klasy w gimnie:D haha..
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.12.2009, 20:18 · Zgłoś
hahaha 3b parodia :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.