Turniej Piłki Nożnej w Gim 1
Gimnazjum nr 1 w Jaśle zaprasza drużyny młodzieżowe (urodzeni w roku 1990 i młodsi) do udziału w rekreacyjnym turnieju piłki nożnej, który zostanie rozegrany w sali gimnastycznej naszej szkoły.
Zgłoszenia, po dopełnieniu wszystkich formalności określonych w komunikacie organizacyjnym, przyjmujemy do dnia 15.10.2008 roku.
Ze względów organizacyjnych, w turnieju może wystąpić maksymalnie 12 drużyn. Poniżej prezentujemy regulamin imprezy.
POWIATU JASIELSKIEGO
(rekreacyjny turniej piłki nożnej drużyn młodzieżowych)
1) Organizatorzy:
- Gimnazjum nr 1 w Jaśle,
- Uczniowski Klub Sportowy „Lider.”
2) Miejsce: hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle, ul. Czackiego 2.
3) Termin: 18-19.10.2008 ( sobota / niedziela ).
4) Uczestnicy:
- w turnieju mogą brać udział dowolne drużyny młodzieżowe z terenu powiatu jasielskiego ( urodzeni w roku 1990 i młodsi ),
- wszystkie drużyny muszą mieć dorosłego opiekuna, który odpowiada za dopełnienie wszystkich formalności i zachowanie drużyny,
5) Zgłoszenia i wpisowe:
- termin zgłoszenia drużyny upływa 15 X 2008 ( środa ) do godz. 12.00
- ostatecznym potwierdzeniem udziału jest:
a) dostarczenie listy zawodników zgłaszanej drużyny,( data urodzenia, PESEL, adres zamieszkania ),
b) posiadanie badań lekarskich lub dostarczenie oświadczeń o zdolności do udziału w turnieju podpisanych własnoręcznie,a w przypadku niepełnoletnich przez przedstawiciela ustawowego,
c) wpłacenie wpisowego 50 zł. od drużyny,
- zgłoszenia w Gimnazjum nr 1 przyjmuje K. Bobula ( 013 446 36 74 ).
6) System rozgrywek:
- drużyna składa się z 5 zawodników ( bramkarz+ 4 zawodników w polu ) oraz maksymalnie 5 zawodników rezerwowych,
- czas gry: 2x 10 min. - obowiązują przepisy gry PZPN dostosowane do hali,
- sposób podziału na grupy oraz rozegrania meczów finałowych zależy od ilości zgłoszonych zespołów i zostanie podany przed losowaniem.
7) Losowanie:
- odbędzie się w dniu 15 X 2008 roku (środa) o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle, pokój nr 23,
- w losowaniu mogą wziąć udział przedstawiciele drużyn.
8) Nagrody: zespoły które zajmą trzy pierwsze miejsca otrzymają puchary i dyplomy.
9) Postanowienia końcowe:
- drużyny powinny grać w jednolitych strojach,
- uczestnicy turnieju powinni posiadać aktualne badania lekarskie,
- uczestnicy zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie,
- organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w czasie turnieju w szatni i na sali gimnastycznej,
- prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu przysługuje organizatorowi.
Kazimierz Bobula
