Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Skołyszyn

40
Po raz pierwszy w Skołyszynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Skołyszyn Wiesława Hasiaka. Organizatorem zawodów był dyrektor miejscowego Zespołu Szkół Stanisław Pawluś.

W Turnieju udział wzięło dziewięć zespołów z Jasła, powiatu jasielskiego oraz drużyna z Warszawy, które spotkania w fazie grupowej rozegrały w salach gimnastycznych Zespołów Szkół w Skołyszynie, Bączalu Dolnym i Święcanach. W poszczególnych grupach spotkały się drużyny:

Grupa A: Keks Skołyszyn ,Warzyce, Professional Warszawa. Awans: Warszawa i Keks Skołyszyn.
Grupa B: Okienko Skołyszyn , Gamrat, Osobnica. Awans: Gamrat.
Grupa C: Belfer, Tarnowiec, Gazownictwo. Awans: Belfer.










Mecze finałowe odbyły się w Skołyszynie. W pierwszym spotkaniu półfinałowym spotkały się zespoły Keks Skołyszyn i Belfer. Zwycięzcą spotkania została drużyna Belfra, która pokonała przeciwników 2:1. W drugim półfinale Professional pokonał Gamrat 2:0.

W meczu o trzecie miejsce Gamrat pokonał Keks 2:1, a w wielkim finale Professional Warszawa rozgromił zespół Belfra 2:0. Na miejscach 5-8 uplasowały się drużyny: Okienko Skołyszyn, Gazownictwo Jasło, Tarnowiec, Osobnica, Warzyce.










Najlepszym rozgrywającym Turnieju został Paweł Tomasik (Gamrat), atakującym Jerzy Łaba (Professional), a tytuł najlepszego zawodnika turnieju przypadł ikonie jasielskiej siatkówki Aleksandrowi Czerwińskiemu (Professional).

Zwycięzcy otrzymali z rąk przewodniczącego Rady Gminy Wiesława Hasiaka, zastępcy wójta Krzysztofa Zięby i  dyrektora Zespołu Szkół Stanisława Pawlusia puchary i dyplomy.

Turniej cieszył się dużą popularnością, kibice byli pełni uznania dla poziomu zawodów, umiejętności indywidualnych siatkarzy i ambicji. Wprost nieprawdopodobne wydaje się, że średnia wieku zwycięzców turnieju to ponad 50 lat! Triumfatorzy byli lepsi od młodych zawodników, z których wielu uprawia siatkówkę wyczynowo i mogłoby być ich wnukami.

Sponsorami Turnieju były firmy: Okienko, Gamrat, Keks, Rolwod, Vortumnus, Art.-Bud.

Składy drużyn: Warszawa: Aleksander Czerwiński, Leszek Dobek, Dariusz Domański, Tadeusz  Gulbicki, Andrzej Kosewski, Jerzy Łaba, Zbigniew Melon, Jerzy Wójt. Gamrat S.A.: Paweł Tomasik, Jarosław Ziara, Emil Ochała, Adam Pasterz, Grzegorz Lenar, Ryszard Madej, Piotr Rak, Mieczysław Dziadosz, Paweł Wąsowicz, Jerzy Zając. Belfer: Michał Paluch, Krzysztof Wygonik, Marcin Siwiec, Mateusz Wolski, Jacek Gorgosz, Wojciech Sędłak, Sławomir Dziadosz, Dariusz Fundakowski, Wiktor Mroczka. Keks Skołyszyn: Hubert Hasiak, Mariusz Szpak, Bogusław Byczek, Krzysztof Czochara, Tomasz Pawluś, Szczepan Maciejowski, Bogdan Kręcisz, Konrad Kuś. Gazownictwo: Łukasz Żmijewski, Bartłomiej Rysz, Mirosław Owsiak, Bogdan Konieczny, Kamil Konieczny, Mateusz Żychowski, Bartłomiej Żychowski, Marcin Ciosek. Tarnowiec: Jan Marek Zawadowicz, Wacłąw Bochenek, Piotr Pętlak, Bartłomiej Jerzyk, Jakub Jucha, Hubert Jucha, Daniel Garbacik, Dawid Raś. Osobnica: Mateusz Gliwa, Mateusz Gacek, Rafał Czarny, Artur Bienia, Piotr Madej, Grzegorz Baca, Marzena Brągiel, Janusz Pruchnik. Okienko Skołyszyn: Dariusz Szot, Zbigniew Berkowicz, Tomasz Kmiotek, Artur Antas, Kami Duda, Marcin Michalski, Tomasz Sikora, Mariusz Zając.
                                                                                                                    

