Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Nowy Żmigród
7
Jak co roku Gminny Ośrodek kultury w Nowym Żmigrodzie zorganizował turniej piłkarski o puchar wójta gminy Nowy Żmigród.
Ten turniej co roku gromadzi wiele drużyn do rywalizacji sportowe, która przeprowadzona była na stadionie sportowym w Nienaszowie. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch fazach. W sobotę 11 lipca rozegrano eliminacje a w niedzielę 12 lipca rozegrano i mecze półfinałowe i finałowe.


Zgłoszono dziewięć drużyn do rozgrywek i po przeprowadzeniu losowania podzielono na trzy grupy rozgrywkowe. Turniej przeprowadzono systemem każdy z każdym w grupie rozgrywkowej. Z grup rozgrywkowych do półfinału weszły cztery drużyny. W turnieju uczestniczyły następujące reprezentacje piłkarskie: Nienaszów , Łysa Góra, Nowy Zmigród, Mytarka, Mytarz, Kąty, Stary Żmigród, Makowiska, Brzezowa. Do niedzielnego półfinału weszły drużyny: Nowy Żmigród, Nienaszów, Mytarka oraz Łysa Góra.
W pierwszym meczu półfinałowym spotkał się drużyny Nowego Żmigrodu i Nienaszowa zakończone zwycięstwem Nienaszowa 3:0. W drugim meczu półfinałowym drużyna z Łysej Góry wygrała z drużynom z Mytarki 2:0. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Nowego Żmigrody wygrała z drużyna z Mytarki 3:1. O godzinie 17.30 rozpoczęło się spotkanie finałowe. Po zaciętym meczu i chwilowej niespodziance jaką zafundowała drużyna z Łysej Góry prowadząc 1 do zera , drużyna z Nienaszowa wygrała całe spotkanie 2:1.



Emocji nie brakowało. Zainteresowanie turniejem było duże. Zawody sędziowali sędziowie związkowi z Jasła. Drużyny po zakończeniu turnieju otrzymały z rąk pana radnego Piotra Suskiego pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Składamy serdeczne podziękowania dla klubu sportowego Tempo Nienaszów za pomoc w realizacji tej masowej imprezy.
J. Dębiec|GOK Nowy Żmigród
Ten turniej co roku gromadzi wiele drużyn do rywalizacji sportowe, która przeprowadzona była na stadionie sportowym w Nienaszowie. Rozgrywki przeprowadzono w dwóch fazach. W sobotę 11 lipca rozegrano eliminacje a w niedzielę 12 lipca rozegrano i mecze półfinałowe i finałowe.


Zgłoszono dziewięć drużyn do rozgrywek i po przeprowadzeniu losowania podzielono na trzy grupy rozgrywkowe. Turniej przeprowadzono systemem każdy z każdym w grupie rozgrywkowej. Z grup rozgrywkowych do półfinału weszły cztery drużyny. W turnieju uczestniczyły następujące reprezentacje piłkarskie: Nienaszów , Łysa Góra, Nowy Zmigród, Mytarka, Mytarz, Kąty, Stary Żmigród, Makowiska, Brzezowa. Do niedzielnego półfinału weszły drużyny: Nowy Żmigród, Nienaszów, Mytarka oraz Łysa Góra.
W pierwszym meczu półfinałowym spotkał się drużyny Nowego Żmigrodu i Nienaszowa zakończone zwycięstwem Nienaszowa 3:0. W drugim meczu półfinałowym drużyna z Łysej Góry wygrała z drużynom z Mytarki 2:0. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Nowego Żmigrody wygrała z drużyna z Mytarki 3:1. O godzinie 17.30 rozpoczęło się spotkanie finałowe. Po zaciętym meczu i chwilowej niespodziance jaką zafundowała drużyna z Łysej Góry prowadząc 1 do zera , drużyna z Nienaszowa wygrała całe spotkanie 2:1.



Emocji nie brakowało. Zainteresowanie turniejem było duże. Zawody sędziowali sędziowie związkowi z Jasła. Drużyny po zakończeniu turnieju otrzymały z rąk pana radnego Piotra Suskiego pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Składamy serdeczne podziękowania dla klubu sportowego Tempo Nienaszów za pomoc w realizacji tej masowej imprezy.
J. Dębiec|GOK Nowy Żmigród
