Strona główna

Turniej TanieTrofea.pl CUP już w sobotę

8
Napisany dnia: 28.01.2019, 10:18 , Tagi: Brak

Już w najbliższą sobotę w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle odbędzie się Turniej Piłki Nożnej TanieTrofea.pl CUP. W rywalizacji udział weźmie dziesięć drużyn z niemal całego Podkarpacia.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Turnieje Sportowe. Rywalizacja rozpocznie się punktualnie o godzinie 9.00. W sobotę 2 lutego 2019 r. w szranki stanie dziesięć zespołów:

1. UKS 6 Jasło
2. UKS 6 Jasło II
3. AP Jasło
4. Bardomed Krosno
5. Bardomed Krosno II
6. LPFA Kołaczyce
7. Salos Rzeszów
8. Wisłoka Błażkowa
9. Diament Jodłowa
10. Aktiv Pro Wiśniowa

Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy po 5 drużyn. Po fazie zasadniczej zostaną rozegrane mecze o poszczególne miejsca. Wszystkie drużyny zostaną nagrodzone medalami a najlepsze trzy pucharami. Ponadto zawodnicy zostaną uhonorowani w trzech kategoriach: najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika. Dodatkowo Stowarzyszenie postanowiło przyznać wyróżnienie dla klubu, który brał najliczniej udział w turniejach organizowanych przez Stowarzyszenie Turnieje Sportowe w halowym sezonie 2018/2019. 

Sponsorem turnieju jest sklep Tanie Trofea, który ufundował puchary, statuetki oraz medale.

Patronat Medialny nad turniejem objął Jasielski Portal Informacyjny jaslo4u.pl.

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ sss3
dnia 28.01.2019, 11:38
Ocena
komentarza:
-2
Fajna nazwa dla turnieju. Z góry wiadomo, że zwycięzca dostanie tanie trofeum :)
@ dragoness
dnia 28.01.2019, 12:14
Ocena
komentarza:
-4
Fajnie, że to nazwa sklepu.
@ sss3
dnia 28.01.2019, 13:13
Ocena
komentarza:
-1
A turniej jak się nazywa?
@ dragoness
dnia 28.01.2019, 21:28
Ocena
komentarza:
-2
Tak jak sklep.
@ Hej
dnia 28.01.2019, 20:12
Ocena
komentarza:
0
Jak zwykle pasożytą nie pasuje nic
@ Kibic
dnia 29.01.2019, 10:46
Ocena
komentarza:
0
Ech, gdzie te czasy kiedy na takie turnieje do Jasła przyjeżdżały drużyny z Nowego Sącza, Tarnowa, Lublina, Zamościa czy ze Słowacji. Raz to chyba nawet Arka Gdynia i Wisła Kraków były. Ale fajnie, że w ogóle komuś się jeszcze chce coś takiego organizować - powodzenia!
@ do kibic
dnia 29.01.2019, 13:36
Ocena
komentarza:
5
3 tygodnie temu na hali był turniej w którym grały zespoły Sandecji,Stali Mielec,Cracovii, Słowacki Tatran Preszow i Czarnych Jasło. Chciało sie chłopakom z Czarnych Jasło to zorganizować.
@ ciekawy
dnia 29.01.2019, 19:03
Ocena
komentarza:
-3
A jakieś szczegóły tego wydarzenia ? Bo ani przed , ani teraz informacji nie znalazłem .
A w ogóle to fajnie , że coś się dzieje , a wiedza o tym tylko wtajemniczeni .
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105