EH


Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ gosia64
dnia 04.08.2010, 17:24 · Zgłoś
Ty chyba jestes z 64-tego,no a takiego starego chlopa sobie wzielas.
Odpowiedz
-1
@ wp.1
dnia 25.06.2010, 11:25 · Zgłoś
a ta gosia 64 to niech wyglupia a tymi komentarzami o warszawskich staruszkach. znamy lepszych od nich.
Odpowiedz
-1
@ neta7711
dnia 28.05.2009, 16:28 · Zgłoś
no super ^^:^^:):):):)
Odpowiedz
0
@ II m.
dnia 01.04.2009, 18:12 · Zgłoś
jak zwykle krytykanci psują świetnie zorganizowany turniej.Sam brałem udział w tych zawodach i z pełnym szacunkiem odnoszę się do zwycięzców mam nadzieje że będę mógł zagrać jeszcze raz nimi(w składzie z J.Ł.) i zrewanżować się. Pozdrawiam.
Odpowiedz
-1
@ sandal
dnia 01.04.2009, 14:46 · Zgłoś
:)witam, ja też nie mam nic do ukrycia, nazywam się Wojciech S. Bardzo dziękuję, że mogłem uczestniczyć w tym turnieju - mam lepszy cholesterol :), dobry poziom, gratuluje I miejsca drużynie z Warszawy, Jurkowi składam gratulacje za w dalszym ciągu prezentowany wysoki poziom umiejętności (to rzadkość, która świadczy o profesjonalizmie Jurka), Olkowi wyrazy podziwu za zaangażowanie, siłę, werwę, energię, żywotność. Chłopakom z Warszawy za pasję. Organizatorom za dopięcie wszystkiego na tip-top. Na boisku możemy rywalizować, ale poza nim - szacunek, taka maksyma mi przyświecała od zawsze.
A wszystkim zacietrzewieńcom....bujajcie się :p i twórzcie fanaberie...jeżeli Wam lepiej od tego;)
Odpowiedz
-1
@ ;p
dnia 01.04.2009, 12:30 · Zgłoś
hahaha ale pan HH wyskok zrobił ;p phi hihi
:o
Odpowiedz
-1
@ zawodnik
dnia 31.03.2009, 21:49 · Zgłoś
Po co całe zamieszanie w sprawie pana Łaby. Regulamin był prosty - może grać jeden LIGOWIEC, a całe zamieszanie jak zawsze wychodzi od jednego pana z drużyny "Belfer" Najwyższy czas pogodzić się że jest sie słabym
Odpowiedz
-1
@ jerzylaba1970
dnia 31.03.2009, 21:47 · Zgłoś
Witam Wszystkich,
.......po tych wszystkich przeczytanych komentarzach jak nigdy napiszę bo przykro powiedzieć ale to jest prowincja na której mieszkam i teraz się wstydzę moich kolegów z drużyny jak te bzdury czytają!
Celowo się nie ukrywam i zapraszam wszystkich Panów "komentatorów" na treningi sekcji piłki siatkowej w Jaśle od nowego sezonu bo może wspomożecie podkarpacki sport swoją obecnością.
Gratulacje dla Was,potraficie z czegoś miłego i przyjemnego, co ktoś swoim wysiłkiem potrafił zorganizować zepsuć totalnie...
gdybym wiedział że tak będzie po tych rozgrywkach nigdy by mnie tam nie było.
Ta statuetka którą tam otrzymałem na koniec mojej kariery siatkarskiej wydawała się być najładniejsza -nosząca wspaniałe wspomnienie- a teraz niestety zawędruje chyba na sam tył mojego pamiątkowego,siatkarskiego regału.Od nowego roku mam podjąć pracę z młodzieżą jako trener to jeszcze raz dzięki za wsparcie w tej trudnej i mozolnej pracy szkoleniowej.Powiem Bravo,bravo......???!!!!
PS
gosia64
dziękuje za wsparcie,pozdrów wszystkich kolegów z drużyny i sorki za komentarze tych którzy nie wiedzą co to jest PIŁKA SIATKOWA i dla kogo jest....
Pozdrawiam Wszystkich:p
Jurek Łaba
Odpowiedz
-1
@ były uczestnik....
dnia 31.03.2009, 21:43 · Zgłoś
