Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora GOK Tarnowiec
21 maja 2011 r. o godzinie 8.00 w hali sportowej przy espole Szkół Publicznych w Tarnowcu rozpocznie się Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora GOK Tarnowiec.
Pliki do pobrania .pdf:

W turnieju rywalizować będą tylko amatorskie drużyny męskie. Regulamin przewiduje udział 6 drużyn.
- Zostanie utworzona lista rezerwowa 3 drużyn, które wezmą udział w turnieju w przypadku wycofania się zgłoszonej drużyny lub nie dopełnienia formalności do dnia 12-05-2011. - informują organizatorzy.
Nad turniejem patronat medialny sprawuje portal Jaslo4u.pl
Red.
