Turniej szachowy o „Puchar Hetmana”
3
W dniu 26.04.2009 roku (niedziela) Gimnazjum nr 1 w Jaśle organizuje otwarty turniej szachowy o „Puchar Hetmana”.
Mogą w nim wystartować wszyscy, którzy zgłoszą się telefonicznie do dnia 24 kwietnia (tel. 605 616 272) lub w dniu zawodów w godzinach 9.00 - 9.45.
W zawodach będzie obowiązywał podział na kategorie wiekowe: turniej otwarty dla wszystkich i grupy młodzieżowe do lat 16, 13 i 10.
Każdy zawodnik rozegra 9 partii, a tempo gry to 15 minut na całą partię. Wpisowe do zawodów: dzieci i młodzież - 10 złotych, dorośli - 20 złotych.
Kazimierz Bobula
Mogą w nim wystartować wszyscy, którzy zgłoszą się telefonicznie do dnia 24 kwietnia (tel. 605 616 272) lub w dniu zawodów w godzinach 9.00 - 9.45.
W zawodach będzie obowiązywał podział na kategorie wiekowe: turniej otwarty dla wszystkich i grupy młodzieżowe do lat 16, 13 i 10.
Każdy zawodnik rozegra 9 partii, a tempo gry to 15 minut na całą partię. Wpisowe do zawodów: dzieci i młodzież - 10 złotych, dorośli - 20 złotych.
Kazimierz Bobula
