Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej piłkarski w Gliniku Nowym

7
W dniu 19 lipca 2009r. w Gliniku Nowym odbędzie się Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Tarnowiec.

 Chętne drużyny, z  terenu gminy  prosimy o zgłoszenie się do 14 lipca 2009 r. pod numerem telefonu:
013 44 268 18.

Losowanie odbędzie się  14 lipca br. o godz. 15:30 w świetlicy urzędu Gminy w Tarnowcu.



UG Tarnowiec
Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gfdasd
dnia 21.07.2009, 09:14 · Zgłoś
szum:
[...] i buszmen to jest z ciebie
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 17.07.2009, 11:18 · Zgłoś
a powiedz ze może jasło to nie [...]
Odpowiedz
0
@ kibic jasielski
dnia 17.07.2009, 09:08 · Zgłoś
Poco ta zwada niezrozumiała,przecież tam takie
piękne laseczki mieszkają.Jest na czym oko zawiesić.
Odpowiedz
0
@ szum
dnia 16.07.2009, 12:05 · Zgłoś
Glinik to [...] i same [...], zresztą odgradza ich las od cywilizacji normalni buszmeni.
Odpowiedz
0
@ www
dnia 16.07.2009, 09:31 · Zgłoś
Byłeś [...] w Gliniku, nawet nie wiesz jak wygląda Glinik
Odpowiedz
0
@ SDK GRAND MASTER
dnia 15.07.2009, 18:19 · Zgłoś
A ty pewnie wielki miastowy bo z najwiekszego miasta na podkarpaciu Jasla xdddd
Odpowiedz
0
@ blabla
dnia 14.07.2009, 14:46 · Zgłoś
W teksasie powinni zrobić turniej ujeżdżania koni a nie turniej piłkarski, ewentualnie ujeżdżanie sołtysa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.