Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej siatkówki plażowej w Jaśle

6

15. sierpnia na boiskach basenu otwartego MOSiR rozegrano turniej siatkówki plażowej.

Spośród 16 drużyn trzy rywalizowały w kategorii do lat 15, zaś pozostałe - w kategorii urodzonych 1994 i starszych. W zawodach wystartowali wyłącznie panowie i chłopcy - do udziału w turnieju nie zgłosiła się żadna drużyna żeńska.

Młodsi zawodnicy rozegrali turniej systemem „każdy z każdym”. Starsi grali w ten sposób w rundzie zasadniczej, podzieleni na dwie grupy, a następnie rozegrali półfinały, mecz o trzecie miejsce i finał. Rozgrywki w takiej formule trwały do późnego popołudnia.

Zwycięzcami turnieju w kategorii młodszych zostali Piotr Myśliwiec i Jarosław Łaba. W kategorii starszych wygrali Jakub Cynkiel i Mateusz Sroka.

Warto odnotować, że zawody odbywały się przy wybitnie plażowej pogodzie doskonale podkreślającej charakter turnieju.

Kategoria chłopcy do lat 15-tu.

Zgłoszone 3 zespoły

1.Kardaś Patryk
  Nabożny Aleksander   miejsce III

2.Myśliwiec Piotr
  Łaba Jarosław        miejsce  I

3.Juszczyk Dawid
 Paluch Marcin         miejsce  II

Wyniki meczów:

1 – 2    7-21
1 – 3  16-21
2 – 3  21-17

Kategoria mężczyzn rocznik 1994 i starsi.

Zgłoszonych 13 zespołów.

Zespoły, które awansowały do półfinałów:

zespół I  z grupy A    Jakub Cynkiel, Mateusz Sroka
zespół II z grupy A    Patryk Łaba, Michał Kumor
zespół I  z grupy B     Rafał Cabaj, Bronisław Dedo
zespół II z grupy B    Jakub Kosiek, Paweł Zając

IA – IIB  21-18   do finału awansuje  IA
IIA – IB  20-21   do finału awansuje  IB

W meczu o III miejsce Jakub Kosiek i Paweł Zając pokonali 2 – 1 (21-16, 14-21, 15-13) Patryka Łabę i Michała Kumora.

W meczu finałowym  Jakub Cynkiel i Mateusz Sroka zwyciężyli 2 – 0 (21-20, 21-12)              
z drużyną Rafała Cabaja i Bronisława Dedo, i tym samym zostali zwycięzcami turnieju.


Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
1
@ do kac
dnia 19.08.2010, 17:04 · Zgłoś
Widać że ty jesteś wczorajszy, albo zkacowany... to był turniej otwarty...
Odpowiedz
1
@ Poziom
dnia 18.08.2010, 20:59 · Zgłoś
To ostatnie zdjecie najlepsze
Ha ha .xd
Odpowiedz
0
@ jaaaa
dnia 18.08.2010, 17:22 · Zgłoś
co to za pani ?:DD
Odpowiedz
0
@ ;o
dnia 18.08.2010, 12:29 · Zgłoś
Nie grali do 2 pkt przewagi? :<
Odpowiedz
1
@ gwizdałek
dnia 18.08.2010, 10:31 · Zgłoś
Ale ta pani z gwizdkiem na drugim zdjęciu... fiu fiu
Odpowiedz
0
@ kac
dnia 18.08.2010, 09:57 · Zgłoś
pieknie mi amatorski turniej...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.