....popieram kibica.....i jedno chciałbym powiedzieć, jeżeli pamięć mnie nie myli, a bylem uczestnikiem podobnych rogrywek w powiecie jasielskim na przestrzenie kilku ostatnich lat, to Olgierd Czerwiński występował w tylu różnych drużynach, ale z żadną nie zajął pierwszego miejsca? Aż wreszcie mu się udało. Brawo. Gratulacje. Co za determinacja. A co do czołowych zawodników MOSIR- U - to prosze sobie nie robić żartów:) - Fundakowski, Ciosek, Sedlak z 6 lat już ich nikt na MOSIRze nie widział a ważą ze 150 kg. A Siwiec, Zychowski to chyba z 10 lat już w MOSIRZE ich nie widzieli, Lenarta i Tomasika to z 20 lat. I nie ma z nimi co porównywać Łaby, ktory ma atom w ręce i tygrysa w nogach. Sam wygrał turniej...
Odpowiedz
-1
@ ;]
dnia 31.03.2009, 19:40 · Zgłoś
ej ludzie!! po co sie produkujecie!!
było tak. w regulaminie, wyraźnie pisało że może być jeden "ligowiec" po drugie warszawscy mistrzowie to drużyna a nie zbieranina, grają non stop, bo w przeciwnym razie nie mogli by wrócic do gry po przerwie. byli tam ludzie którzy przeżyli w życiu kilka zawałów. i moge sie założyc ze pan z 6 widoczny na ostatnim zdj. gra napewno kilka razy lepiej. powiem tyle. NIE WIESZ,NIE WIDZIAŁEŚ TO NIE ZABIERAJ GŁOSU.
Odpowiedz
-1
@ ......
dnia 31.03.2009, 15:41 · Zgłoś
Hehe Bardzo Podoba mi sie Komentarz Krzyśka :D Dobrze że JB Al Capone nie było heehe bo mogło by być różnie :D
Odpowiedz
-1
@ gracz
dnia 31.03.2009, 14:11 · Zgłoś
ZAMYKAM TEMAT!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1
@ zawodnik
dnia 31.03.2009, 12:29 · Zgłoś
dziekujemy
Odpowiedz
1
@ Nichiyu
dnia 31.03.2009, 12:21 · Zgłoś
Ciekawy jestem czy ktoś w ogóle interesuje się młodzieżą, która gra w koszykówkę. W Skołyszynie w ogóle liczą się tylko piłka nożna i siatkówka, a może warto było by zrobić turniej koszykówki?
Odpowiedz
-1
@ gosia64
dnia 31.03.2009, 10:36 · Zgłoś
Postanowiłam raz jeszcze zabrać głos w sprawie o której tak namiętnie wszyscy tu dyskutują ( m. in. Kibic) A więc moi Drodzy, w drużynie Professional, która zagrała w Skołyszynie grało m.in dwóch zawodników w wieku 58 i 59 lat, a więc nawet z panem Łabą (39 lat) średnia na boisku wyszła 54,4 !!! Więc o czym tu mówić.....A poza tym pragnę zauważyć, iż najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany pan Aleksander Czerwiński ( 55lat !!!) i to ON zdobywał również mnóstwo punktów - więc drogi "Kibicu" życzę Ci, aby Wasza drużyna w przyszłości grała równie dobrze będąc w wieku naszej obecnie czyli ponad 55 lat !!!!
Oj "Kibicu", widzę, że nie możesz jednak przeboleć wygranej oldboyów nad znacznie młodszym zespołem.Rozwiązanie zagadki jest jednak dość proste tkwi bowiem w nazwie zespołu: czyli "Professional" !!! Pozdrawiam serdecznie - gosia64
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 31.03.2009, 10:02 · Zgłoś
Po co te spory na temat gry niektórych zawodników?Wiedzieliśmy wcześniej że w drużynach zagrają zawodnicy z MOSIR-u i wcale nam to nie przeszkadzało.W Warzycach zagrała bardzo fajna dziewczyna, która też gra w Jaśle w siatkę i co z tego.To duża frajda móc się zmierzyć z czynnymi zawodnikami i porównać swoją grę do ich gry.Nie wtrącajcie się malkontenci do wszystkiego.Wyjdźcie troszkę na świeże powietrze, weźcie kilka głębokich wdechów a zobaczycie świat w zupełnie innych barwach.Wiosna:p
