Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Turniej Tenisa Ziemnego dla dorosłych

6

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle zaprasza na Turniej Tenisa Ziemnego dla dorosłych w dniach 19-20 czerwca 2010r. Zqawody zostaną rozegrane na kortach tenisowych MOSiR Jasło.

Zgłoszenia prosimy o przesyłanie na adres Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 38-200 Jasło, ul. Sikorskiego 15. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów od godziny 8.00 . Rozpoczęcie zawodów o godzinie 9.00.

Uczestnicy;
Osoby nie zrzeszone w klubach sportowych.

Turnieju mogą  brać udział mieszkańcy powiatu jasielskiego.

Kategorie wiekowe;
Turniej debla kobiet; rocznik 1992 i starsze.

Turniej singla mężczyzn; rocznik 1992 i starsi.

System rozgrywek;
Turniej zostanie rozegrany systemem mieszanym /w zależności od ilości uczestników/.

Mecze rozgrywane będą  do dwóch wygranych setów.

Opłata startowa;
25 zł.

Nagrody;
I, II, III miejsce – puchar, medal, dyplom

Postanowienia końcowe;
Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora turnieju.

W przypadku złych warunków atmosferycznych turniej odbędzie się  w innym terminie.

Organizatorami turnieju są: Urząd Miasta w Jaśle oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Red.

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ rodzic
dnia 20.06.2010, 10:33 · Zgłoś
Przychodzi dorosły z kilkuletnim dzieckiem i MOSIR zgodnie ze swoim regulaminem kasuje stawkę za 2 dorosłych - nie jest to polityka prorodzinna. I pytanie do MOSIR - gdzie w Polsce podnosi się stawkę o 50% za grę deblową, bo ja od Tatr do morza się jeszcze z czymś takim nie spotkałem.
Odpowiedz
0
@ zawodniczka
dnia 20.06.2010, 10:26 · Zgłoś
pytanie do organizatora - czy na pewno i dlaczego turniej deblowy dla kobiet?
Odpowiedz
0
@ Pete Sampras
dnia 20.06.2010, 09:24 · Zgłoś
Zapytajcie szkodnika Baniaka on napewno bedzie wiedzial dlaczego jest tak drogo ! Panie Baniak postaw Pan na rozwoj Sportu w innych dyscyplinach a nie tylko ta siatkoweczka ! A najlepiej niech opusci swoje stanowisko wielki dyrektorek o niskim pojeciu sportowym [...] Pozdro
Odpowiedz
0
@ Tenisista
dnia 18.06.2010, 10:26 · Zgłoś
Mosir podniosl cene za korty dla mlodziezy z 8 zl do 15 za godz. i korty do 16.00 stoja puste. Zrobcie cos z tym.
Odpowiedz
0
@ pele
dnia 18.06.2010, 09:48 · Zgłoś
Czy ktoś wie dlaczego podniesiono opłatę za korty o 100% dla młodzieży? Była zniżka do 16.00 i cena 8 zł, i młodzież grała, a teraz 15 zł za godz. i korty świecą pustkami do 16.00. To jest skandal.
Odpowiedz
0
@ Pete Sampras
dnia 18.06.2010, 08:54 · Zgłoś
Tylko dla doroslych !!! To juz wiem dlaczego tylko dorosli od lat 18 bo oni na golaska beda grali :) A i ciekawe co zrobiicie z Panem Piorkiem jak on na golaska bedzie gral ??? Musicie go chyba wyparzyc i odpierzyc z pior hahaha Pozdrowka dla zapalencow - [...] Ziemnego - hehe
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.