Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej Piłki Siatkowej w Skołyszynie

10
14 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Skołyszynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Skołyszyn, którego organizatorem był dyrektor Stanisław Pawluś. Do zawodów zgłosiło się cztery zespoły: MKS MOSiR Jasło/kadeci/, Gamrat S. A., Gazownictwo Jasło i Skołyszyn.




Wyniki meczów:


Skołyszyn – MKS MOSiR 1:2

Gamrat – Gazownictwo 0:2

Skołyszyn Gazownictwo 2:1

MKS MOSiR – Gamrat 2:1

Gazownictwo - MKS MOSiR 0:2

Skołyszyn – Gamrat 2:0

Tabela:

   1. Gazownictwo 3:5 – 5:2
   2. Skołyszyn 3:5 – 5:3
   3. MKS MOSiR 3:5 – 4:4
   4. Gamrat 3:3 – 1:6



Wszystkie drużyny z rąk Przewodniczącego Rady Gminy w Skołyszynie Wiesława Hasiaka otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Przyznano również indywidualne wyróżnienia: najlepszym rozgrywającym został Filip Warchoł (MOSiR Jasło),  najlepszym zawodnikiem Bartosz Rysz (Gazownictwo), a najlepszym atakującym Tomasz Pawluś (Skołyszyn).

Wszystkie mecze stały na dobrym poziomie, były emocjonujące i wyrównane, a o kolejności zadecydowała różnica setów. Sędzią głównym turnieju był Dawid Walczyk.

Składy drużyn:

Gazownictwo: M. Dziadosz, S. Dziadosz, W. Mroczka, M. Wolski, B. Rysz, B. Konieczny, K. Konieczny, J. Gorgosz. Skołyszyn: Sz. Maciejowski, T. Pawluś, B. Byczek, M. Szpak, T. Król, J. Łaba, T. Kmiotek, K. Duda. Gamrat S. A.: P. Tomasik, E. Ochała, A. Czerwiński, J. Zając, P. Rak, J. Ziara, F. Lasek. MKS MOSIR Jasło: A. Zima, W. Jamróg, B. Pawlik, T. Hołodniak, P. Mysliwiec, F. Warchoł, K. Waśko, M. Półchłopek.  


eh


Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ LOL
dnia 24.05.2010, 18:11 · Zgłoś
Czesc jestem fanem siatkówki i lubie pozycje libero mysle ze to byl dobry mecz gratuluje wszystkim druzynom
Odpowiedz
0
@ keks
dnia 19.03.2010, 11:51 · Zgłoś
wygra Skołyszyn:p
Odpowiedz
0
@ zawodnik
dnia 18.03.2010, 17:59 · Zgłoś
10 kwietnia turniej wsi w Bączalu
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 17.03.2010, 20:16 · Zgłoś
Gazownictwo wygrało 2:0 z MKS-em
Odpowiedz
0
@ henry
dnia 17.03.2010, 14:13 · Zgłoś
Lubię te turnieje w Skołyszynie.Jest tam zawsze fajna atmosfera.Pozdrawiam wszystkich,którzy uczestniczyli w turnieju :)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 17.03.2010, 06:23 · Zgłoś
Gazownictwo wygrało jeden mecz i wygrało turniej?????
MKS wygrał wszystkie mecze i jest dopiero 3.????????
Coś tu chyba nie tak.
Odpowiedz
0
@ zawodnik
dnia 16.03.2010, 16:19 · Zgłoś
Super turniej na wysokim poziomie.
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 16.03.2010, 11:01 · Zgłoś
[...] kamil też jest
Odpowiedz
0
@ zzz
dnia 15.03.2010, 23:27 · Zgłoś
brakło najlepszego atakującego w skołyszynie pana huberta i są wyniki hhahahahahaha
Odpowiedz
0
@ Wandom
dnia 15.03.2010, 22:18 · Zgłoś
A ten [...] J. dalej gra?:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.