Odpowiedz
-1
@ dixi
dnia 31.03.2009, 10:02 · Zgłoś
brawo dla pana Jerzego Łaby :)
Odpowiedz
3
@ zawodnik
dnia 30.03.2009, 19:08 · Zgłoś
Brawa dla Pana Dyrektora ze Skołyszyna za zorganizowanie wspaniałej imprezki:)
Odpowiedz
-3
@ Obserwator
dnia 30.03.2009, 17:07 · Zgłoś
Do tzw kibica.Po pierwsze jeśli drużyna liczy siedem osób po co najmniej 55 lat plus 39-letni Jurek to średnia jest 53 lata,więc niezbyt uzdolniony matematyk z nauczania początkowego dałby sobie radę z tym rachunkiem.Gdzież tu więc przekłamanie,że średnia zwycięzców to ponad 50 lat?Po drugie w szóstce MOSiR-u gra też np.Tomek Pawluś.A nazwisko Zychowski coś mówi fachowcowi od siatkówki?Nie tak dawno czołowymi siatkarzami MOSiR-u byli Darek Fundakowski,Wojtek Sędłak,Marcin Siwiec,Bartek Rysz,Marcin Ciosek.Troszkę wcześniej zaś Paweł Tomasik,czy Grzesiu Lenar.I to są samouki siatkarskie grające wyłącznie na trzepaku?Poza tym najważniejsze w tym turnieju było to,że starzy znajomi z parkietów mogli w przyjemnej atmosferze robić to co lubią,czyli pograć w siatkówkę.Zaś uznanie dla leciwych wiekiem,ale wciąż młodych umiejętnościami gości z W-wy jest ogromne.Zapewne i bez wspaniałego siatkarza Jurka też by wygrali.Ale to tak na marginesie.Poza tym naprawdę trzeba kochać ten sport by z W-wy jechać do malutkiego Skołyszyna,by zagrać kilka setów.I za to im głownie chwała.Ale malkontenci to mają głównie do siebie,że wciąż marudzą.A propos [...].Też było po turnieju w Różanej,dla wszystkich uczestników.Niestety redaktor nie pił.
Odpowiedz
0
@ jakson
dnia 30.03.2009, 16:07 · Zgłoś
do kibica
jeśli nie wiesz jak było to się może lepiej nie wypowiadaj, bo pan z nr 3 jest z roku 1954 a co to pana Łaby to w każdej drużynie mógł grać 1 ligowiec. A i jeśli nie widziałeś jak grali mistrzowie to na prawdę bądź cicho bo grali fantastycznie!
A dla organizatorów wielkie brawa:D
Odpowiedz
-2
@ Do KIBIC.
dnia 30.03.2009, 15:45 · Zgłoś
"Tylko pan Łaba reprezentował klub III LIGOWY UKS MOSiR Jasło" To dowód na to, że nie jesteś kibicem. Przykro mi. Wpierw klub, o którym mowa nazywa się MKS, a nie UKS, a po drugie na turnieju wystąpiło kilku zawodników tego klubu ;) To był turniej amatorski, tak? Tak, więc w czym problem. To, że Ci chłopcy grają w III lidze to zawodowstwo? Nie... Nie przyjmują z tego tytułu żadnych korzyści finansowych, jedynie co, to po spełnionych obowiązkach (szkoła/praca) chcąc rozwijać pasje dojeżdżają w tygodniu za swoje pieniądze. Tak ;) A więc tylko regularnie grają w siatkówkę, czy to grzech? Zawsze można wynająć salę- trzeba tylko chcieć. Przykro mi z Twojej wypowiedzi, to tak dla jasności! ;)
Odpowiedz
0
@ OJ KIBIC< KIBIC
dnia 30.03.2009, 15:07 · Zgłoś
A w zespole w czarnych strojach to jest nawet pierwszoligowiec z nr 1, i nic nie pomógł KIBICU
Odpowiedz
1
@ kibic w spódnicy
dnia 30.03.2009, 14:49 · Zgłoś
Olek gratulacje, jesteś fantastyczny na meczach i w życiu codziennym!!! wszystkiego najleposzego - koleżanka z pracy
Odpowiedz
1
@ Szogun
