Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej Siatkówki Plażowej

11

15 sierpnia 2010r. /niedziela/ o godzinie 10.00, na boiskach basenu otwartego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle zostanie rozegrany Turniej Siatkówki Plażowej.


Zapisy uczestników przyjmowane będą do dnia 13 sierpnia 2010r. w biurze MOSiR Jasło oraz w dniu turnieju od godz. 9.00 do godz. 9.45.

Turniej rozegrany będzie w następujących kategoriach:

Kobiety
- do lat 15
- powyżej lat 15

Mężczyźni
- do lat 15
- powyżej lat 15

Liczba zgłoszeń ograniczona. Turniej rozgrywany będzie według przepisów  PZPS. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń. Nagrody przewidziane w turnieju to: puchary, medale, dyplomy, nagrody rzeczowe.

Interpretacja regulaminu przysługuje sędziemu głównemu i organizatorom.

Organizatorami są: Urząd Miasta Jasła, MOSiR Jasło, MKS „MOSiR-GAMRAT Jasło”.

W przypadku złych warunków atmosferycznych turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej.

Z A P R A S Z A M Y !

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xyz
dnia 12.08.2010, 16:35 · Zgłoś
rocznik 95 gra w młodszej grupie
Odpowiedz
0
@ mambru
dnia 09.08.2010, 16:22 · Zgłoś
rocznik 95 gra w straszej grupie:)
Odpowiedz
0
@ <
dnia 09.08.2010, 14:41 · Zgłoś
rocznik '95 gra juz powyżej 15 chyba
Odpowiedz
0
@ nei wiem
dnia 06.08.2010, 15:25 · Zgłoś
może to [...] pytanie ale się jednak zapytam..
czy jak mam 15 lat(skończone w czerwcu) to ewentualnie występował bym w kategoria do 15 laty czy powyżej 15 lat ...??
Odpowiedz
1
@ do thdgf
dnia 05.08.2010, 15:35 · Zgłoś
Pewnie że wpadniemy pograć, a im wyższy poziom będzie tym lepiej;) i oby pogoda była dobra;]
Odpowiedz
0
@ Amator
dnia 05.08.2010, 11:45 · Zgłoś
A Czy na Ten Turniej Moga przyjechać osoby Poza obreby podkarpacia????
Odpowiedz
0
@ PS
dnia 05.08.2010, 11:23 · Zgłoś
zakaz picia [...]
Odpowiedz
0
@ ty helloł
dnia 05.08.2010, 10:20 · Zgłoś
A dlaczego ty taki jełłop???
Odpowiedz
0
@ helloł
dnia 04.08.2010, 18:56 · Zgłoś
najlepsza jest końcówka:)..."W przypadku złych warunków atmosferycznych turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej."...hahaha...a to dobre:)
Odpowiedz
0
@ adada
dnia 04.08.2010, 17:43 · Zgłoś
Turniej na orliku w nogę by Urząd miasta zrobił :) Napewno byłoby dużo chętnych bo każdy kto tam gra pocichu o tym mówi :) Napewno byłoby dużo chętnych !
Odpowiedz
1
@ thdgf
dnia 04.08.2010, 17:09 · Zgłoś
Napewno udział wezmą zespoły chłopców z MKS (kadeci i młodzicy) w sumie to fajnie bo bedzie wysoki poziom. Szkoda tylko,że dziewczyny z UKS pewnie nie zagrają bo mają turniej na Pradze,to na nie tez by sie fajnie popatrzyło bo [...] grają, ale wracają właśnie w niedziele i pewnie nie dadzą rady, ale mimo to napewno przyjde oglądnąć.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.