Strona główna

Turniej TanieTrofea.pl CUP już w sobotę

8
Napisany dnia: 28.01.2019, 10:18 , Tagi: Brak

Już w najbliższą sobotę w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle odbędzie się Turniej Piłki Nożnej TanieTrofea.pl CUP. W rywalizacji udział weźmie dziesięć drużyn z niemal całego Podkarpacia.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Turnieje Sportowe. Rywalizacja rozpocznie się punktualnie o godzinie 9.00. W sobotę 2 lutego 2019 r. w szranki stanie dziesięć zespołów:

1. UKS 6 Jasło
2. UKS 6 Jasło II
3. AP Jasło
4. Bardomed Krosno
5. Bardomed Krosno II
6. LPFA Kołaczyce
7. Salos Rzeszów
8. Wisłoka Błażkowa
9. Diament Jodłowa
10. Aktiv Pro Wiśniowa

Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy po 5 drużyn. Po fazie zasadniczej zostaną rozegrane mecze o poszczególne miejsca. Wszystkie drużyny zostaną nagrodzone medalami a najlepsze trzy pucharami. Ponadto zawodnicy zostaną uhonorowani w trzech kategoriach: najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika. Dodatkowo Stowarzyszenie postanowiło przyznać wyróżnienie dla klubu, który brał najliczniej udział w turniejach organizowanych przez Stowarzyszenie Turnieje Sportowe w halowym sezonie 2018/2019. 

Sponsorem turnieju jest sklep Tanie Trofea, który ufundował puchary, statuetki oraz medale.

Patronat Medialny nad turniejem objął Jasielski Portal Informacyjny jaslo4u.pl.

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ sss3
dnia 28.01.2019, 11:38
Ocena
komentarza:
-2
Fajna nazwa dla turnieju. Z góry wiadomo, że zwycięzca dostanie tanie trofeum :)
@ dragoness
dnia 28.01.2019, 12:14
Ocena
komentarza:
-4
Fajnie, że to nazwa sklepu.
@ sss3
dnia 28.01.2019, 13:13
Ocena
komentarza:
-1
A turniej jak się nazywa?
@ dragoness
dnia 28.01.2019, 21:28
Ocena
komentarza:
-2
Tak jak sklep.
@ Hej
dnia 28.01.2019, 20:12
Ocena
komentarza:
0
Jak zwykle pasożytą nie pasuje nic
@ Kibic
dnia 29.01.2019, 10:46
Ocena
komentarza:
0
Ech, gdzie te czasy kiedy na takie turnieje do Jasła przyjeżdżały drużyny z Nowego Sącza, Tarnowa, Lublina, Zamościa czy ze Słowacji. Raz to chyba nawet Arka Gdynia i Wisła Kraków były. Ale fajnie, że w ogóle komuś się jeszcze chce coś takiego organizować - powodzenia!
@ do kibic
dnia 29.01.2019, 13:36
Ocena
komentarza:
5
3 tygodnie temu na hali był turniej w którym grały zespoły Sandecji,Stali Mielec,Cracovii, Słowacki Tatran Preszow i Czarnych Jasło. Chciało sie chłopakom z Czarnych Jasło to zorganizować.
@ ciekawy
dnia 29.01.2019, 19:03
Ocena
komentarza:
-3
A jakieś szczegóły tego wydarzenia ? Bo ani przed , ani teraz informacji nie znalazłem .
A w ogóle to fajnie , że coś się dzieje , a wiedza o tym tylko wtajemniczeni .
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 • Jaślanie świętują wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Ich uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta do parku miejskiego gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożone zostały kwiaty.    

 • Piotr Śmietana zastępcą komendanta

  Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wręczono nominacje na stanowisko kierownicze mł. bryg. Piotrowi Śmietanie na funkcję zastępcy komendanta powiatowego PSP w Jaśle.

 • Jasielski "Medyk" - ostatnie dni rekrutacji

   

  „Medyk” to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą kształcić się w perspektywicznych zawodach. Teraz w ofercie szkoły znajdziesz nowe interesujące kierunki. Wybierając „Medyk” inwestujesz w swoją przyszłość.

 • Jaślanie biorą sprawy w swoje ręce i sprzątają miasto

   

  Jaślanie chcą żyć w czystym i wolnym od śmieci mieście. Kilka dni temu dwóch mieszkańców Jasła z własnej inicjatywy posprzątało okolice wałów przy ul. Piotra Skargi. Wszystkie śmieci, starannie posegregowane trafiły do worków.

 • Tak wyglądała tragiczna jesień 1939 r.

   

  Eksplozje, serie z karabinów maszynowych i łuny ognia nad „łąkami hubalowymi” towarzyszyły widowisku historycznemu, które odbyło się wczoraj w ramach tegorocznej edycji Memoriału majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Tematem przewodnim tym razem były wydarzenia z jesieni 1939 r.     

 • IX Karpacki Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy. 17-18 sierpnia 2019.

 • Wakacje z tenisem – edycja sierpniowa

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105