dnia 30.03.2009, 14:13 · Zgłoś
Hubert Jesteś Najlepszy!B)B)
Odpowiedz
-1
@ Krzysiek
dnia 30.03.2009, 13:44 · Zgłoś
Dobrze ze JB Al Capone nie bylo :p
Gratulacje dla zwyciescow, wygrali zasluzenie!
Wiec nie krytykujcie ;P
Odpowiedz
-2
@ Vin
dnia 30.03.2009, 13:38 · Zgłoś
...do gosia64 i znajomych oldboyów...pogratulować zawodnikowi nr 3 świeżego wygladu.Pisze to z zazdrością i szacunkiem.
Ale to i tak nic nie tłumaczy, że w szeregach oldboyów grał Łaba, który na codzień wyczynowo uprawia siatkówkę. I to chyba on został najlepszym atakaującym??? Nieprawdaż gosia64? I to chyba mówi wszytsko za siebie. Dlatego może i [...]ki są mistrzami Świata emerytów, ale tu widocznie wystraszyli się wysokiego poziomu amatorów z doskoku i zaprosili ''gościnnie'' wyczynowca z III ligi, żeby im pomógł. Na drugi raz niech zagrają w swoim ''starym''składzie i wtedy zobaczymy co są warci. Bo nie sposób zauwazyć, że J.Łaba wygrał turniej tym panom. I gdzie tu równe szanse? Więc chyba ''kibic'' miał rację, bo coś jest na rzeczy, że oldboye byli za słabi na ten turniej, skoro grał u nich J. Łaba. Tak więc gosia64 - wyszło, że chyba sam z siebie lubisz się posmiać,lub ośmieszyć, bo w tym przypadku trzymam strone ''kibica'', bo to pan Łaba był najlepszym atakującym i to kibic ma rację, że oldboye bez pana Łaby przegraliby każdy mecz. Twoja logika i tłumaczenie są tak naiwne, że chyba sama tylko uwierzyłaś w swoje brednie. ...No tak zaprosili gościa, który został najlepszym atakującym turnieju, dzięki czemu oldboye zajęli I miejsce, ale co tam pan Łaba był tylko gościem i tylko przy okazji pomógł wygrać turniej. To tylko tak przy okazji-''gościnnie'' wyszło. HAAAAhAAA
Tak już na koniec - Pogratulować świetnej oragnizacji turnieju Skołyszynowi. Brawo.
Odpowiedz
0
@ Znajomy zaw. nr3
dnia 30.03.2009, 10:37 · Zgłoś
Przekaze zawodnikowi nr3 jak mlodo wyglada. A tak na marginesie to on jest rocznik 1954. Mozna sprawdzic w jakiej kategori wiekowej gral w Plazowych MP Oldboyow w Przysusze w zeszlym roku. Oficjalne wyniki sa na stronach PZPS.
Odpowiedz
2
@ grześ
dnia 30.03.2009, 10:32 · Zgłoś
Bardzo fajnie było.Świetna atmosfera i pyszny obiad;)
Odpowiedz
0
@ gosia64
dnia 30.03.2009, 10:20 · Zgłoś
Do kibica, który napisła taki dłuuuugi komentarz powyżej o drużynie z Warszawy.
Drogi Kibkicy, pan z nr 3 w zespole warszawskim to Leszek Dobek rok urodzenia 1954, więc jak łatwo policzyć ma 55 lat !!! i nie musielismy stawiać żadnemu z redaktorów [...] hahahahahhah.A co do pana Łaby- to zagrał z nami gościnnie, a nie po to aby koniecznie wygrać. nadmieniam również, ze nasza drużyna Proffesional Warszawa, to 2 krotny mistrz Polski oldboyów oraz wielokrotny medalista ( srebro i brąz) tychże mistrzostw. Tak więc nie jesteśmy aż tacy słabi jak sugerujesz. Pozdrawiam - warszawianka również obecna na tym turnieju.
Odpowiedz
-1
@ maks
dnia 30.03.2009, 07:50 · Zgłoś
Brawo. W Skołyszynie stawiają na sport. Gdzie inne gminy?
Odpowiedz
2
@ zzz
dnia 30.03.2009, 07:49 · Zgłoś
Brawo. Takich turniejów więcej. Widać, że Wójtowie Skołyszyna kochają sport. Tak trzymać.
Odpowiedz
1
@ akjdkj
dnia 29.03.2009, 23:13 · Zgłoś
