Turniej szachowy o "Puchar Hetmana" za nami
0
Gimnazjum nr 1 w Jaśle wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym „Hetman” było organizatorem otwartego turnieju szachowego o „Puchar Hetmana”. W zawodach wystartowało 63 zawodników, którzy rozegrali 9 rund systemem szwajcarskim.



W turnieju głównym wygrał Daniel Frączek (Zelmer Rzeszów), przed Dariuszem Mikrutem (Drogowiec Kraków) i Mateuszem Bobulą (MKSz Rybnik). W kategorii juniorów zwyciężyli:
- do lat 16: Marek Lis (Czarna),
- do lat 13: Konrad Gawiec (Czarna),
- do lat 10: Mateusz Kałwik (Urania Krosno).
Najlepszą juniorką została Gabriela Mrozowska (Urania Krosno).
Kazimierz Bobula



W turnieju głównym wygrał Daniel Frączek (Zelmer Rzeszów), przed Dariuszem Mikrutem (Drogowiec Kraków) i Mateuszem Bobulą (MKSz Rybnik). W kategorii juniorów zwyciężyli:
- do lat 16: Marek Lis (Czarna),
- do lat 13: Konrad Gawiec (Czarna),
- do lat 10: Mateusz Kałwik (Urania Krosno).
Najlepszą juniorką została Gabriela Mrozowska (Urania Krosno).
Kazimierz Bobula
