Turniej Siatkówki Plażowej
15 sierpnia 2010r. /niedziela/ o godzinie 10.00, na boiskach basenu otwartego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle zostanie rozegrany Turniej Siatkówki Plażowej.

Zapisy uczestników przyjmowane będą do dnia 13 sierpnia 2010r. w biurze MOSiR Jasło oraz w dniu turnieju od godz. 9.00 do godz. 9.45.
Turniej rozegrany będzie w następujących kategoriach:
Kobiety
- do lat 15
- powyżej lat 15
Mężczyźni
- do lat 15
- powyżej lat 15
Liczba zgłoszeń ograniczona. Turniej rozgrywany będzie według przepisów PZPS. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń. Nagrody przewidziane w turnieju to: puchary, medale, dyplomy, nagrody rzeczowe.
Interpretacja regulaminu przysługuje sędziemu głównemu i organizatorom.
Organizatorami są: Urząd Miasta Jasła, MOSiR Jasło, MKS „MOSiR-GAMRAT Jasło”.
W przypadku złych warunków atmosferycznych turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej.
Z A P R A S Z A M Y !