olalalalalala super:D SKOŁYSZYN daje czadu!
Odpowiedz
-1
@ kolegasp4
dnia 29.03.2009, 18:49 · Zgłoś
Brawo PAWEL Tomasik
Odpowiedz
1
@ Uczestnik
dnia 29.03.2009, 16:59 · Zgłoś
Turniej I klasa:D Oby więcej takich:D
Odpowiedz
-1
@ bonzo
dnia 29.03.2009, 13:27 · Zgłoś
wspaniały turniej, wysoki poziom .ogromne brawa dla skołyszyna tam zawsze się coś dzieje ,bierzmy od nich przykład
Odpowiedz
-1
@ KIBIC
dnia 29.03.2009, 13:24 · Zgłoś
...turniej świetny, jak najwięcej takich, brawo dla organizatorów.
Tylko jedno, ale... do powyższego tekstu redaktora odnośnie '''...wprost nieprawdopodobne, że średnia wieku drużyny z Warszawy to 50 lat i niewiarygodne, ze ogrywali wielu młodszych kolegów uprawiających sport wyczynowo..'''Rozumię, że redaktorowi ktoś z Warszawy musiał [...] postawić, bo niezweryfikował faktów, że w drużynie z Warszawy grał Łaba, który gra wyczynowo tzn. regularnie trenuje i gra w rozgrywkach 3 ligi. Piszący tekst niezauważył także, że w drużynie z Warszawy występował w pierwszym składzie kolega z nr 3 ( około 36lat). Dlatego dla rozjasnienia obrazu jeżeli odjąć by, tych dwóch Panów (Łaba i nr 3) ze składu z Warszawy, to zostaliby faktycznie starsi panowie, którzy przy sprzyjających wiatrach może ugraliby trzy sety łącznie i na pewno do finałów by, nie dotrali! Druga bzdura to pisanie, że zespół z Warszawy dał radę wielu zawodnikom, którzy uprawiają siatkówke na codzień wyczynowo?
Interesuje się siatkówką, jestem kibicem i w 100% w gronie tych wszystkich drużyn nikt nie uprawia siatkówki wyczynowo, oprócz pana Łaby! Tylko pan Łaba reprezentował klub III LIGOWY UKS MOSiR Jasło. Reszta to amatorzy i fanatycy siatkówki, ale nie wyczynowcy! I tu powstaje pytanie jeżeli jest to turniej amatorów, to co tu robi zawodnik III ligi, który regularnie gra w klubie? Jeżeli zespół z Warszawy oldboyów jest taki niesamowity, to po co posiłkował się tym III ligowym zawodnikiem i jeszcze jedneym z nr 3? Odpowiedz powyżej, bo inaczej to z grupy by nie wyszli. Dostaliby [...] z każdym. Ja osobiście gratuluje pozostałym wszystkim drużynom, za to, że nie szukały wzmocnień u wyczynowców, w obawie przed porażką, tylko własnymi umiejętnościami, sercem zagrali na swoim najwyższym poziomie. I to wszystkim pozostałym należą się wielkie brawa i uznanie. Bo to nie sztuka pościągać do składu po dwóch dobrych III ligowców i ogłosić się zwycięzcami. To raczej marna żenada ze względu na nierówne szanse!
Odpowiedz
1
@ kay
dnia 29.03.2009, 12:23 · Zgłoś
a heniu jakis niewyrazny B)
Odpowiedz
-1
@ gość
dnia 29.03.2009, 11:24 · Zgłoś
Bardzo fajny turniej:p
Odpowiedz
2
@ kibic
dnia 29.03.2009, 10:35 · Zgłoś
Brawo dla organizatorow.Swietny turniej swietny poziom.W Skolyszynie stawiaja na sport bo co chwile sie cos dzieje interesujacego.Bravo bravo:):):)
Odpowiedz
0
@ zawodnik
dnia 29.03.2009, 10:07 · Zgłoś
Gratuluje pomysłodawcom turnieju!!! Takich turniejów powinno być coraz więcej w Powiecie Jasielskim...,szkoda tylko że niemożna było zgłośić własnej dróżyny tak jak było można na turnieju w Jaśle:( bo inne dróżyny bulwersowały się,że gra sama III liga.Pozdrownia
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.