Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet poświęcony śp. trenowi Jerzemu Januszowi

6

9.05.2015 w hali MOSiR w Jaśle rozgrywany był po raz szósty Turniej Piłki Siatkowej Kobiet poświęcony pamięci zmarłemu przed dziewięcioma laty trenerowi Jerzemu Januszowi. W turnieju wzięło udział cztery zespoły, mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Wszystkie pojedynki były bardzo wyrównane, i przebiegały w miłej, sportowej atmosferze.

 Tabela końcowa przedstawia się następująco:

1.SNV PRESOV (Słowacja)

2.”CZARNE JASŁO”

3.UKS MOSiR JASŁO

4.”NIEPOZORNE” SANOK

Przyznane zostały również nagrody indywidualne:

Najlepsza przyjmująca: Aleksandra Michalec (UKS „MOSiR” JASŁO)

Najlepsza blokująca : Agnieszka Maczuga ( ”CZARNE JASŁO”)

Najlepsza atakująca: Agnieszka Latoś-Kondyjowska(”NIEPOZORNE” SANOK)

MVP turnieju : Jana Cehovicova SNV PRESOV (Słowacja)

Wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy, oraz nagrody rzeczowe. Organizatorem tego spotkania były zawodniczki trenera Jerzego Janusza , oraz UKS „MOSiR” JASŁO, MOSiR w Jaśle

Nad.org.

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
16
@ bioły
dnia 16.05.2015, 20:24 · Zgłoś
zamiast na czarnych dać na siatke i będą chlopcy i dziewczyny w II lidze.
Odpowiedz
-6
@ www
dnia 16.05.2015, 13:54 · Zgłoś
Dlaczego nic nie piszecie o osiagnieciach czornych
Odpowiedz
-6
@ dfffg
dnia 16.05.2015, 13:42 · Zgłoś
NIC O Czarnych ??? Co z tym portalem.
Odpowiedz
4
@ kibic
dnia 16.05.2015, 12:18 · Zgłoś
Witam wszystkich sympatyków siatkówki, chciałem króciutko powiedzieć że ten turniej który się odbył to było tak naprawdę przypomnienie fantastycznej jasielskiej siatkówki lat 80/90, to były naprawde fantastyczne czasy za sprawą trenera Janusza jak i jego wspaniałych siatkarek.Szkoda że trener nie żyje bo może On stanołby na wysokości zadania jak to zawsze robił siatkówka w lepszym wydaniu powrociła bu do Jasła. Panowie działacze i wszechmocne władze miasta Jasła, zróbcie coś w tym kierunku żeby tak się stało.Jasło potrzebuje siatkówki,dla przypomnienia kiedy jasielskie siatkarki otarły sie o 1 ligę B burmistrzem Miasta Jasła był Andrzej Czernecki który nie żałował pieniędzy na jasielską siatkówkę.Były to fantastyczne czasy dla jasielskiej siatkówki.Pozdrawiam wszystkich sympatyków siatkówki
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 17.05.2015, 12:40 · Zgłoś
P. Pabian również jest miłośnikiem śiatkówki i miejmy nadzieję, że w Jaśle znowu zagości druga liga.
Odpowiedz
0
@ krupek 96
dnia 16.05.2015, 06:02 · Zgłoś
brawo AGA najlepiej blokująca Turnieju
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.