Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej o Puchar Tymbarka "Z podwórka na stadion 2010"

12

W dniu 09 czerwca 2010r. na boiskach Stali Stalowa Wola odbyła kolejna edycja tur-nieju o Puchar Tymbarka „Z podwórka na stadion 2010” chłopców i dziewcząt z rocznika 2000. W turnieju chłopców udział wzięło 24 drużyn w tym uznawana przez wielu fachowców za jednego z głównych faworytów drużyna UKS 6 Jasło prowadzona przez trenera Artura Tomaszewskiego. W pierwszej fazie turnieju drużyny podzielone zostały na 6 grup po 4 zespoły.


Drużyna UKS 6 Jasło znalazła się w grupie C i uzyskała następujące wyniki:

UKS 6 JASŁO  -  SP WOLA MIELECKA   6:1
Bramki: Piątkowski 2, Korneusz 2, Szura 2
UKS 6 JASŁO  -  SP HUCISKO   7:1
Bramki: Piątkowski 2, Jędrusik 2, Korneusz 1, Szura 1, Sajdak 1
UKS 6 JASŁO  -  SP STUBNO   12:0
Bramki: Jędrusik 3, Piątkowski 2, Sajdak 2, Korneusz 1, Szura 1, Gierlasiński 1, Wójcik 1, Żytniak 1

Jako zwycięzca grupy drużyna UKS 6 Jasło w meczu ćwierćfinałowym spotkała się z drużyną SP 12 Beniaminek Krosno. Mecz ten pomimo, iż toczony był w upale, który dawał się we znaki zawodnikom obfitował w wiele sytuacji podbramkowych stwarzanych przez drużynę UKS 6 Jasło. Szybko strzelona bramka, bo już w 1 minucie przez Piątkowskiego oraz stwarzanie wielu dogodnych sytuacji podbramkowych spowodowało rozluźnienie w szeregach drużyny i stratę bramki w ostatniej minucie I połowy po fantastycznym strzale „w okienko” z rzutu wolnego zawodnika SP 12 Krosno. Druga połowa meczu w dalszym ciągu przebiegała pod dyktando zawodników UKS 6 Jasło, którzy nie chcąc doprowadzić do wykonywania serii rzutów karnych nadal stwarzali sobie stuprocentowe sytuacji podbramkowe jednak razili oni nieskutecznością, na co niewątpliwy wpływ miały kłopoty żołądkowe dwóch czołowych zawodników drużyny. Otwarta gra i chęć zdobycia zwycięskiej bramki spowodowało odkrycie się drużyny co skrzętnie wykorzystali zawodnicy SP 12 Krosno przeprowadzając akcję zakończoną zdobyciem bramki na 2 minuty przed końcem meczu. Po-mimo desperackich prób doprowadzenia do remisu mecz zakończył się wynikiem 1:2 i odpadnięciem z dalszej rywalizacji.

Ostatecznie drużyna UKS 6 Jasło, która wystąpiła w składzie Grzegorz Żytniak, Paweł Kiszka, Mateusz Cyntler, Gabriel Gierlasiński, Kacper Szura, Patryk Korneusz, Kamil Piątkowski, Norbert Sajdak, Krystian Wójcik, Jakub Jędrusik zajęła V miejsce w turnieju.

UKS Szóstka

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ natka cebula
dnia 11.08.2011, 20:03 · Zgłoś
niezle i tak dalej
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 23.06.2010, 13:14 · Zgłoś
Dobrze "anonimie" , że użyłeś słowa "prawdopodobnie" bo to takie pewne nie jest - jeśli ... to na pewno nie cały ... i wcale nie chodzi tu o sponsorów ...
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 23.06.2010, 10:49 · Zgłoś
Ta szóstka długo nie pociągnie!!. Nie mają sponsorów, a cały rocznik 98 prawdopodobnie przejdzie do Czarnych:D
Odpowiedz
0
@ sport
dnia 22.06.2010, 09:08 · Zgłoś
sukces
Odpowiedz
0
@ DO CZARNI 13
dnia 21.06.2010, 21:38 · Zgłoś
a dwa lata temu Szóstka też była na pudle i co mamy się dalej licytować ... a może napiszesz jaki rocznik Czarnych przegrał z Szóstką w turnieju o Puchar Wielgusa ...
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 21.06.2010, 18:20 · Zgłoś
dokładnie:)
Odpowiedz
0
@ do czarni 13
dnia 21.06.2010, 17:57 · Zgłoś
A w tym roku ci sami czarni w tym samym składzie (rocznik 1999) przegrali w eliminacjach do pucharu WIELGUSA z tą samą 6-ką (rocznik 2000). Albo poziom tak szalenie wzrósł albo grupa naborowa Czarnych Jasło schodzi na psy. (kondycja jak na 100-latka przystało)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 21.06.2010, 15:45 · Zgłoś
kolego ale drużyna czarnych która grała to jest rocznik starszy więc może nie porównuj :)
Odpowiedz
0
@ czarni 13
dnia 21.06.2010, 10:14 · Zgłoś
czarni mieli w tamtym roku drugie miejsce, a szóstka nawet nie jest na pudle.
Odpowiedz
0
@ ktoś123456789
dnia 20.06.2010, 19:27 · Zgłoś
faworyci a 5 miejsce!! haha zal i tyle!!
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 20.06.2010, 10:29 · Zgłoś
gratulacje dla drużyny i trenera :)
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 19.06.2010, 20:05 · Zgłoś
Brawo ,super osiagniecie faworycie.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.