Turniej o puchar szkółki tenisowej "Tenis Master"
W dniu 09 stycznia 2011 r. w niedzielę hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle gościła młodych zawodników tenisa ziemnego w ramach turnieju o puchar szkółki tenisowej "Tenis Master". Zdobywcą głównego trofeum w kategorii chłopców starszych został Marcin Maciechowski, zwyciężając po wyrównanym finale (10/8, 10/9) ze znacznie młodszym Michałem Więckiem.
Pozostałe miejsca:
3. Wiktor Jachym
4. Andrzej Szaro
5. Daniel Muszański
6. Konrad Sychta
7. Kuba Samborski
8. Kuba Inglot
9. Wojciech Pochroń
10. Kuba Borowiec
11. Marcin Mastej
12. Kuba Rączka
W kolejnych kategoriach zwycięstwa odnieśłi:
Dziewczynki:
1. Ania Kalisz
2. Ania Gogosz
3. Ola Potempa
4. Wiktoria Gomuła
5. Wiktoria Śliwa
6. Zuzia Krzyszczuk
7. Natalia Sołtys
Chłopcy młodsi w rywalizacji każdy z każdym:
1. Radek Chudy
2. Wiktor Nowacki
3. Adrian Brej
4. Michał Maczuga
5. Paweł Henzel
Chłopcy młodsi(grupa początkowa)
1. Kacper Buda finał z 2. Kubą Krzyszczukiem.
Organizatorzy składają szczere wyrazy podziękowania dla:
- Gimnazjum nr1 za udostępnienie sali,
- Restauracji "Parkowa" za pyszną pizze,
- firmy "Domicela" za ufundowanie dyplomów, medali, pucharów,
- sklepu tenisowego "Novasport", za nagrody rzeczowe, które to otrzymali wszyscy zawodnicy turniejowych zmagań.
Pragniemy jeszcze nadmienić, że dwa dni wcześniej drużyna tenisa ziemnego z Kołaczyc gościła tenisistów z Jasła w towarzyskim meczu drużynowym. Zwycięstwo stało sie udziałem tenisistów jasielskich (57- 32), których poprowadził:
kapitan - 1. Michal Więcek-singiel - 5-0, debel - 1-1
2. Andrezj Szaro - singiel - 5-0, debel - 1-1
3. Daniel Muszański-singiel - 4-1, debel - 2-0
4. Michał Maczuga- singiel - 3-2, debel - 2-0
5. Adrian Brej - singiel - 3-2, debel - 2-0
Drużyna z Kołaczyc:
Kapitan- 1. Wiktor Jachym- singiel - 2-3, debel - 1-1
2.Kuba Samborski-singiel - 2-3, debel - 1-1
3. Kuba Rączka-singiel - 1-4,debel - 0-2
4. Tomasz Jedziniak-singiel - 0-5, debel - 0-2
5. Kacper Buda - singiel - 0-5, debel - 0-2
ewelinaa22
