Turniej Mikołajkowy w Gimnazjum nr1 w Jaśle
9
Tradycyjnie co roku z okazji Świętego Mikołaja Gimnazjum nr 1 w Jaśle organizuje halowe mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. Podobnie jak w latach ubiegłych, tegoroczne rozgrywki odbyły się według tej samej formuły. Wystartowały w nich reprezentacje wszystkich klas, a pozostali uczniowie wraz z nauczycielami z trybun dopingowali grające drużyny.
Mecze trwały po 15 minut, a rozgrywki toczyły się tzw. systemem pucharowym, czyli zespół przegrywający odpadał z rywalizacji. W przypadku remisu decydowały rzuty karne.
W rozgrywkach klas pierwszych (8 drużyn) zwyciężyła reprezentacja klasy Id która w finale pokonała klasę sportową Ia 3-2. W półfinale zagrały jeszcze klasy Ih i If.

Zwycięzcą w rywalizacji klas drugich (7 zespołów) została klasa 2d po zwycięstwie w finale z klasą 2c 7-1. W tej kategorii wiekowej półfinalistami były także klasy 2h i 2f.
W najstarszej grupie wiekowej wystartowały wszystkie klasy trzecie oraz gościnnie klasa sportowa 2a (razem 9 drużyn). I jak się później okazało, zwycięzcą tych rozgrywek została właśnie klasa 2a pokonując w finale klasę 3e 5-0. W półfinale zagrały również klasy 3a i 3b.

"e6"
Mecze trwały po 15 minut, a rozgrywki toczyły się tzw. systemem pucharowym, czyli zespół przegrywający odpadał z rywalizacji. W przypadku remisu decydowały rzuty karne.
W rozgrywkach klas pierwszych (8 drużyn) zwyciężyła reprezentacja klasy Id która w finale pokonała klasę sportową Ia 3-2. W półfinale zagrały jeszcze klasy Ih i If.

klasa Id


klasa Ia
Zwycięzcą w rywalizacji klas drugich (7 zespołów) została klasa 2d po zwycięstwie w finale z klasą 2c 7-1. W tej kategorii wiekowej półfinalistami były także klasy 2h i 2f.

klasa 2d


klasa 2c
W najstarszej grupie wiekowej wystartowały wszystkie klasy trzecie oraz gościnnie klasa sportowa 2a (razem 9 drużyn). I jak się później okazało, zwycięzcą tych rozgrywek została właśnie klasa 2a pokonując w finale klasę 3e 5-0. W półfinale zagrały również klasy 3a i 3b.

klasa 2a


klasa 3b


klasa 3c


klasa 3h
"e6"
