Strona główna

Turniej TanieTrofea.pl CUP już w sobotę

8
Napisany dnia: 28.01.2019, 10:18 , Tagi: Brak

Już w najbliższą sobotę w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle odbędzie się Turniej Piłki Nożnej TanieTrofea.pl CUP. W rywalizacji udział weźmie dziesięć drużyn z niemal całego Podkarpacia.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Turnieje Sportowe. Rywalizacja rozpocznie się punktualnie o godzinie 9.00. W sobotę 2 lutego 2019 r. w szranki stanie dziesięć zespołów:

1. UKS 6 Jasło
2. UKS 6 Jasło II
3. AP Jasło
4. Bardomed Krosno
5. Bardomed Krosno II
6. LPFA Kołaczyce
7. Salos Rzeszów
8. Wisłoka Błażkowa
9. Diament Jodłowa
10. Aktiv Pro Wiśniowa

Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy po 5 drużyn. Po fazie zasadniczej zostaną rozegrane mecze o poszczególne miejsca. Wszystkie drużyny zostaną nagrodzone medalami a najlepsze trzy pucharami. Ponadto zawodnicy zostaną uhonorowani w trzech kategoriach: najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika. Dodatkowo Stowarzyszenie postanowiło przyznać wyróżnienie dla klubu, który brał najliczniej udział w turniejach organizowanych przez Stowarzyszenie Turnieje Sportowe w halowym sezonie 2018/2019. 

Sponsorem turnieju jest sklep Tanie Trofea, który ufundował puchary, statuetki oraz medale.

Patronat Medialny nad turniejem objął Jasielski Portal Informacyjny jaslo4u.pl.

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ sss3
dnia 28.01.2019, 11:38
Ocena
komentarza:
-2
Fajna nazwa dla turnieju. Z góry wiadomo, że zwycięzca dostanie tanie trofeum :)
@ dragoness
dnia 28.01.2019, 12:14
Ocena
komentarza:
-4
Fajnie, że to nazwa sklepu.
@ sss3
dnia 28.01.2019, 13:13
Ocena
komentarza:
-1
A turniej jak się nazywa?
@ dragoness
dnia 28.01.2019, 21:28
Ocena
komentarza:
-2
Tak jak sklep.
@ Hej
dnia 28.01.2019, 20:12
Ocena
komentarza:
0
Jak zwykle pasożytą nie pasuje nic
@ Kibic
dnia 29.01.2019, 10:46
Ocena
komentarza:
0
Ech, gdzie te czasy kiedy na takie turnieje do Jasła przyjeżdżały drużyny z Nowego Sącza, Tarnowa, Lublina, Zamościa czy ze Słowacji. Raz to chyba nawet Arka Gdynia i Wisła Kraków były. Ale fajnie, że w ogóle komuś się jeszcze chce coś takiego organizować - powodzenia!
@ do kibic
dnia 29.01.2019, 13:36
Ocena
komentarza:
5
3 tygodnie temu na hali był turniej w którym grały zespoły Sandecji,Stali Mielec,Cracovii, Słowacki Tatran Preszow i Czarnych Jasło. Chciało sie chłopakom z Czarnych Jasło to zorganizować.
@ ciekawy
dnia 29.01.2019, 19:03
Ocena
komentarza:
-3
A jakieś szczegóły tego wydarzenia ? Bo ani przed , ani teraz informacji nie znalazłem .
A w ogóle to fajnie , że coś się dzieje , a wiedza o tym tylko wtajemniczeni .
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • PILNE! Ropa przekroczyła stan alarmowy. W powiecie liczne podtopienia

   

  Na rzece Ropie przekroczony został stan alarmowy. W wielu miejscowościach powiatu jasielskiego dochodzi do lokalnych podtopień.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”

   

  W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • W moim sercu bije Podkarpacie!

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Ropa i Wisłoka przekroczyły stany ostrzegawcze

   

  Prognozy synoptyków okazały się trafione. Spodziewany wzrost poziomu wody w rzekach przekroczył stany ostrzegawcze na Ropie i Wisłoce. AKTUALNE STANY.

 • Lokalne podtopienia w powiecie jasielskim

   

  Od rana w powiecie jasielskim występują intensywne opady deszczu. W wielu miejscach wody opadowe spowodowały lokalne podtopienia. Ulica Sobniowska zamieniła się w rzekę.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z roli na salony

  W miniony piątek w Zarzeczu odbyła się premiera książki Zygmunta Szycha pt. "Bogdana Rzońcy Czas Nieutracony". To pierwsza taka publikacja opowiadająca o życiu i karierze polityka z Podkarpacia...

 • Mercedesem wjechał w słup

   

  Na ul. Jana z Dukli w Jaśle kierowca mercedesa wjechał w słup oświetleniowy. Wstępne badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło, że mężczyzna znajdujący się w pobliżu opuszczonego pojazdu był pod wpływem alkoholu.

 • Przystanki antysmogowe, czyli pomysł na czyste miasto

  Grupa osób z powiatu jasielskiego podjęła inicjatywę budowy przystanku antysmogowego, któremu nadali nadali nazwę Przystanek – Jasło. Zaprojektowany przez nich prototyp ma na celu pokazanie nowych możliwości walki z zanieczyszczonym powietrzem. Czy władze Jasła są zainteresowane tego typu rozwiązaniem? Czy ma on szansę zostać potraktowany na poważnie? Czas pokaże.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

 • Rusza inwestycja drogowo-mostowa w Dobrucowej

  W najbliższy wtorek (21 maja br.) zostanie zamknięty most na rzece Jasiołce w Dobrucowej w związku z przystąpieniem do inwestycji drogowo-mostowej. Zadaniem realizowane przez powiat obejmuje modernizację dróg dojazdowych oraz przebudowę mostu. Przedsięwzięcie opiewa na ponad 6 mln zł.

 • Praca dla prowadzącego zajęcia żeglarskie

   

  Zatrudnię prowadzącego zajęcia żeglarskie. Wynagrodzenie ok. 2000 zł.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105