Turniej o Puchar Starosty w Dębowcu
W dniach 4 oraz 18 września UKS GIMNAZJUM Dębowiec zorganizował dwa z trzech zaplanowanych turniejów siatkarskich o Puchar Starosty Powiatu Jasielskiego.
W pierwszym turnieju w kategorii Kadetek udział wzięły drużyny takie jak: KPSK STAL Mielec, SST "LUBCZA" Racławówka, KS „EXTRIM” Gorlice oraz UKS GIMNAZJUM Dębowiec.
Klasyfikacja końcowa drużyn:
1.KS „EXTRIM” Gorlice
2.SST "LUBCZA" Racławówka
3.UKS GIMNAZJUM Dębowiec
4.KPSK STAL Mielec
W drugim turnieju w kategorii Młodziczek rywalizowały drużyny z takich klubów jak: UKS MOSiR Jasło, PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok, MUKS "OLIMP" Czudec oraz drużyna gospodarzy UKS GIMNAZJUM Dębowiec.
Wyniki poszczególnych spotkań:
1.UKS GIMNAZJUM Dębowiec - UKS MOSiR Jasło: 2:0
2.PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok - MUKS "OLIMP" Czudec: 2:0
3.MUKS "OLIMP" Czudec - UKS GIMNAZJUM Dębowiec; 0:2
4.PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok - UKS MOSiR Jasło: 1:2
5.UKS MOSiR Jasło - MUKS "OLIMP" Czudec: 2:0
6.UKS GIMNAZJUM Dębowiec - PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok: 2:1
Najbardziej emocjonujące mecze zostały rozegrane pomiędzy: PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok a UKS MOSiR Jasło oraz UKS GIMNAZJUM Dębowiec a PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok. Ostatecznie drużyna gospodarzy zajęła pierwsze miejsce w całym turnieju, który stał na dobrym poziomie.
Klasyfikacja końcowa drużyn:
1.UKS GIMNAZJUM Dębowiec
2.UKS MOSiR Jasło
3.PBS BANK "SANOCZANKA" Sanok
4.MUKS "OLIMP" Czudec
Najlepszą zawodniczką turnieju została Elżbieta Wojtunik z UKS GIMNAZJUM Dębowiec.
Marcin Bolek
