Turniej tańca o Puchar Jasła 2014
0
Już w najbliższą sobotę (4 października)w hali Gimnazjum nr 1 odbędzie się turniej tańca z udziałem par zagranicznych o Puchar Jasła 2014. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Jasła.

Zawody odbywać się będą w dwóch blokach: o 9.45 i 12.30. O godz. 17.30 przewidziana jest Gala Turnieju. Organizatorem turnieju jest Studio Tańca „Podkarpacie”. Wstęp: dzieci do 10 lat – bezpłatnie, dorośli 15 zł.
UMJ
