Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej o Puchar Starosty w Dębowcu

5

W dniach 4 oraz  18 września UKS GIMNAZJUM Dębowiec zorganizował dwa z trzech zaplanowanych turniejów siatkarskich o Puchar Starosty Powiatu Jasielskiego.



W pierwszym turnieju w kategorii Kadetek udział wzięły drużyny takie jak: KPSK STAL Mielec, SST "LUBCZA" Racławówka, KS „EXTRIM” Gorlice oraz UKS GIMNAZJUM Dębowiec.

Klasyfikacja końcowa drużyn:

1.KS „EXTRIM” Gorlice
2.SST "LUBCZA" Racławówka
3.UKS GIMNAZJUM Dębowiec
4.KPSK STAL Mielec

W  drugim turnieju w kategorii Młodziczek rywalizowały drużyny z takich klubów jak: UKS MOSiR Jasło, PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok, MUKS "OLIMP" Czudec oraz drużyna gospodarzy UKS GIMNAZJUM Dębowiec.

Wyniki poszczególnych spotkań:
1.UKS GIMNAZJUM Dębowiec - UKS MOSiR Jasło: 2:0
2.PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok - MUKS "OLIMP" Czudec:  2:0
3.MUKS "OLIMP" Czudec - UKS GIMNAZJUM Dębowiec; 0:2
4.PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok - UKS MOSiR Jasło: 1:2
5.UKS MOSiR Jasło - MUKS "OLIMP" Czudec: 2:0
6.UKS GIMNAZJUM Dębowiec - PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok: 2:1

Najbardziej emocjonujące mecze zostały rozegrane pomiędzy: PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok  a  UKS MOSiR Jasło oraz UKS GIMNAZJUM Dębowiec a  PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok. Ostatecznie drużyna gospodarzy zajęła pierwsze miejsce w całym turnieju, który stał na dobrym poziomie.

Klasyfikacja końcowa drużyn:

1.UKS GIMNAZJUM Dębowiec
2.UKS MOSiR Jasło
3.PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok
4.MUKS "OLIMP" Czudec

Najlepszą zawodniczką turnieju została Elżbieta Wojtunik z UKS GIMNAZJUM Dębowiec.

Marcin Bolek

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Kibic
dnia 27.09.2010, 19:25 · Zgłoś
ja myśle że UKS MOSiR Jasło dokopie UKS GIMNAZJUM Dębowiec wierze w nich
Odpowiedz
0
@ rgggg
dnia 20.03.2011, 20:56 · Zgłoś
nie ma szans...Dębowiec wymiata...
Odpowiedz
0
@ metrowyy
dnia 26.09.2010, 10:11 · Zgłoś
no tak. ;) rywalizacja całkiem spora była, a dębowieckie młodziczki znowu pokazały pazur, eliminując wszystkie drużyny po 2:0 :D
Odpowiedz
0
@ Ktoś ....
dnia 24.09.2010, 20:58 · Zgłoś
W sobotę 25.09.2010 . Mlodziczki i Kadetki jadą na Turniej do Krosna
Odpowiedz
0
@ peggy brown
dnia 22.09.2010, 23:31 · Zgłoś
cóż, dopiero później jasło się rozegrało, więc zbytniej rywalizacji między nimi, a dębowcem nie było. haha, byle do soboty, wtedy pokażą dziewczyny na co je stać. :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.