Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Jasielskiego
W sobotę 3 września w Jaśle na stadionie przy ul.Sportowej UKS 6 Jasło wspólnie z Starostwem Powiatowym w Jaśle zorganizowali Turniej Piłki Nożnej dla chłopców urodzonych w roku 2006 i młodszych.
Patronat honorowy nad imprezą został objęty przez Starostę Jasielskiego Pana Mariusza Sepioła. W turnieju uczestniczyły drużyny z Podkarpacia, Małopolski oraz ze Słowacji. Rywalizacja stała na wysokim poziomie sportowym i ostatecznie z przybyłych drużyn najlepszymi okazali się zajmując kolejne miejsca na podium Igloopol Dębica, AP Jasło, UKS 6 Jasło. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz medale. Pan Starosta po zakończeniu dekoracji pogratulował zawodnikom wyników Życząc dalszych sukcesów oraz spełniania zamierzonych celów i marzeń.

