Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej STREETBALL przy basenie

10
W dniach 19-20.06.2009r Klub Sportowy SHARK i MOSiR Jasło zapraszają na Turniej STREETBALL, który odbędzie się na boisku wielofunkcyjnym przy odkrytym basenie w Jaśle.


Regulamin, karty zgłoszeń, oświadczenia rodziców do pobrania ze strony /załącznik/ lub proszę o kontakt na e-mail: agima@vp.pl.

Zgłoszenia do 15.06.2009 /poniedziałek/ telefonicznie: 508-192-500 lub elektronicznie: agima@vp.pl

Kategoria I - do lat 16 - udział bezpłatny, pod opieką osoby dorosłej.
Kategoria OPEN - od lat 16 - wpisowe 30 zł.

 

Agnieszka Maczuga
Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ o.O
dnia 19.06.2009, 16:18 · Zgłoś
ZAWO.COM skończyło tą impreze w piątek po południu xD
Odpowiedz
0
@ m
dnia 16.06.2009, 22:21 · Zgłoś
wygląda na to, że bedzie 6, 7 zespołów, a ZAWO.COM ma taką pake, że skończy tą impreze jeszcze w piątek po południu...
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 16.06.2009, 13:46 · Zgłoś
biore udzial w tym turnieju, z tym zakazem wsadow bzdura ciekawe jak by byl konkurs wsadow i "zakaz wkladania pilki z gory do obreczy" hahahaha ciekawe czy bedzie klimat np dj albo bedzie wiatr zamiast muzyki
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 16.06.2009, 00:23 · Zgłoś
Ludzie! Przeczytaliście regulamin...? Jestem rozczarowany... :( jak można zabraniać zawodnikom wsadzania piłki do kosza, skoro dla niektórych to jest największa frajda? Streetball to nie rzucanie piłką z dystansu, aaa... co się będę rozpisywał, pewnie i tak nikt mnie nie zrozumie, a jakże... Żenada.
Odpowiedz
0
@ SS
dnia 11.06.2009, 08:47 · Zgłoś
a przyjedzie NŻ i wszystkich rozjedzie ;p
Odpowiedz
0
@ x
dnia 08.06.2009, 14:05 · Zgłoś
bardzo fajny pomysł! wreszcie nie tylko basen i piłka nożna, powodzenia!!!
Odpowiedz
0
@ lis
dnia 07.06.2009, 19:11 · Zgłoś
bez sensu ten caly orlik kto widzial zeby grac w kosza na sztucznej trawie:o
Odpowiedz
0
@ p
dnia 07.06.2009, 12:33 · Zgłoś
widzę całkowity brak zainteresowania.. :( czy ktoś w ogóle się zapisuje ?
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 07.06.2009, 09:20 · Zgłoś
z kołkami grac nie będziemy ; ) szkoda 30 zl ;] B)
Odpowiedz
0
@ m
dnia 06.06.2009, 12:10 · Zgłoś
Aż wstyd, żeby komentarza nie było :D Ludzie zgłaszać się, żeby z kim pograć było :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.