Turniej Piłki Siatkowej drużyn OSP
24 lipca 2016 r. odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej drużyn OSP połączony z Piknikiem Rodzinnym. Organizatorem turnieju i pikniku był zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Załężu wraz z OSP w Woli Dębowieckiej.

Zawody przebiegały w milej i sportowej atmosferze w upalny dzień. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z OSP Załęża.

II miejsce Załęże, III miejsce OSP Pielgrzymka, IV miejsce OSP Dębowiec.

Najlepszym po rozgrywkach sportowych były zabawy dla dzieci, które prowadził i bawił klaun „ROBERTO”. A o „podniebienie” dbał pan Chłopek, który serwował smaczną grochówkę.


Zawodnikiem turnieju został z drużyny zwycięskiej Krzysztof Wygonik. Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.
Naczelnik OSP Załęże
