Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych

2

Zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 8 zostali zwycięzcami turnieju piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Jasła rocznik 2004 i młodsi. Organizatorem turnieju, w którym udział wzięło 7 szkół, był MKS Gamracik przy Szkole Podstawowej nr 11 w Jaśle.

Królem strzelców został Oskar Polakiewicz, najlepszym zawodnikiem Wiktor Kotulak, najlepszym bramkarzem Antoni Jarosz.

Klasyfikacja: I miejsce Szkoła Podstawowa nr 8, II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4, III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2, IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11. Pozostali uczestnicy: Szkoła Podstawowa nr 12, Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Społeczna w Krajowicach.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju oraz składają gratulacje dla wszystkich uczestników oraz zwycięzców.

MKS Gamracik

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
-13
@ lol
dnia 28.10.2017, 16:17 · Zgłoś
Do czego doszło... kiedyś to czwórka lub dziewiątka rządziła a teraz jakieś mini szkółki z obrzeży ale obciach
Odpowiedz
-1
@ Kibic
dnia 31.10.2017, 20:49 · Zgłoś
Szkoda nawet komentować Twoją wypowiedź...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.